Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Киянин
Añadido 14 jul. 2024

Киянин

@kyianyn204
Número de suscriptores: 23 595
Fotos: 813
Videos: 1,810
Enlaces: 1,420
Descripción:
Військові новини
Fuente

Киянин | Бажаю міцного:Расистська педерація продовжує наступ по всій лінії фрон...

Logotipo de la comunidad de telegram - Киянин Киянин @kyianyn204
10 800 Vistas/Alcance 2025-02-06 07:02 Mensaje №2328
Бажаю міцного:Расистська педерація продовжує наступ по всій лінії фронті паралельно накопичує сили і засоби для більш масштабного просування отримуючи зброю і БК від північної Кореї Китаю Ірану Білорусі та інших країн ізгоїв .ЗСУ знаходяться в обороні проводячи локальні контрштурмові діі . Вважаючи на неспроможність осіб які з 2019 року якимсь дивним чином трансформувалися з російської партії ригів в партію слуг урода вважай (пряма і непряма агентура підорів, вата, колаборанти, корупціонери диверсанти економічні, інформаційні,на багатьох з них навіть у нас в Україні є кримінальні провадження) цей реванш антимайдану отримав повний контроль над системою державного управління і частково над ЗСУ , офіс де де Риго слуги приймають рішення не визначений в конституції це господарський орган по суті але в незаконний спосіб приймаються рішення по призначення на абсолютно всі посади , пилораму бюджету да і багато призначень в ЗСУ , але неспроможність або не бажання цих політичних шахраїв налагодити промислове виробництво зброї БК ракетного озброєння ППО і багато іншого провести мобілізацію економіки правоохоронних органів, державних службовців, спецобліків відповідно до закону і підмінивши мобілізацію бусифікацією , цей по суті і по діям антимайдан поставив в надскладні умови підрозділи ЗСУ в умовах переваги ворога в абсолютно всіх компонентах. Але ЗСУ навіть в таких умовах тримає лінію фронту і провели з початку війни декілька вдалих операцій і як наслідок декілька десятків офіцерів вищої командної ланки було звільнило без пояснення причини, чехарда з кадровими призначеннями по принципу лояльності офісу читай потужному в тому числі призвела до ситуації яку ми маємо на фронті, це комплексна проблема і її коротко не опишеш, логічно поставити питання а як ви тримаєтеся, відповідь проста , фронт стоїть на залишках добровольців ентузіастів і офіцерів вищої ланки які по суті є патріотами України і на поставках західної зброї і БК але якби був вчасно отриманий лен ліз на території України підорів би не було, тому зе потужний і відмовилися від нього і про це за три роки тиша. Ні під який контроль первинна і середня ланка і більша частина керівництва вищої ланки ЗСУ не стане ні при кому особливо боячка і це головний біль шлунків в Києві які з жахом чекають повернення з фронту сотень тисяч воїнів з загострення почуття справедливості. Звідси і бюджет мусорів на 2025 рік в розмірі 419 млрд гривень, збільшення на інвалідів прокурорів і інших ухилянтів. Ті зразки зброї які виробляються в Україні і вражають цілі на глибину декілька тисяч кілометрів то здебільшого приватні виробники без бюджетних коштів. Але потихеньку зміни в реформуванні ЗСУ почалися і їх потрібно проводити ще вчора це і перехід на корпусну і дивізійну систему і багато чого іншого, але повторю ще раз при зелено-ригівській антимайданній владі ми з війни з своїми територіями не вийдемо ніколи , і потужний що напідписував з піндосами за наші корисні копалини одному Богу відомо, тому включайте розум бо може бути гірше чим зараз і злам реєстрів офісними підорами це і є підготовка до фальсифікації виборів, в електронному вигляді їх бути не може бо це шахрайство завчасне , ну а зараз допомагайте підрозділам ЗСУ і думайте аналізуйте це ВАЖЛИВО бо наступний пре президент може вискочити притула вусік якийсь блохер псевдо волонтер залізний ці потвори їх накупили вже доста і вони всі позеленіли як корчинський портников гордон і т.д.