Fuente
Київ | Привид Києва🌌 | Тривога, Ракета, Шахеди | Що ж насправді сталося і чому обстріл зрештою не відбувся.Від самого п...
2 110 Vistas/Alcance
2026-01-05 07:26
Mensaje №10966
Що ж насправді сталося і чому обстріл зрештою не відбувся.Від самого початку все виглядало дивно. Інформація про пуски БпЛА зʼявлялась майже з усіх напрямків, але по факту зі сходу зайшло близько 30 дронів. До Київщини долетіли одиниці, з тих груп залишилось буквально 2–3. Далі пішли невеликі зальоти на Чернігівщину та Сумщину, по 5–10 БпЛА, які працювали і по областях, і по Київщині, і по самій столиці.Але якщо порівнювати з попередніми атаками, різниця очевидна. Зазвичай вже близько першої чи другої ночі великі групи дронів ішли транзитом на захід через північ і південь області. Тут цього не було. Якби справді планували масовану атаку по заходу, ми б бачили не 30 БпЛА за весь час, а щонайменше сотню над територією України.Окремий момент - південь країни. Там взагалі тиша, повний чіл. І це теж не вкладалось у звичну для них картину.Остаточно пазл склався, коли МіГи чотири рази підіймались і сідали без пусків аеробалістики, а близько 04:00 ранку Ту-22М3 повернулись на аеродром базування.Зʼявились версії про погоду, технічні проблеми і все таке. Але давайте чесно. Вони не аматори, там усе перевіряють і переплановують по кілька разів. Тому ці пояснення виглядають слабко.Найбільш логічна причина - політична. Або приїзд іноземних делегацій, або якесь рішення згори, після якого просто дали команду скасувати удар.Ракет не було і це добре. Хай їх не буде взагалі.Тихого понеділка, друзі.