Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ксеня mood
Añadido 06 dic. 2025

Ксеня mood

@ksenyamood
Número de suscriptores: 3 108
Fotos: 1,660
Videos: 68
Enlaces: 150
Descripción:
тут будуть ідеї контенту, красиві фото для натхнення, кльові знахідки одягу/посуду чи будь-чого іншого, мої фото та думки🤍

👥 Número de suscriptores

3 108
Promedio/Día:: +79
Promedio/Tiempo:: +163
Promedio/Mes:: +160

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,370 26-06-18 09:15
і наша улюблена рубрика — питаю у вас поради щодо ютубу!я на початку року зняла декілька відео, але вони не так заходили в рекомендації як попередні💔 вирішила з цим розібратись і запитала у чата джпт (користуюсь цією дрянюкою вкрай рідко)і от він пояснив те, що цілком логічно і схоже на правду — я почала додавати влоги до своїх відео про стиль/моду і алгоритм збився, кому мене показувати🙈 тим, хто просто хоче спокійних цікавих влогів чи тим, що шукають якісь поради/підказки про стильбажано обрати щось одне, аби аудиторія приходила з того чи іншого відео і бачила на каналі продовження тем, які її цікавлятьтак от, я це все проаналізувала, засмутилась і перестала знімати🥲🫠бо говорити лише про стиль та моду для мене якось дуже «обмежує» і відпадає бажання знімати взагаліале разом з цим я розумію що знімати в одному напрямку = підвищувати шанси каналу на ріст/розвиток/вихід в рекомендаціїабо може забити на це і просто зробити ютуб більш «вільним» продовженням мене — знімати на теми, що мене хвилюють/цікавлять і до сраки ті алгоритми?поможіть, дайте фідбек що у мене чи інших дивитесь і більше любите на ютубі (якщо дивитесь)буду вдячна🤍🙏🏻
👁 1,820 26-05-07 11:56
дякую всім хто написав і показав реакцією! ця ідея живе в голові вже роки 1,5, а то й більше, прікіньте🙈 звісно постійно здається що «ну що я такого знаю, те що й всі інші»🤡але вчора була з коучем на сесії (да, і таке спробувала! але це не про дихання маткою і позитивні вібрації, а про розкладення всього по поличкам в голові і в житті) і от вона за 10хв діалогу зі мною одразу запитала «а я бачу ви сильні в маркетингу, так? розумієтесь добре?»😁🫡ну типу за 10хв діалогу я стільки всього насипала і пояснила, що незнайомій людині стало очевидно що я в цьому розуміюсь, а я досі думаю що «ну нічого такого»🙈 ну нічого такого, жила собі дівчинонька у селі, їздила на роботу в місто на маршрутці, пасла на вихідних мамі корів, а потім хуякс і працює з українськими брендами, з Гуземою, з Гунею, амбасадорка Юніко білоше року, з закордонними брендами по типу Ресервед і тд. ну НІЧОГО блд особливого😅🙃тому, щось таки знаю і хочу дозріти до моменту, щоб трохи більше поділитись внутрянкою/шляхом/методами🫂 дякую що дали фідбек, візьмусь за це не як за просто ідею, а як за план, що потребує втілення!
👁 1,460 26-03-24 09:53
з особистих мрій, це:• завжди Японія! вона завжди буде перша у списку, я передивилась всі влоги на ютубі про Джапан і повністю обсесед! (люблю влоги Інни Фісун, хоч вони і російською, але скрипучи зубами дивлюсь, бо все ж українка🤝🏻 от в неї нещодавно вийшло аж 3 влоги з Японії!)• Франція! Париж, звісно ж! І Нормандія, звісно ж! ті ж влоги Інни Фісун люблю, бо вона живе в Парижі❣️• Ісландія — то взагалі ніби інша планета, не знаю людини яка б не хотіла побачити її на власні очі!• Греція, в якісь красиві вілли біля моря🤤 зупинятись на декілька днів то в одному місці, то в іншому🤌🏻• Данія, особливо Копенгаген🤍 для мене то уособлення скандинавських хіпстерів! а скандинавки загалом мені дуже подобаються, тому мені туди треба🙈• Нідерланди, Амстердам!