Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київміськбуд
Añadido 02 sep. 2021

Київміськбуд

@kyivmiskbud_official
Número de suscriptores: 3 191
Fotos: 217
Enlaces: 328
Descripción:
Київміськбуд — лідер будівельної галузі України 🔹Сьогодні - 122 будинки в 24 ЖК на етапі будівництва 🔸За 71 рік - 47 млн м2 нерухомості +38(095)2809011 Сайт https://bit.ly/2VdGO4u Facebook https://bit.ly/3c6c0JJ Youtube https://bit.ly/3caBKVA

👥 Número de suscriptores

3 191
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +67

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 804
Promedio/Día:: 9,560
Promedio/Tiempo:: 3,780
ERR: 181.89%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 2
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de nombre

Київміськбуд 2026-05-26
Київміськбуд (Киевгорстрой) 2024-07-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,170 26-06-05 13:15
🏗 На ЖК «Оберіг-2» тривають фасадні, інженерні та відновлювальні роботиНа будівельному майданчику житлового комплексу «Оберіг-2» по вул. Бориспільська, 40 роботи ведуться одночасно за кількома напрямками.🔹 У будинку №1 продовжується прокладання внутрішніх електромереж, монтаж електротехнічного обладнання та влаштування системи газопостачання. Також триває відновлення вхідних груп.🔹 У будинку №2 фахівці виконують фасадні роботи — монтаж та оздоблення фасадних елементів, а також підготовку окремих ділянок до завершального опорядження.🔹 В обох будинках триває монтаж і налагодження внутрішніх інженерних мереж, підготовка систем водопостачання та водовідведення до введення в експлуатацію.Окремий важливий напрямок — будівництво мережі К1. Наразі проводяться роботи з обстеження та переукріплення шурфів і штолень для подальшої врізки в магістральні мережі К1 та К2. Після завершення цього етапу будинки отримають підключення до систем каналізації та зливостоку. Крім того, ці роботи є необхідними для майбутнього підключення до міських мереж ЖК «Чарівне місто».👉 Детальніше про хід робіт читайте на нашому сайті.
👁 3,690 26-06-03 09:26
🏗 Київміськбуд відзвітував про перші результати роботи з відновлення будівництва об’єктів Будівельники на майданчиках та працююча техніка – найкраще свідчення ефективного відновлення діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Про це сказав голова правління компанії Валерій Засуцький 3 червня 2026 року під час спільної виїзної наради керівництва Київміськбуду та депутатів Київської міської ради.Так, учасники наради відвідали будівельні майданчики Київміськбуду та ознайомились зі станом об’єктів та перебігом будівництва. Особливу увагу було приділено організації робіт із облаштування інженерних мереж, а також виконанню будівельних та оздоблювальних робіт.«Сьогодні було засвідчено, що відновлення діяльності Київміськбуду відбулось не на папері. Ми повернули життя на будівельні майданчики. Зокрема, завдячуємо цьому київській владі, адже спільна робота та небайдужість депутатів сприятимуть отриманню 3775 родинами омріяного житла вже до кінця цього року. Ще 3800 родин заселяться у власні домівки у 2027 році», - наголосив Валерій Засуцький. Він нагадав, що наразі активні роботи відновлено на 11 об’єктах, частину з яких буде завершено і здано в експлуатацію вже до кінця 2026 року, та додав, що компанія веде регулярну пряму комунікацію з усіма інвесторами кожного окремого ЖК.«Ми інформуємо людей про реальний стан справ на кожному об’єкті та відверто говоримо про юридичні чи земельні питання, які певною мірою можуть затримувати початок відновлення будівельних робіт та поступово вирішуються нашими фахівцями», - зазначив голова правління Київміськбуду. 📌 Раніше – 5 травня – керівництво компанії та члени наглядової ради відвідали дев’ять будівельних майданчиків та провели виїзну нараду на кожному з них.
