Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київська міська прокуратура
Añadido 14 jul. 2024

Київська міська прокуратура

@kyiv_pro_office
Número de suscriptores: 5 471
Fotos: 6,860
Videos: 152
Enlaces: 4,240
Descripción:
Офіційний канал органів Київської міської прокуратури 🔹facebook https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua 🔹Instagram https://www.instagram.com/kyiv_city_prosecutors_office 🔹офіційний сайт https://kyiv.gp.gov.ua/ua/index.html

👥 Número de suscriptores

5 471
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 438
Promedio/Día:: 1,230
Promedio/Tiempo:: 2,807
ERR: 62.84%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 6
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ошукали 88-річну жінку на майже 100 тис. гривень за схемою «ваш син потрапив у ДТП» - двом чоловікам повідомлено про підозру За даними слідства, двоє спільників 54 та 18 років, використовуючи схему «ваш родич потрапив у ДТП», ошукали 88-річну жінку. Пенсіонерці подзвонили та розповіли, що її син потрапив у аварію та терміново потрібні гроші для його лікування. Повіривши в цю історію, жінка віддала одному з підозрюваних 35 тис. грн та 1500 євро, коли той прийшов за грошима. 18-річний молодик віддав гроші своєму спільнику, отримавши свою винагороду - 10 тис. гривень. Одразу після цього спільників затримали. За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва двом чоловікам повідомлено про підозру у вчиненні замаху на шахрайство, за попередньою змовою групою осіб, що завдало істотної шкоди потерпілій, в період воєнного стану (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення строком до 5 років. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
Запустив феєрверк у Святошинському районі – чоловіку повідомлено про підозру у хуліганствіЗа процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру 23-річному мешканцю Київщини у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю (ч. 1 ст. 296 КК України).Встановлено, що 12 листопада 2024 року, приблизно 19 годині 30 хвилин, молодик на території незавершеного будівництва по вул. Академіка Єфремова, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, запустив феєрверк. Упаковку піротехнічних засобів підозрюваний, з його слів, знайшов у сміттєвих баках.Своїми діями чоловік не лише порушив заборону на використання піротехнічних виробів під час воєнного стану, а й налякав мешканців сусідніх будинків.Санкція статті передбачає до 5 років обмеження волі.Досудове розслідування здійснюється слідчими Святошинського управління поліції м.Києва.Пресслужба Київської міської прокуратури
У Києві 55-річного чоловіка засудили до 10 років в’язниці за вбивство сина, якого він зарізав, розчленував, а рештки замурував у гаражі За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дніпровської окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 55-річному киянину у вчиненні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Чоловіка засуджено до 10 років позбавлення волі. Прокурором у суді доведено, що у січні 2024 року до обвинуваченого в гості прийшов його 30-річний син. Під час застілля на кухні між чоловіками виник конфлікт, в результаті якого батько завдав смертельний удар ножем своєму сину. 📌Надалі, щоб приховати злочин, чоловік переніс тіло сина у ванну кімнату, де протягом декількох днів розчленовував його та виносив з квартири до сміттєвих баків в пакетах та сумках. Відділивши голову та кінцівки від тулуба, підозрюваний замурував їх у власному гаражі. ❗️Під час досудового розслідування чоловіку було проведено психолого-психіатричну експертизу, згідно з висновком якої він у момент вчинення злочину не мав будь-яких психічних розладів та усвідомлював характер своїх дій. У суді обвинувачений свою вину визнав. Вироком Дніпровського районного суду м. Києва його засуджено до 10 років позбавлення волі. Пресслужба Київської міської прокуратури
Прокуратура через суд зобов’язала чоловіка знести самочинно збудований гаражний комплекс на території Святошинського лісництва Святошинська окружна прокуратура м. Києва в судовому порядку домоглася позитивного рішення про знесення об’єктів самочинного будівництва на земельній ділянці комунальної власності природно – заповідного фонду України. Ця ділянка знаходиться на території Святошинського лісництва КП «Святошинське ЛПГ» та є складовою Національного природного парку «Голосіївський». Також суд зобов’язав чоловіка привести земельну ділянку у придатний стан та заплатити до бюджету майже 164 тис. гривень шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно – заповідний фонд. Встановлено, що чоловік без необхідних дозвільних документів побудував гаражний комплекс із 6 боксів на самовільно зайнятій частині земельної ділянки площею 0,0227 га, розташованій поблизу вул. Олевській у м. Києві. Вартість цієї ділянки складає майже 950 тис. гривень. Зазначимо, що вироком Святошинського районного суду м. Києва цього ж чоловіка визнано винним у самовільному будівництві на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 4 ст. 197-1 КК України) та засуджено до двох років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
Прокуратура через суд вимагає повернути громаді Києва незаконно вибуті у приватну власність приміщення на Подолі по вул. Нижній Вал Подільська окружна прокуратура міста Києва в судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді приміщення в історичній частині столиці по вул. Нижній Вал, 23 вартістю понад 5 млн грн. Установлено, що у 2010 році, на підставі підроблених документів рішенням Брянківського міського суду Луганської області на одне з приміщень у зазначеному будинку визнано право власності за приватним підприємством. Надалі, ухвалою цього ж суду вказане рішення скасовано на підставі того, що суду були надані неправдиві відомості та неправдиві документи, на основі яких було визнано право власності на вказані приміщення. Попри це, у грудні 2013 року державним реєстратором Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві зареєстровано право власності на нежилі підвальні приміщення загальною площею 186,2 кв.м по вул. Нижній Вал, 23 у Подільському районі міста за зазначеним підприємством. Надалі, зазначені підвальні приміщення неодноразово були предметом правочинів, в тому числі купівлі-продажу. На сьогодні власницею підвальних приміщень є мешканка Київської області. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