• Балі, Індонезія! перезимувати зиму місяцьок на теплому острові це не те що мрія, це щось, що здавалось років 8 назад настільки для людей з іншого світу, що я навіть не дозволяла собі мріяти про таке…це з основного, але що хочу сказати — жодна з країн не є якоюсь мрією з дитинства, бо моє дитинство, юність і загалом рівень життя, в якому я сформувалась і росла до років так 20-22 сформували й мої мрії дуже приземленими. це коли мрієш не про Балі, а просто щоб вдома було тихо, тебе любили і мали час поцікавитись твоїм життям. мрії про те щоб жити, а не виживати. і колись просто гуляти вранці з собачкою здавалось чимось з омериканського кіно. тому про подорожі я не мріяла, то було щось абсолютно занадто нереалістичне для мене, навіть у плані мрій. а літати у хмарах того, що ніколи не збудеться, мені не хотілось.і от я тут — прилетіла з Риму і хочу спланувати наступну подорож на осінь🙈💔
👁 1,380 26-03-12 21:19
по секрету тут розкажу, що домонтувала влог і завтра залию на ютуб!цей влог дався мені кровʼю і потом, псіхами і купою часу через ноутбук і додаток для монтажу, який десь заховав так кеш на 100гб, що ні я, ні Саша, ні ми з Сашою і чатом джпт, перепробувавши всі методи, не могли очистити памʼять, аби її вистачило на завершення монтажу😵‍💫це причина з якої з ютубом так довго і я засмучуюсь( бо як не одне то інше вилазить і замість просто виділити на монтаж 1-2 дня я 1,5 тижня танцюю з бубнами і вже не хочу на ті відео дивитись, так воно нахарює(сподіваюсь що весь цей досвід, проби, помилки і проблеми, накопичаться і дадуть мені буст в майбутньому «щолкати» відосіки на ютуб як дзернятка!про делегування не кажіть, бо мені подобається сам процес монтажу і оця тонка чуйка що треба залишити, а що відмінусувати🤌🏻 проблеми складають лише ПРОБЛЕМИ під час монтажу, але така доля новачка — тупити, не розуміти і просто стикатись з труднощами. держусь на думці, що чим швидше пройду шлях новачка, тим швидше вийду на дорогу профі🫡будете дивитись?
👁 1,610 26-01-18 08:10
і загалом вам раджу, якщо хочете якось «правильно» розвивати надивленість — ДИВИТИСЬ ШИРШЕ! якщо «надивлятись» на людей з одного комьюніті, однієї країни чи одного напрямку в стилі, то погляд цей стає занадто зашорений і вузький💔тому, навіть якщо ви б можливо так не одягнулись самі, є сенс дивитись/аналізувати і надихатись і тими хто манімалістичні скандинавки, і тими хто еклектичні іспанки і тими хто дороговалютні словянки:)(тут дороговалютна вжито в саркастично-пестливому значені, без образ, але ж ми з вами зрозуміли про який сексуально-жіночний екстра образ йдеться:)бо, знову ж таки, без образ в сторону брендів чи в тих, в кого є ці пальта (вони круті!), але якщо дивитись ЛИШЕ на 10 блогерок в пальтах Бажане, то щось свіже, нове і абсолютно унікальне не підчерпнеш і не надихнешся🤝🏻 а якщо є і такі, і такі, і ще такі люди в підписках чи оточені — ооо, інакша справа🤌🏻і оцей принцип «широкоформатного» погляду для розвитку смаку і тієї, всіма вже заюзаної, надивленості, працює не лише в моді, а й у всіх сферах, від художнього мистецтва до дизайну інтерʼєрів! сподіваюсь, ю андестенд май поінт❣️
👁 2,580 25-12-10 07:18
з останнього класного, що собі зберегла і запримітила:піжамна колекція USUAL — затишно! найбільша моя фаворитка жовта піжама, яка має бути супер-мʼякою! і «в люди» носила б, і вдома, і в новорічну ніч в неї б переодягнулась щоб грати настолки з друзями:)костюм бренду TWEN20s — я вже закидала подібного «азійського» вайбу костюми, але в цьому просто ідеально вкорочений приталений жакет для моїх пропорцій! (і загалом для тих, хто хоче трошки підкоригувати силует і зробити візуально тулуб коротшим, а ноги довшими)і окремо жакет буде працювати з будь-якими низами класно😍сережки-гвіздки non.ego — я б напевно носила як одну моносережку🤔 а може й дві водночас🤔 але така нотка бешкетності і «колючості» в гранжеві образи дуже впишеться! або навпаки в романтичні чи жіночні, як грам «перцю» в солодкому десерті🤌🏻ну і в бренді CIX наскрінила і новинки, і «старинки»🤭 дуже мені подобається ВСЕ що вони створюють, але ще нічого в гардеробі не маю💔 нахвалюють якість/крій, тому, сподіваюсь, скоро щось собі придбаю🤞🏻