👁 3,950 26-06-01 08:02
Протягом травня на будівельних майданчиках Київміськбуду тривали активні роботи — від підготовки інженерної інфраструктури до фасадних, оздоблювальних і благоустроєвих робіт.ЖК Twin houseОб'єкт виходить на фінальну стадію опорядження та інженерного оснащення. Виконується монтаж вхідних дверних блоків. Паралельно ведеться прокладання кабельної траси зовнішніх електричних мереж напругою 0,4 кВ. Будівельники провадить стяжку та нівелювання поверхонь міжповерхових сходових майданчиків.🏗 ЖК Freedom.На об’єкті триває активний етап завершальних загальнобудівельних, інженерних та оздоблювальних робіт одразу в кількох зонах. У квартирах виконують розмічування ніш і прорізів, влаштування стяжки в місцях встановлення радіаторів, монтаж тимчасових розеток та демонтаж тимчасових електрощитів.Будівельники проводять мурування переходів між секціями, зварювальні роботи на вузлах інженерних комунікацій і шпаклювання поверхонь у підвальному приміщенні. Також триває монтаж вузлів обліку споживання та прокладання повітроводів системи димовидалення паркінгу.Паралельно виконуються фасадні роботи, а на прибудинковій території — благоустрій і влаштування накривок на дитячому майданчику.🏗 ЖК Оберіг-2На об'єкті одночасно задіяно кілька бригад фахівців різного профілю. У першій секції муляри зводять цегляні стіни на рівні 19–21 поверхів. У другому будинку виконуються фасадні роботи на балконах. Паралельно сантехніки ведуть прокладання каналізаційної мережі К1, а також проводять технічне обстеження насосної станції та індивідуального теплового пункту. Електромонтажники працюють в обох будинках, виконуючи комплекс електромонтажних робіт, зокрема прокладання кабельної лінії 10 кВ. Ліфтова бригада проводить роботи з монтажу та налагодження ліфтового обладнання. 🏗 ЖК Поділ ГрадНа майданчику демонтовано будівельного огородження — одна з ключових ознак виходу об'єкта на фінішну пряму. Навколо будинку ведуться роботи з упорядкування прибудинкової території та генеральне прибирання після будівельного циклу. Усередині тривають завершальні оздоблювальні роботи: на першому поверсі виконується укладання гранітних плит підлоги, у підземному паркінгу наносяться дорожня та навігаційна розмітка. Завершується монтаж систем автоматичної пожежної сигналізації та припливно-витяжної вентиляції. У житлових секціях тривають малярні роботи й усунення локальних дефектів, що утворились за період вимушеного консервування об'єкта.🏗 ЖК ГвардійськийНа об'єкті тривають роботи одразу на кількох рівнях. На будівлі Нацполіції виконується влаштування монолітної плити перекриття на відмітці +16.500. У підземній частині комплексу  на рівні «–1» паркінгу ведуться роботи з шліфування бетонної підлоги. Паралельно на прилеглій території фахівці продовжують розробку траншеї для прокладання кабельної мережі 10 кВ.🏗 ЖК MiraxНа об’єкті триває підготовка інженерної інфраструктури до наступних етапів робіт. У підвальному приміщенні першого будинку проводять відкачування ґрунтових вод для підготовки підземної частини до експлуатації. Паралельно облаштовують майданчик для демонтажу баштового крана. Також розгорнуто сантехнічні роботи.ЖК МілосРоботи на об’єкті відновлено з 14 травня. На будівельному майданчику виконується розчищення території від чагарників уздовж дороги до об’єкта та в зоні котловану четвертого будинку. Також проводяться роботи з очищення заїзної дороги на території будмайданчика.У першому будинку відновлено огородження прорізів і триває встановлення огороджень по поверхах. Для поновлення огородження будинку, небезпечних зон і місць складування матеріалів додатково придбано дошку.🏗 ЖК АбрикосовийНа об’єкті тривають підготовчі роботи по влаштуванню мереж, а також виконують будівництво накривок парапету покрівлі. Вони забезпечать додатковий захист конструкцій від впливу опадів і завершений вигляд покрівельної частини будівлі.ЖК РайдужнийНа об’єкті тривають роботи з врізки водопостачання відповідно до технічних умов, а також реконструкція існуючих камер. Загалом передбачено виконання десяти врізок у старих камерах.
