Fuente
Екскурсовод Сергій Савченко | У суботу, 7 березня, о 14:00 запрошую вас відчути весну на київських к...
690 Vistas/Alcance
2026-03-05 16:33
Mensaje №4196
У суботу, 7 березня, о 14:00 запрошую вас відчути весну на київських кручах красиво!Коли зима відступала, кияни не просто чекали тепла — вони кликали весну. Виходили на київські гори, співали веснянки, гуляли на маївках і вірили, що разом із піснями Місто швидше прокинеться після холодів.Цієї суботи я пропоную пройти зі мною старими вулицями й згадати, якою була весна у Києві сто і двісті років тому. Ми поговоримо про великодні традиції Міста, про звичаї Великого посту, про вербові маршрути подільських братчиків і про ті маленькі весняні «гріхи», які кияни дозволяли собі після довгої зими.Це буде неспішна прогулянка Старим Києвом — із історіями про святе й земне, про дзвони великодніх храмів, весняні запахи Міста і про те, як змінювалося життя киян із приходом тепла.Під час екскурсії ви дізнаєтеся:• де у Києві першими зустрічали весну• як постили та як святкували Великдень кияни двісті років тому• яким був вербовий маршрут подільських братчиків• що таке студентські маївки і як молодь святкувала прихід весниЦе сезонна прогулянка, яку я проводжу лише навесні, коли Місто починає прокидатися після зими.👋Початок: повідомляю після реєстрації👏Завершення: Андріївський узвіз🕖Тривалість: близько 2 годин.💰Вартість: 600 грн/людина.Екскурсія за передплатою. Після реєстрації надсилаю реквізити. Передплата 100 грн не повертається у день проведення екскурсії. 🗝️ Реєстрація: https://forms.gle/5gwu5ca5DQvHV2BV6Група невелика, щоб можна було спокійно гуляти й розмовляти про місто. Якщо вам хочеться відчути атмосферу старого Києва і трохи весняної історії — приєднуйтесь.