Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Квадратний
Añadido 14 jul. 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Número de suscriptores: 3 272
Fotos: 8,280
Videos: 1,950
Enlaces: 1,590
Descripción:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot
Fuente

Квадратний | Всього то треба було: 1. Адекватний міністр оборони з нашого боку2. Ка...

Logotipo de la comunidad de telegram - Квадратний Квадратний @kvadratnyk
833 Vistas/Alcance 2026-02-04 18:51 Mensaje №18648
Всього то треба було: 1. Адекватний міністр оборони з нашого боку2. Кацапам - вбити цивільних дроном на старлінку3. Щоб це потрапило не просто в новини, а щоб особисто міністр оборони про це сказав прямо Маску (і не тільки)Вкотре, блядь, має хтось померти просто так від рук підорів щоб щось заворушилось Що ж. На превеликий жаль, оскільки кацапи підори, такого контенту в нас дахуя і трошки. За бажання - можна завалити ВСІ західні ЗМІ фото/відео з вбитими цивільними, стратами, розбитими тец і містами та селами. І це НЕОБХІДНО зробити.Щоб блядь це було не просто мінорною стрічкою новин в умовній Франції чи Канаді, а щоб цим все було засипано як в перші дні з 24.02Бажано без цензури. Це жорстко і не етично. Але які є варіанти? Якщо це працює і рятує життя, повертає людей в реальність, особливо пасивних, то чому б цим не скористатись? Знаю, що ці новини туди доходять, але треба активніше працювати над цим, щоб був результат як в даній, на жаль, трагічній ситуації. Бо поки на заході заграють з росіянами, росіяни - використовують західні технології для знищення самого ж заходу, поки більшість там взагалі в душі не пойобує шо там у нас відбувається