👁 3,030 26-05-29 11:46
🏗 У ЖК Twin House продовжуються роботи з інженерного оснащенняТриває завершальний етап будівництва житлового комплексу Twin House, який зводять у Деснянському районі Києва, на вул. Крайня, 1.Комплекс виходить на фінальну стадію опорядження та інженерного оснащення. На будівельному майданчику виконується монтаж вхідних дверних блоків, триває прокладання кабельної траси зовнішніх електричних мереж напругою 0,4 кВ. Також будівельники виконують роботи з благоустрою. «ЖК Twin House повністю працюватиме на електроенергії. Саме тому зараз велика увага приділяється прокладанню зовнішніх електромереж та налаштуванню інженерної інфраструктури. Власна трансформаторна підстанція дозволить забезпечити стабільне та надійне електропостачання для всіх мешканців комплексу», — зазначає член правління Київміськбуду Олександр Іларіонов. Паралельно будівельники проводять стяжку та нівелювання поверхонь міжповерхових сходових майданчиків. Очікується, що об’єкт буде введений в експлуатацію наприкінці ІІІ кварталу 2026 року.
👁 3,600 26-05-25 12:39
❗️Не так ми планували починати черговий звіт про хід будівництва ЖК «Урлівський-1». Але маємо сусідню країну, яка щодня приносить українцям біль, руйнування та нові випробування. 💔У ніч на 24 травня внаслідок масованої ракетно-дронової атаки пошкоджень зазнали два об’єкти ПрАТ «ХК «Київміськбуд» — ЖК «Урлівський-1» та ЖК «Отрада». Таким чином кількість об’єктів компанії, що постраждали від російських атак, зросла до 8. Детальніше — тут. 🏗 Попри все — будівництво триває.На майданчику ЖК «Урлівський-1» одночасно виконуються роботи на кількох будинках. У стилобатній частині продовжується влаштування монолітного каркаса, між будинками №6 та №7 ведеться забурення буроін’єкційних паль для підсилення конструкцій.У будинках №1 та №3 тривають оздоблювальні роботи та підготовка внутрішніх приміщень до наступних етапів будівництва. У будинку №1 також виконуються електромонтажні роботи з улаштування внутрішніх інженерних мереж.На будинку №5 ведеться цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін, а на будинку №7 — фасадні роботи.Загалом Київміськбуд уже відновив роботи на 11 житлових об’єктах, а також на КНС на вул. Обухівській і котельні «Жуляни».
🏗 Київміськбуд окреслив план відновлення будівництва ЖК «Урлівський-2» 19 травня відбулася чергова зустріч керівництва Київміськбуду з інвесторами житлового комплексу «Урлівський-2», що будується у Дарницькому районі столиці на вул. Клеманська, 5.Під час зустрічі обговорили поточний стан об’єкта та подальші кроки для відновлення будівельних робіт.Як повідомив член правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Валерій Вандін, наразі компанія працює над врегулюванням фінансових і правових питань щодо земельної ділянки, зокрема погашенням заборгованості з орендної плати. Саме це є ключовою умовою для відновлення будівництва.Також триває опрацювання можливого співробітництва із суміжними забудовниками для облаштування зовнішніх інженерних мереж комплексу.У компанії зазначають: Київміськбуд докладає зусиль для безумовного відновлення будівельних робіт на об’єкті у 2026 році. Основний обсяг будівельно-монтажних робіт запланований на 2027 рік, а введення будинків в експлуатацію відбуватиметься почергово.Наступну зустріч з ініціативною групою інвесторів заплановано на липень 2026 року.Новина на сайті. 👈
🏗 05 травня 2026 року відбулась виїзна нарада керівництва ПрАТ «Київміськбуд» та членів наглядової ради компанії, які відвідали будівельні майданчики Київміськбуду.Учасники наради ознайомились зі станом об’єктів та проінспектували перебіг будівельних робіт. Зокрема, було приділено увагу завершенню робіт з організації інженерних мереж, виконанню внутрішнього та зовнішнього оздоблення, а також безпосередньо веденню будівництва на об’єктах.Загалом протягом дня було оглянуто дев’ять будівельних майданчиків та окреслено подальші кроки, необхідні для завершення робіт, здачі та введення будинків в експлуатацію.«Ми повною мірою розуміємо відповідальність, покладену на Київміськбуд, і невпинно працюємо аби усі зобов’язання перед інвесторами та київською громадою були виконані. Ми вдячні членам наглядової ради за підтримку та готовність брати участь безпосередньо у всіх процесах, пов’язаних із будівництвом наших об’єктів. Адже саме спільні дії максимально результативні», - сказав Валерій Засуцький. Новина на сайті. 👈
