Fuente
КУСТ | Дніпро уклав угоду про дружню співпрацю з Нью-ЙоркомПід час відрядженн...
316 Vistas/Alcance
2025-12-17 08:03
Mensaje №8198
🤝 Дніпро уклав угоду про дружню співпрацю з Нью-ЙоркомПід час відрядження до США міський голова Дніпра Борис Філатов та мер Нью-Йорка Ерік Адамс уклали угоду про взаєморозуміння та дружню співпрацю між двома містами. «Я щиро вважаю, що для нашого прифронтового міста це справді знакова подія. Одна з таких, про які ще декілька років тому було годі й мріяти. А тепер це стало реальністю. Усі подробиці – згодом», — зазначив Філатов. Зі свого боку, мер Ерік Адамс наголосив, що від початку війни в Україні місто Нью-Йорк було відкритим для всіх, хто потребував прихистку і нині саме тут мешкає чи не найчисельніша українська громада в Америці. «Ми були з вами, коли розірвалася перша бомба, і так само ми поруч із вами зараз. Я хочу подякувати пану меру, котрий розуміє, що керувати містом означає не лише забезпечувати підтримку там, а й приїздити в такі місця, як Америка. Угода, яку ми підписали, вона про те, що партнерство триватиме», — сказав мер Нью-Йорка.Надіслати новину @kayudushka💚 КУСТ | ПІДПИСАТИСЯ