Fuente
Кузьміна каже | Дослухала першу лекцію курсу зі структурного редагування й зараз помчу...
725 Vistas/Alcance
2025-04-02 17:11
Mensaje №232
📌 Дослухала першу лекцію курсу зі структурного редагування й зараз помчу слухати другу (паралельно збираючи презентацію айдентики, бо період зараз шалений. Ніби колись був інший).Курс класний. Мені дуже подобається позиція лекторки, подобається матеріал, подобається подача. Думаю, що трошки підзароблю грошей та візьму платну частину.❗️А вам нагадую, що доступ до лекцій безоплатний — хапайте цю можливість.Трошки інсайтів з лекції:Структурне редагування робиться в кілька етапів:1️⃣ Читання + коментарі виключно для себе (будь-які формулювання, аби тільки не загубити думку)2️⃣ Перерва3️⃣ Висновки з порадами для автора4️⃣ Ітерації правок на різних рівняхРівні редагування1️⃣ Структура = смисли + сюжетні лінії2️⃣ Епізоди3️⃣ Мова❌ Якість тексту можна оцінювати кількістю помилок на рівні фактажу❗️ Роботу треба будувати довкола сильних сторін автора чи авторки (те, що подобається, те, що викликає захват)Тут намагалася порефлексувати, які мої сильні сторони, але зараз стан такий, що сильною стороною я вважаю виключно вміння чемно чекати. Все решта видається слабкими. ❗️ Ідеалу не існуєМовний пуризм це часто спроба редакторів_ок замаскувати брак знань💔 Що мене тригерить: в лекції багато про екологічне спілкування, доброту, підтримку та увагу до авторів та авторок, про те, які автори та авторки потрібні ринку, як треба відпочивати після інтелектуальної роботи, скільки годин варто виділяти на ті чи інші задач, що не можна мовчати про негативні досвіди й треба ними ділитися, щоб ринок ставав кращим. Але це все настільки не збігається з моїми досвідами, що просто ауч. Але я хочу, дуже хочу, щоб ринок прийшов саме до такого стану, про який йшлося в лекції. І докладатиму зусиль, наскільки це можливо. #Кузьміна_нотує