⚡️ Наглядова рада Київміськбуду обрала нового голову1 травня 2026 року відбулося перше засідання оновленої наглядової ради компанії. За результатами голосування її очолив представник територіальної громади Києва — Петро Пантелеєв.«Пріоритетом наглядової ради є забезпечення прозорого та ефективного корпоративного управління, а також відновлення довіри інвесторів до ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Наша мета – створити передумови для стабільної діяльності компанії, виконання всіх зобов’язань перед інвесторами і територіальною громадою міста Києва», — зазначив Петро Пантелеєв. Також під час засідання голова правління Валерій Засуцький представив план стабілізації діяльності та добудови об’єктів.«Ми отримали підтримку нашого плану дій з боку членів наглядової ради та її голови. Наступними кроками стане його поетапна реалізація з подальшим завершенням будівництва та введенням об’єктів в експлуатацію. Київміськбуд, як основа соціуму Києва працює, і ми готові звітувати про результати нашої роботи, виконуючи зобов’язання перед інвесторами та містом», — підкреслив Валерій Засуцький. Нагадаємо, 21 квітня загальні збори акціонерів обрали новий склад наглядової ради з 5 представників громади Києва.🔗 Детальніше читайте на сайті.
21 квітня 2026 року відбулися загальні збори акціонерів товариства, на яких обрано новий склад наглядової ради у кількості 5 осіб.До складу наглядової ради увійшли представники територіальної громади міста Києва:— Пантелеєв Петро Олександрович— Бондаренко Володимир Володимирович— Гудзь Андрій Анатолійович— Міщенко Олександр Григорович— Комарницький Всеволод СергійовичНайближчим часом відбудеться перше засідання оновленого складу наглядової ради, на якому буде обрано голову.Голова правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Валерій Засуцький зазначив:«Ми вітаємо новообраних членів наглядової ради. Це важливий крок на шляху стабілізації роботи товариства після кризи. Ефективне корпоративне управління є основою довіри та запорукою сталого розвитку. Наразі відновлено будівництво об’єктів з високим ступенем готовності. Основне завдання — завершення робіт на всіх будівельних майданчиках». Сформована наглядова рада дозволяє товариству зосередити ресурси на пріоритетному напрямі — завершенні будівництва об’єктів.
Олександр Іларіонов: Відбудова України – це спільна відповідальність і нові стандартиЛіквідація наслідків руйнувань та системний підхід до відбудови залишаються в центрі дискусій будівельної спільноти. Про це зазначив член правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Олександр Іларіонов під час участі в галузевому форумі Recovery Construction Forum Ukraine 3.0.Йдеться про розвиток соціального житла, впровадження єдиних стандартів у будівництві, прозорі механізми фінансування та посилення партнерства між громадами і бізнесом.🗣 Говорячи про роль великого будівництва у цих процесах, Олександр Іларіонов наголосив на важливості не тільки декларування змін, а й втілення їх у життя. «Працювати треба чесно, швидко та професійно. Адже за кожним новим проєктом стоять не просто квадратні метри, а людські долі, безпека сімей, нові можливості та віра у завтрашній день. Відновлення України – це спільна відповідальність кожного з нас», - сказав він. 📌 Нагадаємо, форум Recovery Construction Forum Ukraine 3.0 об’єднав державу, бізнес і міжнародних партнерів навколо практичних рішень для відновлення України. Які теми стали ключовими у дискусіях форуму читайте на нашому 👉🏻 сайті.