Fuente
Ксеня mood | дякую всім хто написав і показав реакцією! ця ідея живе в голові вже р...
1 820 Vistas/Alcance
2026-05-07 11:56
Mensaje №2292
дякую всім хто написав і показав реакцією! ця ідея живе в голові вже роки 1,5, а то й більше, прікіньте🙈 звісно постійно здається що «ну що я такого знаю, те що й всі інші»🤡але вчора була з коучем на сесії (да, і таке спробувала! але це не про дихання маткою і позитивні вібрації, а про розкладення всього по поличкам в голові і в житті) і от вона за 10хв діалогу зі мною одразу запитала «а я бачу ви сильні в маркетингу, так? розумієтесь добре?»😁🫡ну типу за 10хв діалогу я стільки всього насипала і пояснила, що незнайомій людині стало очевидно що я в цьому розуміюсь, а я досі думаю що «ну нічого такого»🙈 ну нічого такого, жила собі дівчинонька у селі, їздила на роботу в місто на маршрутці, пасла на вихідних мамі корів, а потім хуякс і працює з українськими брендами, з Гуземою, з Гунею, амбасадорка Юніко білоше року, з закордонними брендами по типу Ресервед і тд. ну НІЧОГО блд особливого😅🙃тому, щось таки знаю і хочу дозріти до моменту, щоб трохи більше поділитись внутрянкою/шляхом/методами🫂 дякую що дали фідбек, візьмусь за це не як за просто ідею, а як за план, що потребує втілення!