Fuente
Кореспондент Камʼянця-Подільського | Перевізники Кам’янця остаточно втратили почуття міри: тепер вони вимаг...
450 Vistas/Alcance
2026-05-13 18:12
Mensaje №13043
😡Перевізники Кам’янця остаточно втратили почуття міри: тепер вони вимагають підняти тариф до 22 гривеньПоки містяни щодня стикаються з порушеннями, транспортники завалюють міськраду листами з новими «хотєлками», хоча навіть не спромоглися встановити безкоштовні валідатори.Попри те, що обладнання їм дають задарма, а монтаж займає лічені години перевізники вперто саботують впровадження електронного квитка.Причина такої поведінки очевидна — вони панічно бояться прозорого обліку пасажиропотоку, бо тоді не зможуть маніпулювати цифрами та малювати «збитки» зі стелі. Це пряма спроба витягнути останні гроші з кишень кам’янчан, не пропонуючи натомість жодного сервісу чи чесного звіту.Якщо ж перевізники продовжуватимуть дурити людей і саботувати рішення громади, єдиним логічним фіналом стане розірвання договорів. Час «чорного налу» та поїздок на виснаження пасажирів має піти в минуле, як би сильно перевізники не трималися за свої схеми.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_kampod_bot