Fuente
KTSB - Live (NEWS) | Коцюбинське | Сьогодні у нашої громади подвійне освітянське свято. Ми відзначаємо не...
2 040 Vistas/Alcance
2025-10-03 18:52
Mensaje №3635
Сьогодні у нашої громади подвійне освітянське свято. Ми відзначаємо не лише День учителя, але й 70-літній ювілей Коцюбинського ліцею №2.Будівлю Коцюбинського ліцею №2, яку ви всі добре знаєте, почали зводити на початку 1950-х. Будували всім селищем кілька років. І у вересні 1955 року нова школа відчинила двері для 19-ти класів. Це була перша збудована у Коцюбинському школа. Першим її директором був Микола Дерев’янко.У різні роки наш ліцей носив різні назви: семирічна школа ім. Коцюбинського, середня школа ім. Коцюбинського, Ірпінська середня школа № 6, Ірпінський НВК школа І-ІІІ ступенів Коцюбинський гуманітарний ліцей та Коцюбинський ліцей №2. Але попри те, що змінювалася назва, ніколи не змінювався зміст цієї школи. Тут завжди тепло і затишно, панує атмосфера дружби і взаємопідтримки. Я щиро дякую колективу Коцюбинського ліцею №2 на чолі із Олегом Горовим за професіоналізм, високий рівень знань, які даєте своїм учням, за щоденну турботу і терпеливість! А дітям, які тут навчаються, дякую за старанність та за те, що прославляєте рідне Коцюбинське на олімпіадах, змаганнях і конкурсах! З ювілеєм!