Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київ. Відгуки про заклади
Añadido 14 jul. 2024

Київ. Відгуки про заклади

@kyivplacer
Número de suscriptores: 4 871
Fotos: 1,470
Videos: 242
Enlaces: 1,390
Descripción:
▫️ Надіслати відгук: @kyivplacess_bot ▫️ З питань реклами: @kyivplaces_reklama_bot ▫️ Наш чат @kyivplacer_chat Посилання для друзів: https://t.me/+s0VO3XEeVvs3N2Ey

👥 Número de suscriptores

4 871
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -17
Promedio/Mes:: -43

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 012
Promedio/Día:: 1,300
Promedio/Tiempo:: 712
ERR: 20.78%

📊 Mensajes por Día

2.5
Último día: 2
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 2.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Київ. Відгуки про заклади 2025-01-05
Київ відгуки 2025-01-03

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🍣 KIWAMI SUSHI 🍣📍 ЖК Navigator • Оболонський • Подільський районБалтійський провулок, 3🔥 Суші, які хочеться замовляти зновуУ KIWAMI ми не женемось за “масмаркетом” — ми робимо роли з характером та великими порціями 🍱🥢 Що у нас люблять найбільше:— великі та ситні сети— багато риби та начинки— авторські роли— теплі роли та запечені сети— швидка доставка без довгого очікування— стабільний смак і свіже приготування 👨‍🍳 Готуємо тільки після замовлення — ніяких заготовок “на потім”Саме тому суші приїжджають свіжими, ароматними та дійсно смачними.🚀 Доставка по:• Оболоні• Подолу• ЖК Navigator• та найближчих районах🎁 Для наших гостей постійно діють:🔥 акційні сети🔥 вигідні комбо🔥 знижка на самовивіз🔥 приємні бонуси для постійних клієнтів💬 Якщо давно шукали “свої” суші — спробуйте KIWAMI.Багато гостей після першого замовлення залишаються з нами надовго ❤️📱 Замовлення:Instagram: @kiwami.sushi📞 +380 67 281 34 34🌐 Сайт: https://kiwami-sushi.choiceqr.com/uk/takeaway🍱 KIWAMI — коли хочеться смачних суші саме сьогодні 😋
Несподівано багато більше поганий досвід, ніж просто невдалий сніданок.10% чайових без попередження додаються в рахунок і це пояснює, чому офіціант не питає - чи все сподобалось? Адже йому все одно.Холодні сендвічі, які є «фірмовими», готують майже 40 хвилин…В очікуванні ти думаєш, що там буде щось таке надзвичайно смачне, адже що так довго можна готувати в сендвічі?А у висновку - це просто середньо зібраний холодний бутерброд в якому домінує гірчиця і жменя картоплі. Смачним було лише пастрамі, але його питома вага не витягнула всю страву.Шакшука - це окремо приготована яєчня в томатній пасті без смаку. Точніше - зі смаком томатної пасти.Номінально - ми замовили майже кіло їжі, адже були дуже голодні і чекали на сніданок весь день. Фактично - це було несмачно, не ситно, дивно і на 10% дорожче по-дефолту і без опцій зворотнього зв’язку.Не 2 чи 1, тільки тому що шкода зусиль малого бізнесу під час війни. Але і шкода що цьому бізнесу, напевно, все одно, щодо досвіду гостей і смаку їжі.#Cafe_Judie✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук
🍣 KIWAMI SUSHI 🍣📍 ЖК Navigator • Оболонський • Подільський районБалтійський провулок, 3🔥 Суші, які хочеться замовляти зновуУ KIWAMI ми не женемось за “масмаркетом” — ми робимо роли з характером та великими порціями 🍱🥢 Що у нас люблять найбільше:— великі та ситні сети— багато риби та начинки— авторські роли— теплі роли та запечені сети— швидка доставка без довгого очікування— стабільний смак і свіже приготування 👨‍🍳 Готуємо тільки після замовлення — ніяких заготовок “на потім”Саме тому суші приїжджають свіжими, ароматними та дійсно смачними.🚀 Доставка по:• Оболоні• Подолу• ЖК Navigator• та найближчих районах🎁 Для наших гостей постійно діють:🔥 акційні сети🔥 вигідні комбо🔥 знижка на самовивіз🔥 приємні бонуси для постійних клієнтів💬 Якщо давно шукали “свої” суші — спробуйте KIWAMI.Багато гостей після першого замовлення залишаються з нами надовго ❤️📱 Замовлення:Instagram: @kiwami.sushi📞 +380 67 281 34 34🌐 Сайт: https://kiwami-sushi.choiceqr.com/uk/takeaway🍱 KIWAMI — коли хочеться смачних суші саме сьогодні 😋
