Fuente
Новини UA 🇺🇦 World War! | Ви вже, можливо, чули, що журналісти зустрічалися «не під запис з джер...
21 Vistas/Alcance
2024-07-17 19:25
Mensaje №98344
Ви вже, можливо, чули, що журналісти зустрічалися «не під запис з джерелами». Ви бачите, як зараз ідуть новини з фронту з посиланням на саме ці джерела.Якщо коротко. Не знаю, що з цього ви не знали, але.Ситуація на фронті вкрай складна (хоча не пам’ятаю, щоб була легка)Щось «стабільне» сказали тільки про Сумщину.І про «нормально завʼязали резерви ворога на Харківщині».Дуже сунуть на Білогорівку, і сунутимуть, бо без цього на «Луганщина не може вважатися окупованою повністю».Дуже лізуть на Часів Яр, дотирають до рівня землі Красногорівку, давлять на Торецьк. Подекуди є «залишення невигідних позицій заради збереження життя особового складу».Кринки залишили, але то вже пару місяців тому, бо там теж тільки ями та прірви, а не село.Урожайне залишили, але кілька днів тому. І Старомайорське. Ну, так, це було надбання минулорічного контрнаступу - складного і витратного.Так, дуже давлять на Харківщині - і Вовчанський, і Купʼянський напрямок.Паритету по снарядах немає. Дефіцит більшості боєприпасів є. Але так весь період повномасштабного.Співвідношення по людях , які тримають в руках зброю, - не на нашу користь. Втрат у ворога більше.Так, з російськими авіабомбами нічого зробити не можна. Так, закривати весь фронт для журналістів, якщо є загострення, - це тупо, але часто саме так.Так, загроза для дамб Канівської та Вишгородської є, але це буде вкрай складно зробити, хоча загрозу не можна «недооцінювати»Нові мобілізовані після 60 днів не перекривають можливість проведення повноцінних ротацій бригад чи демобілізації.Нові бригади створюються тому, що немає змоги вивести старі на переукомплектування, бо вони тримають важливі ділянки фронту.По кількох бригадах і їхніх командувачах наразі тривають службові розслідування, тому наразі не коментують. Але «не можна звільняти комбригів, бо хтось сказав, що вони непрофесіонали»Ракети 8 липня не збили, «не тому, що не було ппо-ракет, чи людей в ппо, чи поламане ппо».Так, у нас триває війна з ворогом, який переважає по кількості людей і ресурсу. І дуже важко. Прохання з боку журналістів до «джерел» були в тому, щоб суспільству це озвучували самі джерела. Бо ми наче весь час говоримо, що все погано, але часто це тоне в переможних реляціях.Відразу відповім, так, ми ставили питання про те, чи не є ця риторика «спробою схилити нас до розуміння необхідності перемовин». Джерела кажуть, що «воєнних передумов на полі бою немає. Заморожувати війну Україні невигідно, бо потім буде знову».Точиться війна (с)Що з цього було нового?Власне, якщо ви щодня роздивляєтесь мапу діпстейт, дивитесь інтерв’ю з військовими, маєте друзів та рідних у війську, то майже все ви знали і так. Якщо ви збираєте донати і намагаєтесь допомогти, то ви теж все знаєте і так. Якщо ви дивитесь на кількість обстрілів по цивільних і жертв серед них, то теж можете зробити висновки.Я розумію, що в цьому пості багато тригерів для кожного, багато з чим можна сперечатися, не погоджуватися, казати, що «а я ж казав» або «а я вважаю, що не так».Коли стане легше - не казали. (с) Настя Нагорна