Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лімб Половінка
Añadido 06 dic. 2025

Лімб Половінка

@kpolovinko
Número de suscriptores: 94
Fotos: 1,510
Videos: 24
Enlaces: 604
Descripción:
Сучасний український письменник Кирило Половінко Автор романів "Таксі", "Лімб", "Планктон" Один з авторів збірок "ЙБН БЛД РСН", «Моє, твоє, наше Різдво»
Fuente

Лімб Половінка | ПланктонКирило Половінко | 🌟✨✨✨✨ В Максима Єфіменко все йде не дуже. Д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лімб Половінка Лімб Половінка @kpolovinko
79 Vistas/Alcance 2025-12-14 12:28 Mensaje №2609
😉😉ПланктонКирило Половінко | 🌟 В Максима Єфіменко все йде не дуже. Друг кинув на гроші і роботу, дівчина пішла до іншого, машину скоро доведеться продавати, щоб віддати борги, ще й живе з мамою. Робота асистентом менеджера — його шанс на світле майбутнє. Ще й з новою дівчиною познайомився… Але хороша зарплата не дається просто так. В офісі чекають дивні схеми, токсичний бос, нудна рутина і нескінченні овертайми. І куди, бляха, подівався Толя Кириченко? 💼 Такої великої різниці між моментом початку і завершення худліт в мене цього року ще не було (закинуте не рахується). Все таки під “Планктона” потрібен настрій, бо інакше будете як я: закінчуєте роботу, думаєте про роботу, читаєте про роботу, бачите сни про роботу… Ось трохи попустило — тоді й закінчила. 👨‍💻 Не довелось мені попрацювати на подібних посадах, та й взагалі побувати в рядах робочої сили в 2010-х роках, тому не всі ситуації і проблеми Макса були мені знайомі. Але знаючи загалом, як влаштований світ, уявити себе на його місці було не так і важко.Я можу не знати, як саме працює маржа (хіба тільки в css), але я прекрасно розумію цитату з пікчі.Чим далі в ліс — тим більше я закидала Макса 🚩червоними 🚩прапорцями🚩 і зі сторінки на сторінку думала: ну мати твою, Єфіменко, ну шо ж ти суко робиш? Наочний приклад того, як формується вигорання на роботі, особливо у надто старанних і недооцінених, і того, як воно може впливати на життя поза роботою. Work-life balance — коли і там, і там все хєрово.🕵️‍♀️ А ще: оце треба ж було мене так зацікавити тим Толею Кириченком! Результат усього цього Максового розслідування зі зниклим ексменеджером насправді дуже логічний і правильний. Все на своїх місцях, іноді конспірологічні теорії так і лишаються теоріями.😢 Декілька разів було прям боляче. Пару сльозинок у кінці пустила, почувалася спустошеною. Ще трохи спойлерів: от чесно вважаю, що Макс не заслуговує на щасливе воззʼєднання з сімʼєю, хай шукає свої нові шанси деінде, але перехід з передостанньої глави на “Сцену після титрів” все одно трохи вбив щось усередині. Ну Потужно™️😉😉😉😉😉P.S. Literally me:Айтішніки були такі завантажені, що навіть не відповідали на дзвінки. Тобто не відповідали більше ніж завжди.