Fuente
KTSB - Live (NEWS) | Коцюбинське | Кінець навчального року — це завжди час для підбиття підсумків, аналіз...
2 700 Vistas/Alcance
2026-06-02 08:48
Mensaje №4699
Кінець навчального року — це завжди час для підбиття підсумків, аналізу досягнень та планування майбутнього. Днями у нашому ліцеї відбулося важливе засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто низку ключових питань життєдіяльності закладу.Колектив плідно попрацював над насиченим порядком денним:- Крок у наступний клас! 🎒 Ухвалили рішення про переведення здобувачів освіти 1–8 та 10 класів на наступний рік навчання. Вітаємо ліцеїстів із завершенням чергового етапу!- Гордість ліцею! 🏆 Ухвалили рішення про нагородження Похвальними листами тих здобувачів освіти, які продемонстрували високі досягнення у навчанні. Ви — наше натхнення!- Поповнення у нашій шкільній родині! ✨ Офіційно розглянули питання про зарахування майбутніх першокласників до ліцею. З нетерпінням чекаємо малечу першого вересня! - Професійний розвиток педагогів. Наші педагоги постійно вдосконалюються задля якісної освіти дітей.- Безпека понад усе. 🛡️ Проаналізували підсумки травматизму серед здобувачів освіти. Безпечне освітнє середовище залишається нашим головним пріоритетом.- Наукові здобутки. 🔬 Підбили підсумки успішної та результативної науково-дослідницької роботи НУТ «Стожари». Пишаємося нашими юними науковцями!- Чесність та цінності. 🤝 Педрада схвалила надважливий документ — Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу. Формуємо європейські стандарти освіти разом!Дякуємо кожному члену педагогічного колективу за професіоналізм, одностайність у прийнятті рішень та відданість своїй справі впродовж усього навчального року! Робота триває! 💪 Ліцей Коцюбинський Хочете поділитися новиною або рекламою? ✍️ Пишіть нам: @ktsb_admin