Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київська міська прокуратура
Añadido 14 jul. 2024

Київська міська прокуратура

@kyiv_pro_office
Número de suscriptores: 5 476
Fotos: 6,880
Videos: 152
Enlaces: 4,240
Descripción:
Офіційний канал органів Київської міської прокуратури 🔹facebook https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua 🔹Instagram https://www.instagram.com/kyiv_city_prosecutors_office 🔹офіційний сайт https://kyiv.gp.gov.ua/ua/index.html

👥 Número de suscriptores

5 476
Promedio/Día:: +5
Promedio/Tiempo:: +10
Promedio/Mes:: +51

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 431
Promedio/Día:: 801
Promedio/Tiempo:: 2,742
ERR: 62.66%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 7
Promedio semanal: 2.7
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

За систематичне психологічне насильство над матір’ю чоловік проведе 1 рік та один місяць у в’язниці За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Оболонської окружної прокуратури міста Києва судом до 1 року 1 місяця позбавлення волі засуджено 32-річного киянина, який систематично вчиняв психологічне насильство над своєю 53-річною матір’ю (ст. 126-1 КК України).Син проживав разом з нею в однокімнатній квартирі та систематично ображав жінку нецензурними висловлюваннями, принижував, вимагав гроші. Кривдник ніде не працює, конфліктує у стані алкогольного сп’яніння. Відповідно до висновку експерта, у потерпілої виявили психічний розлад, який виник внаслідок такої поведінки її сина.Зазначимо, що чоловіка 12 разів притягали до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП). Крім того, у 2022 році він був засуджений за зберігання наркотиків (ч. 1 ст. 309 КК України). Домашнє насильство щодо матері чоловік вчиняв під час іспитового терміну. ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури
Нетверезого водія, який на пішохідному переході травмував 14-річну дівчину, засудили до 4 років в’язниці За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Київської міської прокуратури судом оголошено обвинувальний вирок 33-річному водію, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв наїзд на 14-річну дівчину, а потім поїхав з місця, залишивши травмовану дитину без допомоги (ч. 1 ст. 286-1, ч. 1 ст. 135 КК України).За сукупністю злочинів водія визнали винним та засудили до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати автомобілем на 5 років. Це найсуворіше покарання, передбачене вказаними статтями.Нагадаємо, аварія трапилася 18 листопада 2024 на вул. Дашкевича у місті Києві. Водій автомобіля «Seat Toledo» на регульованому пішохідному переході скоїв наїзд на дівчину, яка перетинала проїзну частину на зелений сигнал світлофора. Після наїзду на пішохода він втік з місця пригоди, однак згодом був затриманий. В результаті ДТП 14-річна дівчина отримала середньої тяжкості тілесні ушкодження та була госпіталізована до дитячої лікарні «Охматдит».📌 Прилад Драгер зафіксував у водія 2,3 проміле алкоголю. З моменту скоєння ДТП він перебуває під вартою.У суді чоловік свою вину визнав, однак завдані збитки травмованій дитині не відшкодував.Пресслужба Київської міської прокуратури
У Києві судитимуть чоловіка, який ошукав волонтера на 400 тис. гривень, розповідаючи про вигадану ампутацію ноги Прокурорами Оболонської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно 29 — річного чоловіка, який тривалий час просив гроші на лікування у волонтера, що допомагав військовим (ч. 1, 2 ст. 190 КК України).Чоловік розповідав волонтерові вигадані історії, а потім просив про допомогу. Спершу це були незначні суми, однак з кожним разом апетити росли. Розповідаючи про те, що він перебуває в зоні активних бойових дій, обвинувачений просив гроші на придбання медичних препаратів, лікування після поранення, операцію з ампутації ноги, на лікування до Німеччини, згодом уже протезування ноги, відновлення у реабілітаційному центрі. Таким чином чоловік отримав від волонтера 400 тис. гривень.Про те, що усі історії вигадані, волонтер дізнався, коли отримав фото пораненої ноги, яке виявилось картинкою з Інтернету. Наразі обвинувальний акт щодо чоловіка скеровано до суду для розгляду по суті. ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури
