Fuente
Краснокутська селищна рада | Минуло 39 років, але сьогодні ми знову зіштовхуємося з ядерною загрозо...
1 300 Vistas/Alcance
2025-04-26 05:02
Mensaje №1828
Минуло 39 років, але сьогодні ми знову зіштовхуємося з ядерною загрозою – цього разу зумисно створеною ворогом. Російська агресія не зупиняється ні перед чим: у 2022 році було захоплено Чорнобильську зону, а нині окуповано Запорізьку атомну електростанцію – найбільшу в Європі. Постійні обстріли, зневага до ядерної безпеки, ігнорування міжнародного права – все це ставить під загрозу не лише Україну, а й увесь континент.Краснокутська громада також неодноразово ставала мішенню. Наші діти навчаються дистанційно через загрозу життю, родини змушені жити в напрузі, знаючи, що небо над нами – небезпечне. Але ми тримаємося. Ми згуртовані, як ніколи. І, як і 39 років тому, ми обираємо життя, гідність, боротьбу.Нехай пам’ять про Чорнобиль стане нагадуванням усьому світу: атом не має бути зброєю. І нехай сьогоднішній біль нашої країни почують усі, хто має змогу вплинути на агресора та зупинити зло.Світла пам’ять загиблим. Честь живим героям. Сила й витримка – кожному з нас.Разом ми переможемо. Слава Україні!Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