Fuente
Моя Київщина | "Реформування" медицини по-білоцерківськи: як пускають кров першій л...
1 100 Vistas/Alcance
2025-03-25 14:45
Mensaje №4110
"Реформування" медицини по-білоцерківськи: як пускають кров першій лікарніУ лікарнях Білої Церкви за останній рік відбувся кадровий переворот, в результаті якого було звільнено одразу 4 головних лікарів, які очолювали свої посади в медзакладах. Місцеві «реформатори» - керівники міста в особі заступника міського голови Юрія Савчука – обґрунтували таке рішення тим, що строк дії трудових договорів у очільників лікарень закінчився ще наприкінці січня. За логікою влади Білої Церкви, влиття «свіжої крові» в керівну ланку системи охорони здоров’я міста буцімто мало б інтегрувати нові підходи для вирішення низки проблем галузі. Втім, враховуючи ситуацію з браком медичних працівників і фінансуванням, що давно є притаманним для найбільшого міста Київської області, зрозуміло, лише кадровими рішеннями не виправити. «Моя Київщина» розповідає про, м’яко кажучи, своєрідні підходи місцевих чиновників та генеральних директорів ЗОЗ, і почнемо з найстарішої лікарні в Білій Церкві – КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №1». Підписатися на канал🇺🇦 Надіслати новину📨