Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Козятинська громада
Añadido 20 sep. 2021

Козятинська громада

@kozyatyn_official
Número de suscriptores: 1 814
Fotos: 11,400
Videos: 1,340
Enlaces: 4,090
Descripción:
You can view and join @kozyatyn_official right away.
Fuente

Козятинська громада | Солідарна пенсійна система, інвестиції в економіку та заможна старість...

Logotipo de la comunidad de telegram - Козятинська громада Козятинська громада @kozyatyn_official
1 300 Vistas/Alcance 2025-05-06 18:33 Mensaje №16368
💰Солідарна пенсійна система, інвестиції в економіку та заможна старістьУ Gallup вийшло цікаве дослідження про уподобання американців щодо різних інвестиційних інструментів.Зокрема, є питання про те, скільки американців є власниками акцій компаній: самі, або спільно з подружжям, або опосередковано через пенсійну програму 401(k), про яку ми писали. Якщо стисло: твої щомісячні відрахування з зарплати + платежі від роботодавця інвестуються у цінні папери - у майбутньому доходи з цих паперів складатимуть персональний пенсійний фонд.62% американців відповіли, що так є власниками акцій.Власне американська пенсійна система (добровільна накопичувальна) є головним поштовхом, щоб американці були активними учасниками фондового ринку - власниками цінних паперів. Це ще одна вагома перевага накопичувальної пенсійної системи над солідарною. У людей змінюється мислення: "відкладання грошей на старість" - це не тримати долари під матрацом, а інвестувати їх в різні інструменти, в першу чергу в акції компаній. А це вже двигун для національної економіки, коли населення не просто володіє грошима, а активно запускає їх в економіку. Люди отримують примноження накопичень, компанії доступ до ресурсів на свій розвиток, а країна загалом економічне зростання.Ми, на жаль, позбавлені цієї здорової екосистеми. Нам часто розповідають казки про те, що Україна не готова до накопичувальної пенсійної системи, бо у нас немає фондового ринку. Звісно немає і не буде за таких умов, бо фондовий ринок позбавляють "кровоносної системи" - коштів. А у всьому світі, у т.ч. в США, головні учасники фондового ринку - це пенсійні фонди. Тільки щоб ви мали правильне розуміння: тамтешні пенсійні фонди - це по суті інвесткомпанії, де працюють професіонали і які заробляють кошти у вигляді відсотку від дохідності керованих ними капіталів своїх клієнтів. А не монстр як Пенсійний фонд України - черговий МММ, фінансова піраміда, яка сьогодні забирає гроші, щоб роздати сьогоднішнім пенсіонерам під обіцянку, що завтра вони здеруть гроші з когось аби вам виплатити вашу пенсію.Тут треба додати, що цей Пенсійний фонд ще збитковий на 40% - йому треба додатково вливати кошти, щоб виконати взяті на себе зобов'язання. Інвестиції навпаки.Нам потрібний негайний перехід від солідарки до накопичувальної пенсійної системи не лише для того, щоб врятувати сьогоднішніх працівників від бідної старості (через 30 років 60% літніх людей не матимуть пенсій, якщо лишити як зараз), але й привчити, навчити інвестувати - щоб гроші створювали гроші.До речі про оце ми будемо сьогодні говорити з учасниками курсу "Економіка" проекту "Змінотворці": записуйте своїх дітей, знайомих. Деталі тут - https://bit.ly/4hxKTtd📩 Підписуйся на "Ціну держави"