Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КПІшник в тєлєжці🇺🇦
Añadido 17 jun. 2021

КПІшник в тєлєжці🇺🇦

@kpintg
Número de suscriptores: 1 046
Fotos: 121
Videos: 41
Enlaces: 228
Descripción:
Можливості для студентів та важливі і цікаві новини про нашу кпішку🏰 Питання та пропозиції - @Glorius529
Fuente

КПІшник в тєлєжці🇺🇦 | Я не буду писати сьогодні про те, яким був цей рік, таких постів буде ...

Logotipo de la comunidad de telegram - КПИшник в тележке🇺🇦 КПІшник в тєлєжці🇺🇦 @kpintg
404 Vistas/Alcance 2023-02-24 10:31 Mensaje №514
Я не буду писати сьогодні про те, яким був цей рік, таких постів буде неймовірна кількість.Я хочу подякувати усім, хто допомагає та захищає. Кожен не байдужий, хто не на фронті, став благодійником і робить те, що може.Як і багато із вас, маю близьких на фронті і коли їм треба допомога, радію, що маю неймовірних друзів, родичів, колег та читачів.Завдяки вам було закрито 7 запитів на суму 400916 гривень та 43 копійки. Хтось закриває більші запити за день, але для мене це неймовірна сума та вдячність усім вам🧡 Минулого року ви допомогли:🫡 дістати ліки та автотовари КПІшнику та моєму одногрупнику з розвідувального батальйону Скала 🫡 генератор та тепловізор моєму братові із 145 ОРВП🫡 шумоподавляючі навушники та прилад нічного бачення моєму дядькові із 72 ОМБр 🫡тістоміс для Дитсадочку 474, який робить пиріжки та випічку військовим. Останній допоміг готувати їх значно більше і смаколики досі відправляються нашим захисникам) Кожен, хто долучався за посиланням, може знайти свій донат за іменем (без прізвища для певної анонімності) та датою платежу. Також там є всі чеки та квитанції.З посмішкою згадую про збір 25.02.2022 моїх знайомих на коктейлі Молотова, до якого я не маю прямого відношення, але поширив його, і мій пост розлетівся мережею. Тоді, окремо, КПІшна спільнота та сотні небайдужих зібрали більше 200 тисяч. Сума потрібна була значно менша, і більша частина пішла фонду "Повернись Живим". Мені здається, сам факт існування цього збору, коли КПІшники в перші дні вторгнення не тікали, а збирали гроші, щоб знищити більше російської падалі є трішечки, але історичним) Дякую кожному небайдужому, хто робив хоч щось цього року для перемоги. Завдяки вам вона буде зовсім скоро❤️