Замість надання юридичної допомоги взяв з клієнта 25 тис. доларів США за виключення з військового обліку – повідомлено про підозру столичному адвокату За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру адвокату, який вимагав та одержав від військовозобов’язаного гроші за обіцяну допомогу у вирішенні питання з ТЦК та СП про виключення клієнта з військового обліку (ч. 3 ст. 369-2 КК України).Встановлено, що чоловік, маючи намір в законний спосіб оновити військово-облікові документи, звернувся до адвоката за юридичною допомогою. Однак, замість надання кваліфікованої правової допомоги, адвокат запропонував за гроші домовитись про виключення клієнта з військового обліку як непридатного до військової служби.Таким чином впродовж лютого 2025 року адвокат одержав від чоловіка в загальній сумі 25 000 доларів США.Після одержання останньої частини платежу його затримали. Наразі адвокату повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу.Зазначимо, що під час обшуку в машині затриманого виявили гранати та наркотичні речовини, які направлені на експертизу.Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
Продавали автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога ЗСУ – підозрюють двох учасників «автобізнесу»Встановлено, що протягом двох років благодійна організація ввезла в Україну з країн ЄС близько 200 автомобілів як допомогу для ЗСУ, тобто без сплати митних платежів. Надалі, замість передати машини військовим, учасники схеми їх продавали. Так 42-річна жінка організовувала ввезення машин, розмитнення та визначала ціну продажу автомобілів. Її спільник займався пошуком покупців, показував їм машини та брав за них гроші. Під час документування діяльності «автобізнесу» у підозрюваних за майже 17 тис. доларів США придбали два автомобілі - мікроавтобус «Ford Transit» та позашляховик «Mitsubishi Pajero», ввезені під виглядом благодійної допомоги для сил оборони України.Продавця машин затримали одразу після угоди. Під час обшуків правоохоронці вилучили ще 17 автомобілів, ввезених від імені підконтрольної зловмисникам благодійної організації.Зазначимо, що керівник благодійної організації, від імені якої завозили машини до України, помер в березні 2024 року, однак всі документи протягом 2024-2025 років візувались його електронно-цифровим підписом. За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру чоловіку та жінці у незаконному використанні гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку під час воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 КК України). Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
Переплатили понад 130 тис. гривень за закупівлю подовжувачів для укриттів – повідомлено про підозру начальнику Управління освіти Подільської РДАЗа процесуального керівництва ювенальних прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику Управління освіти Подільської РДА у розтраті бюджетних коштів в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).Досудовим розслідуванням встановлено, що для облаштування укриттів в навчальних закладах Подільського району міста Києва придбали за завищеними цінами 255 подовжувачів, що спричинило матеріальні збитки територіальній громаді м. Києва на суму понад 130 тис. гривень.Нагадаємо, раніше було встановлено факти розтрати бюджетних коштів службовими особами Управління освіти Подільської РДА під час закупівлі 15 бензинових генераторів для укриттів – збитки, завдані бюджету становлять майже 340 тис. гривень. Також понад 1,5 млн гривень збитків бюджету столиці завдано внаслідок закупівлі за завищеними цінами 1000 металевих шкільних шаф.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури
Прокуратура через суд скасувала рішення Київради про надання в оренду на позаконкурентних умовах ділянки вартістю 89 млн гривень у Деснянському районі За позовом Київської міської прокуратури визнано незаконним та скасовано рішення Київської міської ради про надання в оренду для будівництва торгівельного комплексу земельної ділянки у Деснянському районі м. Києва, без проведення земельних торгів. Також визнано недійсним договір оренди цієї ділянки.Таке рішення ухвалив Північний апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою міської прокуратури, скасувавши рішення Господарського суду міста Києва, яким відмовлено у задоволенні позову. Йдеться про земельну ділянку площею понад 2 га на перетині вул. Теодора Драйзера та вул. Електротехнічної.