У Києві судитимуть двох молодиків, які вночі на АЗС не змогли придбати алкоголь, після чого напали на заправника Подільська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно двох уродженців Сумської області, які вчинили хуліганство із застосуванням металевої палиці (ч. 4 ст. 296 КК України). Близько 2 години ночі, під час дії у Києві комендантської години, двоє молодиків 22 та 24 років прийшли на заправку на вул. Івана Виговського придбати алкогольні напої. Один з обвинувачених пішов в магазин, де касир пояснила йому, що алкоголь продають до 22 години. Інший чоловік в цей час на вулиці з палицею в руках почав суперечку з оператором АЗС. Не придбавши алкоголь, його друг вийшов з магазину на АЗС і вже разом вони почали наносити працівнику заправки тілесні ушкодження руками, ногами та металевою палкою. Внаслідок сутички заправник отримав закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до семи років. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
Взяла гроші на придбання машини для військовослужбовця ЗСУ, однак автомобіль не придбала – директорку благодійної організації судитимуть за шахрайство Голосіївська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт щодо директорки однієї з благодійних організацій за обвинуваченням у заволодінні чужим майном (шахрайстві), шляхом зловживання довірою та обману, а саме заволодінні грошима під час придбання автомобіля для військовослужбовця Збройних сил України (ч. 1, 2 ст. 190 КК України). Обвинувачена запевнила матір військовослужбовця у тому, що може допомогти знайти і придбати автомобіль для її сина, але потрібно внести завдаток за машину. При цьому благодійниця надсилала фото автомобіля, який начебто збирається купити. Проте, дійсно заплативши завдаток за машину, директорка благодійної організації згодом відмовилась її купувати, а грошима у сумі 2850 доларів США, які отримала для придбання автомобіля, розпорядилася на власний розсуд. Матері військовослужбовця, яка чекала на машину, обвинувачена розповідала, що необхідно ще трохи почекати, адже виникли певні складнощі з транспортуванням автомобіля, а згодом обіцяла повернути гроші, оскільки машину жінка так і не придбала. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
У Києві судитимуть адвоката, який у шахрайський спосіб став власником квартири у Солом’янському районі Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно 48-річного столичного адвоката за обвинуваченням у заволодінні шляхом обману та використання підроблених документів квартирою у Солом’янському районі столиці, що належить до відумерлої спадщини (ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України). Власниками квартири по вулиці Клінічна в м. Києві були матір та син, які не мали спадкоємців. У 2016 чоловік помер, а за рік померла його матір. Після смерті їх квартира мала б перейти до комунальної власності як відумерла спадщина. Однак, як встановило слідство, обвинувачений в 2020 році, діючи разом зі співучасниками, з підробленим паспортом на ім'я іншої людини прийшов до нотаріуса, де уклав угоду з ніби то власниками квартири, “позичивши” їм на два тижні 828 тисяч гривень, що на той момент становило 30 тисяч доларів США. Борг “позичальники” повернути не змогли, тож квартира перейшла в його власність. Київська міська прокуратура у суді вже домоглася визнання квартири відумерлою спадщиною та витребування її до комунальної власності. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
Прокуратура в судовому порядку вимагає повернути столичній громаді приміщення в історичній частині Києва вартістю понад 2 млн гривень Установлено, що рішенням Київської міської ради затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, серед яких був будинок на вул. Воздвиженській у Подільському районі міста Києва. Однак, рішенням Брянківського міського суду Луганської області у 2010 році на одне з приміщень у цьому будинку визнано право власності за місцевою мешканкою. В подальшому це рішення скасовано, оскільки суду були надані неправдиві відомості та неправдиві документи, на підставі яких він ухвалив рішення про передачу приміщення у приватну власність. Однак, не зважаючи на це, у січні 2014 року державним реєстратором Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві зареєстровано право власності на ці нежитлові приміщення за зазначеною особою. Зауважимо, що у нежитлових приміщеннях по вул. Воздвиженській, які належать різним власникам, розміщено готель, хоча розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 цей будинок визнаний непридатним для проживання. З метою захисту інтересів територіальної громади, Подільська окружна прокуратура міста Києва звернулась до суду із позовом про витребування одного з приміщень будинку у незаконного володільця. Подільським районним судом міста Києва відкрито провадження у справі. Також прокуратурою вживаються заходи для повернення у власність громади Києва інших приміщень у цьому будинку, які також незаконно вибули у приватну власність. Пресслужба Київської міської прокуратури
У Києві до 7 років в’язниці засудили вже колишнього начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області За підтриманням публічного обвинувачення Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва судом оголошено обвинувальний вирок колишньому начальнику одного з районних управлінь ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області, обвинуваченому у вимаганні та одержанні грошей від підприємців (ч. 3 ст. 368 КК України). Прокурором доведено в суді, що посадовець налагодив незаконну схему вимагання та одержання грошей від власника торговельних точок на ринках Київської області. Згідно розробленої схеми, за безперешкодну торгівлю чиновник вимагав та отримував щомісяця по 10 000 гривень з однієї торговельної точки. Затримали його під час отримання 30 000 гривень. За сукупністю доказів сторони обвинувачення вироком Шевченківського районного суду міста Києва чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також позбавлено права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, а також посад в органах державної влади та місцевого самоврядування, строком на 3 роки. Пресслужба Київської міської прокуратури