Відпочивали в цьому комплексі на вихідних і залишились приємно враженими.Скажу відверто, трохи були сумніви, бо начитались відгуків, тепер хотілось би залишити свій. Можливо допоможе людям, які вагаються з вибором як і ми.По-перше, хотілось би відмітити роботу персоналу. Це було неймовірно. Абсолютно кожне наше прохання і забаганка виконувалися. Завжди всі привітні і усміхнені, не зустріли жодну людину, щоб виявила невдоволення чи хамство, як тут можна було зустріти в коментарях.По-друге, цінова політика. Ми раніше завжди їздили в Glibivka Family Park, що знаходиться прям поруч, і відверто кажучи, там дійсно дешевше. Але, це просто, на мою думку, різного характеру місця для відпочинку. Якщо вам хочеться просто гарних краєвидів, більше самостійності і трохи дешевшого відпочинку, то я б радила їхати в Glibivka Family Park. Але, якщо вам хочеться відпочити від всього і щоб вам надали якісний сервіс і зробили майже все за вас, це однозначно Ліс&Море. Ваш маринад для мʼяса - неймовірний, картопля в жировій сітці, лаваш з сиром… ми залишились просто в захваті. Ти наче і смажиш сам шашлик, але тобі все принесуть, вугілля запалять, все роздують і т.д.Приємно вразили ціни на міні-бар і т.д., ми давно не бачили такої «тендітної» націнки.Єдине побажання, це попереджати, що приготування сніданку у вас займає так багато часу. Бо ми б могли цей час не сидіти в ресторані, а піти на ранкову прогулянку по території. Але смак страв того вартував. Було дуже смачно.Наш відпочинок коштував кожної сплаченої гривні. Ми повернемось ще не раз. Окрема подяка персоналу, а також керівництву, що змогли створити такий неймовірний вайб для відпочинку!#Ліс_і_Море✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук
Їжа смачна, меню дуже різноманітне на будь-який гаманець і смак (є гарне пісне меню, що ідеально для вегетаріанців), АЛЕ атмосфера та ставлення офіціантів до клієнтів просто жах. І, судячи з багатьох попередніх відгуків - таке обслуговування тут норм, на жаль. До речі, 10% за «сервіс» вже входять до вашого чеку автоматично.Були вдень, суто пообідати.Хостес на вході не знає чи є «пісне меню», хоча це найактуальніша сезонна інформація по їжі.Офіціантка максимально непривітна від зустрічі до подачі страв. Посадили нас за брудний стіл, половина столів на резерві, заклад напівпустий вдень. На столі були засохлі липкі плями від дна келихів, з обох сторін столу. Ми попросили витерти - офіціантка з таким невдоволеним обличчям пішла за ганчіркою - ніякого «вибачте, не помітили і т.д.» не послідувало. Невдоволено витерла пляму ближчу до неї, іншу, що далі «не помітила»; так і лишилось уже. Менше з тим.В кінці дуже довго чекали, поки до нас підійдуть, щоб розрахувати; в кінці-кінців я сама підійшла до офіціантки і попросила рахунок. Вона принесла закриту папку з чеком - ми не дивилися, розрахувалися карткою. І хлопець по доброті душевній вирішив ще дати чайові, бо він завжди так робить (хоча обслуговування того не варте було). Він питає, чи чайові можна картою і скільки вийшов загальний чек (бо ми ж його не дивилися і офіціантка це прекрасно бачила) - і вона без усілякої совісті замість того, щоб сказати, що «сервіс уже входить у чек, але Ви, якщо хочете, можете залишити додаткові чайові» - ні, вона просто дає карту для чайових ще на 150 грн. Тобто чайових ми їм лишили за паскудне ставлення 290 грн. В нормальних закладах офіціант завжди попереджає, що сервіс входить у чек. А тут - ви їм просто винні за те, що прийшли. Неприємні враження та настрій після закладу, який позиціонує себе як «кращий ресторан Києва».#Avalon✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами
