Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Козятинська громада
Añadido 20 sep. 2021

Козятинська громада

@kozyatyn_official
Número de suscriptores: 1 814
Fotos: 11,400
Videos: 1,340
Enlaces: 4,090
Descripción:
You can view and join @kozyatyn_official right away.
Fuente

Козятинська громада | В мене сильно горить, тож далі буде важливий текст.Зараз йде дуже акти...

Logotipo de la comunidad de telegram - Козятинська ТГ / Єрмолаєва Тетяна Миколаївна, міський голова Козятинської ТГ Козятинська громада @kozyatyn_official
1 100 Vistas/Alcance 2023-02-04 21:40 Mensaje №6516
В мене сильно горить, тож далі буде важливий текст.Зараз йде дуже активна фаза на фронті, нашим хлопцям та дівчатам вкрай складно боротись, русня пре купами, кидає уперед страшенну кількість м’яса, поки ми чекаємо на західну важку техніку та зброю. Але у цей час знаходяться покидьки, які крадуть та роблять схеми на розкрадання бюджетних коштів, і, звісно, хабарі. Всі ці кошти, які йдуть у кишені та "в темну" — все могло піти на посилення Збройних Сил, на посилення тих, хто життя поклав, покинув дім та сім’ю, аби ми жили.Більш того, нещодавні скандали та справи з Міністерством оборони сильно підривають довіру, коли і так важко збирати кошти волонтерам, коли ви збираєте на дрон вартістю 100 тисяч, і в цей самий час гидота будує схему на 1,7 мільярда гривень.А скільки ще таких покидьків?Хоча й добре, що зараз органи виявляють їх та повертають кошти, але хочеться найжорсткішого покарання для них та максимальної публічності цих процесів. Нам зараз потрібна кожна копійка, русня не збирається здаватися, вони будуть йти до останього.Тому звертаюсь до всіх вас: допомагайте волонтерам та ЗСУ зі зборами!Блогери, зірки, та всі впливові люди — згадуйте, що насправді ми всі маємо робити зараз і для чого, згадуйте 24 лютого минулого року, включайтеся в процес по максимуму. Попереду буде дуже складно, але буквально все наше майбутньє залежить зараз тільки від нас та ЗСУ.