Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Щоденний Вісник🪄
Añadido 18 may. 2021

Щоденний Вісник🪄

@kovbas_ka
Número de suscriptores: 2 485
Fotos: 3,100
Videos: 1,080
Enlaces: 844
Descripción:
Твій "Вісник" на кожен день ! @DezertFire — співпраця/реклама

👥 Número de suscriptores

2 485
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

445
Promedio/Día:: 448
Promedio/Tiempo:: 464
ERR: 17.91%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Щоденний Вісник🪄 2025-06-06
Ковбаса 2024-07-07
Ковбаса. Періодичне видання 2022-06-26

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,000 24-10-21 04:30
🤖Штучний інтелект використовує воду, але для чого?ChatGPT вимагає приблизно 2 літри води для обробки менше ніж 50 запитів. Ця вода використовується для охолодження дата-центрів, виробництва електроенергії та виготовлення мікросхем.Минулого року дослідження показало, що чат-ботам зі штучним інтелектом потрібно близько 500 мілілітрів води, щоб виконати до 50 запитів. Проте нове дослідження Каліфорнійського університету в Ріверсайді (UCR) «Making AI Less Thirsty» показує, що GPT-3 фактично використовує приблизно 2 літри води.Сяолі Рен👨🏻‍🏫, професор електротехніки та комп’ютерної інженерії в UCR, зазначив, що початковий розрахунок водного сліду базувався на даних від OpenAI під час розробки ChatGPT у 2020 році. Нові цифри, опубліковані у вересні в статті Microsoft, показують, що GPT-3 споживає в чотири рази більше енергії. «Це також означає, що ми маємо збільшити наш водний слід у чотири рази», — каже Рен. Не забуваємо, що вийшла GPT-4 котра набагато швидша⚡️ та розумніша, тому ці цифри не остаточні і близько.Останні звіти про сталий розвиток від великих технологічних компаній показують, що зростання ШІ призводить до двозначного зростання споживання води: Google (17%), Microsoft (22,5%), Meta (17%). Всі ці компанії мають програми повернення води в природу та обіцяють повертати більше, ніж витрачають, починаючи з 2030 року.Ось така правда життя: навіть ШІ використовує природні ресурси на постійній основі. Погано це чи добре - думайте самі. Головне, щоб це не переходило важливі межі і вода поверталася до природи. Що думаєте щодо цього?