Зараз: Цікаво було сюди повернутися з набутим піцадосвідом. Молодці – заклад досі живий, працює і має свій вайб. Вигляд вхідних дверей їй я б мабуть змінив - коли ми підійшли склалося враження, що ресторан зачинений, або за дверима ремонт. Але всередині та сама камерна атмосфера - кам'яні склепіння, гардероб, сходи на другий поверх...Ах так – піца. Дивно, наскільки гармонійно вона тут виходить – просто, але водночас так смачно. Є багато варіантів для вибору, потішила наявність десертів у меню. Усередині на вході є вільний простір і там ми бачили велосипеди, гадаю можна і візок поставити. Загалом – ресторан живе, якість піци – еталонна. Є бажання повернутися сюди на повноцінний обід/вечеря.7 років тому: Одна з найкращих піцерій Києва. Її особливість - класична піч для випікання піци, доставлена з Італії. І сам ресторан включено до реєстру "правильних" піцерій. Величезний вибір піци, швидке обслуговування, літній майданчик із парасольками. Якщо ви поряд-відмінне місце для ситного обіду - адже найлегша піца тут важить 430 грам :) Смачно, рекомендую!#Napule✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами
Раніше неодноразово відвідувала Tres Français, рекомендувала його друзям, писала тут гарний відгук — завжди було смачно і приємна атмосфера. В понеділок 9.03 спеціально перевірили на декількох ресурсах графік роботи — було вказано, що заклад працює з 9:00. Близько 9:40 підійшли до входу, де стояв персонал на перекурі. Коли ми хотіли зайти, нам сказали, що заклад працює з 10, але спосіб, у який це було сказано, був досить грубим. Після цього, звичайно ж, на сніданок і каву ми вже туди не повернулися в 10. Шкода, що зміни в закладі відбуваються не на краще, бо раніше дуже любили це місце.Написала відгук на сторінці фейсбук одразу ж, але чомусь з не рекомендую, він змінився на рекомендую, яке не можна змінити, тому прийшлося його видалити і пишу ще тут.На цій сторінці графік роботи теж був в понеділок з 9.00 - зараз бачу внесені зміни. Невже це так складно, якщо у вас зміни в графіку відобразити їх, щоб ваші відвідувачі знали про це. Доречі крім цієї сторінки - скрізь час роботи досі з 9.00. Крім того, навіть якщо графік і змінено, то про це можна повідомити спокійно, адже хамське ставлення до клієнтів, на жаль, відбиває бажання приходити знову.#Дуже_по_французьки✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами
Колись була відмінна точка - зараз скурвілася. Нещодавно пам'ятаю саме їх по всьому інтернету розмазали з їхньою російською мовою, та й тут додалося негативних відгуків – все відповідає дійсності. Щойно кумедний діалог вийшов з оператором, шкода я тільки кінець записала, але й там теж оборжаться можна 😂 Передзвонив він мені значить о 17:23 (у мене був поперед замовлення на хвилиночку на 18:00 доставка, зрозуміло що це свято, але ти ніби не знав раніше що так буде), і питає2. На моє запитання чи не знав він раніше, що вони завантажені - відповіді не було, зате була вимога оплатити ПРЯМ ЗАРАЗ, щоб він передав замовлення в роботу. Тобто вже підійшов час доставки, а замовлення не було в роботу навіть передане, і в принципі не було прийнято, і повідомити про це він мені вирішив за 20 хв до часу доставки. Я йому природно повідомила, що у мене коштує оплата при отриманні, і саме так мені буде зручно сплатити. На що