Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти? Дрогобич
Añadido 14 jul. 2024

Куди піти? Дрогобич

@kydupitudro
Número de suscriptores: 959
Fotos: 2,420
Videos: 58
Enlaces: 363
Descripción:
Календар твоїх яскравих моментів. Афіша подій Дрогобича та громади. • Зв’язок: [email protected]
Fuente

Куди піти? Дрогобич | Не я бʼю - верба бʼє, за тиждень Великдень!» Сьогодні віряни східного ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти? Дрогобич Куди піти? Дрогобич @kydupitudro
578 Vistas/Alcance 2026-04-05 05:28 Mensaje №2769
«Не я бʼю - верба бʼє, за тиждень Великдень!» Сьогодні віряни східного обряду відзначають Вхід Господній до Єрусалима — одне з найсвітліших передвеликодніх свят, відоме як  Вербна неділя. У цей день у храмах освячують гілочки верби — символ життя, оновлення та Божого благословення. За народними віруваннями, освячена верба оберігає оселю від негараздів, хвороб і стихій, а також приносить добробут і силу родині. Свято встановлене на спомин урочистого вʼїзду Ісуса Христа до Єрусалима після чуда воскресіння Лазаря. Люди, почувши про це, зустрічали Спасителя як царя — вистеляли Йому дорогу пальмовими гілками та вигукували: «Осанна!». Оскільки в наших краях пальми не ростуть, їх символічно замінила верба — перша рослина, що оживає навесні, несучи із собою надію та відродження. У народі також зберігся звичай легенько торкатися освяченою вербою зі словами - побажаннями здоров'я — як нагадування про життєдайну силу природи та Божублагодать. Нехай це свято принесе у ваш дім мир, тепло і віру в добро.