Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Козацький
Añadido 14 jul. 2024

Козацький

@kozak_upwork
Número de suscriptores: 17
Fotos: 420
Videos: 31
Enlaces: 364
Descripción:
You can view and join @kozak_upwork right away.
Fuente

Козацький | Після блекауту в Португалії та Іспанії стаю препом. Part 1.Так, я трох...

Logotipo de la comunidad de telegram - Козацький・Upwork & Getmany.com Козацький @kozak_upwork
5 410 Vistas/Alcance 2025-07-12 12:44 Mensaje №725
Після блекауту в Португалії та Іспанії стаю препом. Part 1.Так, я трохи став препом. Тобто той, хто готується до апокаліпсису. Це дуже велика субкультура 😅Проблема: Не було зв'язку у багатьох (не працювали оператори, вайфай, не було електрики) люди збивались у купи, скуповували все що було у магазинах. Ситуація була контрольована, але це був лише перший день та явної загрози не було на горизонті. Другий/третій день був би хаос на вулицях Португалії. Уявіть: дві країни залишились без світла та зв'язку на 1 день, та досі нема відповіді що це було? Я звісно можу лише робити догадки та готуватись до таких blackouts. Плюс це цікаво.Що я зробив вже? Налаштував приватну радіомережу у своєму районі:• Покриття ~15 км у місті, до 30–50 за містом • Використовую Motorola R7C UHF + репітер SLR5500 → Вся сім'я + друзі в одній внутрішній мережі.Без інтернету. Без операторів. Треба ліцензія на свою мережу (на рік коштує 50 євро). Повна автономія. Налаштував Starlink + репітер. Next step:• Сонячні батареї на дах • Підключити до BLUETTI (аналог EcoFlow) • І врізати туди Starlink Провайдери в Португалії це мрак та біль, вони мене заїбали. Та коли був blackout вони майже не працювали.Писати про мої preps ще?Думаю, що саме так виглядає справжня незалежність у 2025 році.Також, думаю, що далі blackouts / гибридніх атак буде більше. Чи була це атака? :)👨🏻 Козацький