Установлено, що Київська міська рада в грудні 2019 року надала в оренду земельну ділянку для будівництва, обслуговування та експлуатації торгівельного центру та торгівельного майданчика у зв’язку з реєстрацією за підприємством права власності на нерухомість загальною площею 1000 кв.м.За матеріалами справи відомо, що на час розробки проєкту землеустрою об’єктів нерухомості на цій земельній ділянці не було. З’явилась вона перед ухваленням Київрадою рішення про оренду, а вже за півтора місяця після укладення договору оренди, згідно з даними реєстрів, нерухомість знищили.Все це свідчить про намір підприємства отримати земельну ділянку для забудови без проведення передбачених законодавством земельних торгів. ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури
Завдяки прокуратурі ділянку 16 га поблизу музею в Пирогові останочно повернуто з орендиЗусиллям Київської міської прокуратури забезпечено виконання рішення суду про повернення з оренди земельної ділянки площею 16 га поблизу Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові.Нагадаємо, агрокомбінат у 2018 році без рішення Київради зареєстрував за собою право користування вказаною земельною ділянкою на підставі договору оренди землі, укладеного ще у 2004 році. Однак вказаний договір оренди було розірвано ще у 2008 році, внаслідок чого сільськогосподарське товариство втратило право оренди цієї земельної ділянки.Реагуючи на порушення, Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування реєстрації права оренди землі.Суди першої та апеляційної інстанцій погодились з доводами прокурора. У листопаді 2024 року крапку у справі поставив Верховний Суд. Загалом справа розглядалася судами понад 4 роки.❗️Наразі рішення судів виконано - повернуто із незаконної оренди земельну ділянку, яка розташована на вул. Академіка Заболотного в охоронній зоні Національного музею народної архітектури та побуту України.Пресслужба Київської міської прокуратури
Директора ДП «Київприлад» та двох його спільників судитимуть за вимагання грошей з орендаря замість укладення офіційного договоруЗа процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад», його радника та помічника за фактом отримання неправомірної вигоди за здачу в оренду майна, без укладання офіційного договору оренди (ч. 3 ст. 368 КК України).Встановлено, що радник директора ДП запропонував голові громадської організації, що шукала приміщення, не укладати офіційний договір оренди, а щомісячно платити по майже 50 тис. гривень керівництву підприємства, оформивши договір зберігання майна. ❗️Так, щомісячно громадська організація повинна була платити 6 тисяч гривень згідно договору про зберігання майна і ще майже 50 тисяч керівництву держпідприємства. Згідно матеріалів слідства, за три місяці фіктивної оренди фігуранти вимагали майже 150 000 грн неправомірної вигоди для себе. Ціну встановили із розрахунку 100 гривень за один квадратний метр.Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури
У Києві за шахрайство судитимуть двох чоловіків, які продали чужу службову квартиру на Оболоні разом з її мешканцямиОболонською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальні акти відносно двох киян, обвинувачених у пособництві шахрайству з квартирою з використанням підроблених документів (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України).Встановлено, що квартира в Оболонському районі Києва була виділена райдержадміністрацією працівниці комунального підприємства як службове житло на основі ордера. Обвинувачені, дізнавшись що на нерухомість не оформлено право власності, вирішили оформити її на себе, підробивши документи.Вже з підробленими документами один зі співучасників, вдаючи власника квартири, намагався її продати. Оскільки у помешканні жили люди, покупцю під різними приводами переносили час його перегляду. Зрештою чоловік уклав угоду не оглянувши квартиру. Лише отримавши ключі, він зрозумів, що придбав житло разом з мешканцями. На квартиру накладено арешт. Обвинувальний акт щодо двох учасників схеми скеровано до суду. Матеріали щодо організатора шахрайства виділені в окреме провадження.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури