Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Квадратний
Añadido 14 jul. 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Número de suscriptores: 3 272
Fotos: 8,280
Videos: 1,950
Enlaces: 1,590
Descripción:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot
Fuente

Квадратний | Шановні вумні люди, а підкажіть діду, бо голову їбу безрезультатноОт з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Квадратний Квадратний @kvadratnyk
845 Vistas/Alcance 2026-02-06 09:00 Mensaje №18659
Шановні вумні люди, а підкажіть діду, бо голову їбу безрезультатноОт задався я на днях питанням, як естетично прибрати це шнурочне кубло в себе. Дивлюсь на нього 1.5 роки і моральний стан моєї душі аж косойобить щоразу, як це бачу. В мене 3090 MSI. Там 3 дірки під живлення, заживив через 2 лінії + одна типу перемичка з тої, що по центру, бо тупо не було вже стільки шнурків. В теорії- правильно в кожну дірку окрему лінію, а як воно працює на практиці? Бо я бачив трійники де з 1 12 пін виходить 3х8 і мені здається, що це якась хуйня і фізику намагаються наїбать, але я не дуже розумію деАле! Поки шукав рішення, виявилось, що на 5090 (фото ліворуч) лише один розʼєм 12 пін і піздєц, що на 12 менше ніж на 3090. Вони типу енергоефективніші і їм не треба на стільки дахуя? Але що тоді буде, якщо скористатись трійником. Це ж їбло якесьТипу якщо розʼєм на БЖ видеє, наприклад, 100 ват. Кожен на карточці приймає по 100 бо загалом їй треба 300. То хуйня ж підключати трійником бо щось та й точно відїбне