Fuente
КПІшник в тєлєжці🇺🇦 | Накрилось світло, дайджест зробити сьогодні не встигаю🗿Вакансії є (нав...
211 Vistas/Alcance
2022-11-30 20:28
Mensaje №482
Накрилось світло, дайджест зробити сьогодні не встигаю🗿Вакансії є (навіть для початківців, завтра побачите) і їх не стало набагато менше через свинособачі обстріли.Поки ловіть непоганий текст від @OstanniyCapitalist по ситуації на ІТшному ринку:Більшість компаній з штатом від 20ти сироїдів ще з літа купили у офіси генератори і Старлінки, передбачили для працівників ноути і винесли всю інфраструктуру у хмарки десь під парасолею НАТО.У чорну середу і четвер у моєму офісі був аншлаг, вперше з часів пандемії більшість працівників працювали не з дому. Зустрівся з колегами яких наживо не бачив вже два роки, пили чаї і хвалились хто більше задонатив на армію.Однозначно, що ці всі атаки і аварії зменшили продуктивність і частина клієнтів відмовилась від українських клацальників по клавіатурах. Але просідання ринку не те, щоб катастрофічне. Взагалі зараз на світовому ринку ІТ спостерігається деяка рецесія і звільнення любителів смузі.Поки у генераторах є пальне, а Ілон дає інтернет будемо експортувати експертизу, завозити валюту і донатити на смерть ворогам.