отримала цілу лекцію про те, що «а раптом я не заберу замовлення, і взагалі кол центр працює до 22, тому в 23 вже не буде працювати кюар, а за реквізитами теж не можна, нікому буде цей платіж перевірити». Кажу добре, давайте реквізити, я оплачу до 22, поки працює колл центр. Каже ні, треба саме прямо зараз, а то не передасть у роботу неоплачене замовлення, типу раптом не заберу. Кажу так не забрати і по кюар коду можна, і готівкою, у чому тоді логіка ставити в принципі можливість оплати при отриманні, ти ж мені тільки що сказав що можна налом)) Ну тут бачити до нього дійшло що тупість якусь ляпнув, каже добре давайте до 22 🤣🤣 Ну, природно, мій 4 (Замовлення було на 18:00). Не ну в цілому зрозуміло що адмінами в сушах, як і рештою, навряд чи працюють розумні люди, які вміють планувати свої дзвінки і роботу кухні, але щоб настільки 🫠#Рол_Клаб✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами
Я відвідувала цей заклад разом зі своїми колегами, вибрали страви завчасно і оплатили все разом з обслуговуванням. При виборі меню, я звʼязалась з менеджером закладу і вказала що не вживаю страви з тваринами продуктами (риба, мʼясо і молочні продукти), мене запевнили, що зможуть зробити з вибраного мною страв відповідні аналоги, якщо там щось буде. Це було дивно, бо в самому меню немає всіх складників, які входять у страву, і мені було набагато простіше вибирати, якщо мені напередодні сказали, які саме страви є веганськими. Офіціант був дуже швидки і мовчазний, він не питав чи сподобалось щось, не пропонував щось до замовити. Хотіли попросити води, але зрозуміли, що за неї треба платити, нам ніхто не запропонував її придбати, хоча мені здається звичайна вода не повинна коштувати грошей, але це моя субʼєктивна думка. Враження було таке, що все робили для того, щоб ми швидше пішли і звільнили столик, бо ми тут зайві або що ми вже заплатили і з нас немає що більше брати. В залі досить прохолодно було, і у вечірній час у суботу починається дискотека з ді-джеєм, майте на увазі, що буде голосно достатньо у всьому закладі.Досить шкода, що заклад сприймає своїх клієнтів тільки через призму сплатоспроможності, оцінюючи зовнішній вигляд, через це атмосфера в закладі була не приємна.#Веранда_на_дніпрі✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами
Були постійними клієнтами до моменту неприємної ситуації. Ми замовили повноцінну вечерю, а також окремо придбали заздалегідь таємний бокс закладу. Під час трапези в кінці, ми забрали наш таємний бокс та продовжували сидіти за нашим столиком, після цього до нас підійшов офіціант із вибаченнями та повідомив, що адміністратор (імовірно, дівчина на ім’я Оксана) передала через нього щоб ми залишили заклад🧐, аргументуючи це тим, що бокси відкривати не можна на їх веранді.(до офіціанта нема претензій, йому самому було соромно🙃)Було дуже прикро й неприємно отримати таке прохання, адже ми були гостями, зробили замовлення з меню, спокійно вечеряли та нікому не заважали. Бокс ми придбали окремо, і це не скасовує того факту, що ми скористались послугами закладу як клієнти. Особливо дивно та непрофесійно виглядала ситуація, коли попросили піти майже в кінці вечері, а навколо на веранді взагалі не було інших відвідувачів.Хотілося б більше ввічливості, лояльності та поваги до гостей, адже подібна комунікація залишає неприємний післясмак і псує загальне враження про заклад.Це був шок, не рекомендую цей заклад через відсутність клієнторнтованості з боку адміністратора-керуючої Оксани, адже вона знала що ми сиділи тому що вечеряли а не тому що прийшли заради боксу просто так!#Soul_cafe✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук