Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київ. Відгуки про заклади
Añadido 14 jul. 2024

Київ. Відгуки про заклади

@kyivplacer
Número de suscriptores: 4 871
Fotos: 1,470
Videos: 242
Enlaces: 1,390
Descripción:
▫️ Надіслати відгук: @kyivplacess_bot ▫️ З питань реклами: @kyivplaces_reklama_bot ▫️ Наш чат @kyivplacer_chat Посилання для друзів: https://t.me/+s0VO3XEeVvs3N2Ey

👥 Número de suscriptores

4 871
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -17
Promedio/Mes:: -43

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 012
Promedio/Día:: 1,300
Promedio/Tiempo:: 712
ERR: 20.78%

📊 Mensajes por Día

2.5
Último día: 2
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 2.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Київ. Відгуки про заклади 2025-01-05
Київ відгуки 2025-01-03

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Територія та сам ресторан дуже красиві. Їжа непогана. Але шашлик їли і смачніше. готуйтеся до того, що чек набагато вищий за середній. Читаю відгуки про сюрприз імениннику на день народження - нам нічого не подарували, окрім свічки на наш же торт.Офіціантка була надто нав'язлива. Я хотіла сама розрізати торт імениннику, але вона мало не висмикнула ножа з моїх рук зі словами «це моя робота, дозвольте я». А дозвольте ми самі вирішуватимемо, кому і як розрізати торт?Поруч із нашою альтанкою всі курили кальян, це дуже дратувало, до того ж з нами сиділи діти. Також цього дня у закладі люди відзначали весілля. Натовп людей, фотографи, всі метушаться, сфотографуватися біля води було якимось квестом, там постійно багато людей. Небагато відволікало це все. Вдруге я б сюди не приїхала.Seafood brunch явно переоцінений. Нічого такого я в меню не побачила, щоби платити 1950 гривень з людини.Висновок - вечеря удвох/втрьох у будній день-так. Святкування дня народження у вихідний день чи бранч-ні, ні і ще раз ні.#Forrest_Club▪️Київ. Відгуки про заклади | ПідписатисяНадіслати відгук▪️Замовити рекламу
Хочу лишити відгук про компанію, що вирішує сантехнічні проблеми. Компанія СанСанич.Як пошуткував чоловік: це - новий формат тверезого сантехніка;)))А якщо серйозно, то ми насправді задоволені і приємно здивовані.+ Замовлення прийняли десь близько 7 вечора.+ Я спитала чи можна вже сьогодні викликати майстра (а то був вечір суботи...) - так, без проблем. Майстер до нас на консультацію приїхав ввечері через годину з лишком після виклику.+ Проконсультував, дав поради. Озвучив ціни. Сказав що ще з комплектуючих маємо докупити.+ Покупки взяв на себе. Потім ми розраховувались з ним по чеку.+ Приїхав через день у рівно обумовлений час і встановив бойлер.Нарікань на роботу взагалі ніяких: досить швидко, без зайвих балачок, прибрав за собою+ Оплачували карткою. Це на мій погляд ще один безсумнівний плюс в цій сфері-/+ У майстра не було гарантійного талону з собою. Нам його надіслала в електронному варіанті потім фірма.Однозначно оцінка 10/10П.с. моє відео)Автор: @Tatius_U#Сан_Санич✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук🗣 Замовити рекламу
Доброго дня! Хочу розповісти про наш жахливий досвід від відвідування кафе в дитячому парку розваг «Папашон» (в ТРЦ River Mall, що на Дніпровській набережній, 12). Вчора 08.08.24 року приїхали з родиною та друзями відпочити і замовили в закладі їжу. Перше негативне враження викликало обслуговування - воно жахливе(на жаль, довелося видалити половину повідомлення з описом ситуації, адже не вклалася в допустиму кількість символів).Але найгірше нас чекало вночі! Я з доньками прокинулись від страшного болю в животі, ріжучих спазмів, слабкості, температури та діареї, яка продовжується і дотепер. Вранці зателефонувала друзям, які були з нами і також замовляли їжу. В них ті ж самі симптоми. Троє дітей!!! та двоє дорослих. Дитячий заклад..!Проаналізувавши все замовлення, ми зрозуміли, що таке отруєння викликав сирний соус (на основі сиру Дор Блю), який ми замовили до картоплі. Тож, будьте обережні!А до цього кафе б відправити Держпродспоживслужбу для перевірки якості продуктів, якими вони годують ДІТЕЙ!#ПапаШон✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук🗣 Замовити рекламу