Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Корюківська РВА Чернігівської області
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 Корюківська РВА Чернігівської області

@koryukivka_rva
Número de suscriptores: 1 924
Fotos: 4,440
Videos: 94
Enlaces: 203
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Корюківської РВА Чернігівської області

👥 Número de suscriptores

1 924
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +18

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 217
Promedio/Día:: 1,100
Promedio/Tiempo:: 890
ERR: 63.25%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 3
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні працюю в Корюківці. Міста і села цього району часто стають мішенями для російських дронів. Найважче саме в Корюківській і Сновській громадах. Ворог бʼє по бізнесу, «критичці», транспортній інфраструктурі, звʼязку і майну мешканців. У прикордонні села долітають FPV-дрони - там вони буквально влаштовують сафарі на людей і випалюють населені пункти.Зрозумілий пріоритет - безпека. Разом із очільником поліції Чернігівщини Володимиром Тимошком провели нараду з керівниками двох прикордонних громад Корюківського району, були старости, рятувальники і правоохоронці. Із жителями прикордоння постійно працює влада на місцях. Заслухав старост. Багато мешканців категорично не хочуть залишати свої села. Але є ті, які погоджуються виїжджати - тут влада допомагає. Наприклад, тільки з Шишківки - де майже щодня російські FPV-дрони спалюють оселі - виїхали понад 100 людей, більшість із них залишилися в районі. Треба зберегти людей. Сьогодні ще раз проговорили маршрути виїзду і ті ресурси, які мають бути залучені. 📱Важливо, щоб люди тут залишалися на звʼязку. Для цього, на випадок блекаутів, базові станції мають бути з генераторами. Мобільні оператори доставили трохи більше половини із необхідних генераторів. Доручив прискорити роботу. 🛣️Дороги. За рахунок коштів державного резервного фонду на умовах співфінансування плануємо відремонтувати 4 автодороги в Корюківській громаді. Ще деякі ділянки будуть відремонтовані силами ДССТ. Окремо обговорили протидію ворожим дронам. ☝️Тут, на прикордонні, важливо підтримати і зберегти людей. Дякую старостам і керівникам громад, які це роблять.
У Києві триває ліквідація наслідків російських ударів, також у Харкові. Цієї ночі лише по столиці росіяни запустили понад 60 ракет. Загалом по Україні було випущено 70 ракет і 611 дронів. Станом на зараз відомо про 28 поранених і чотирьох загиблих у столиці. Мої співчуття всім рідним та близьким. Через російський удар по Києво-Печерській лаврі горів Успенський собор – церква, чия історія почалася ще в ХІ столітті. І це на сьогодні один із найбільших російських злочинів проти християнської культури. ДСНС уже ліквідували пожежу на даху собору. У Харкові росіяни завдали повторного удару по наших рятувальниках, які гасили пожежу на місці удару по підприємству. Станом на зараз відомо, що, на жаль, п’ять людей загинули. Мої співчуття всім рідним та близьким. Дев’ять людей було поранено. У Дніпрі Росія завдала удару по території залізничної станції, коледжу, підприємств. Були також удари по інших містах і громадах. Під ударами були й Київщина, Дніпровщина, Донеччина, Запоріжжя, Сумщина, Миколаївщина. Так Росія показує світу свої наміри вести війну далі. Дуже важливо, щоб була відповідь країн Групи семи, які зараз збираються на саміт, і щоб вона була рішучою та змістовною: більше тиску на агресора, більше допомоги Україні з ППО, передусім із протибалістикою. Я дякую всім, хто допомагає нам захищати життя.
Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо памʼять усіх жертв одного з найбільш жорстоких злочинів радянської влади – депортації Кримськотатарського народу. Депортації, яка стала актом очевидного геноциду проти Кримськотатарського народу. 1944 рік назавжди буде в історії як спроба знищити народ – коли і малих, і дорослих викинули з рідного дому та відправили в чужий край. Значна частина народу загинула в дорозі, багато хто не витримав у місцях вигнання – щонайменше третина, і це може бути дуже стриманою оцінкою.Ми памʼятаємо про них. Ми не забули і не пробачили те, що сталося. Жоден народ не заслуговує на подібне. І тим більше Росія не зупинилась на тому, що вже зробила, і почала нову війну проти України саме з Криму. І знов намагається позбавити дому Кримськотатарський народ і всіх нас, всіх українців. Ми захищаємось від цього і, поки будемо разом і допомагатимемо одне одному, точно захистимось.Вічна памʼять усім жертвам депортації 1944 року. Вічна слава тим, хто бореться за життя і захищає Україну.
Лісова пожежа на прикордонні Чернігівщини вже охопила понад 4 тисячі гектарів.Причиною займання стали удари росіян. Почастішали випадки використання терористами FPV-дронів із запалювальною сумішшю. Понад те - агресор не дозволяє загасити вогонь - там постійно висять їхні дрони. На Корюківщині разом із керівником району Павлом Мірошниченком, рятувальниками і лісівниками скоординували дії. Масштаб пожежі дуже значний. Усе фіксують камери лісівників. Так, зараз вогонь рухається в бік РФ і там є осередки загорання - навіть погодні умови на нашому боці. Але маємо бути готові до зміни напряму вітру. Передусім - безпека людей. Дивилися, які населені пункти в зоні ризику. Вогонь вже підібрався до будинків на прикордонні - там не було мешканців. Не можна допустити поширення до житлових будинків. План Б - евакуація людей. Наразі місцеві не хочуть виїжджати. Це питання - на контроль начальнику Корюківської РВА. У разі вищої загрози треба встигнути вивезти людей. Лісова охорона прокладає додаткові мінералізовані смуги. Вся необхідна техніка в роботі. За потреби будуть задіяні резерви. Із засобами готові допомогти рятувальники. Павло Мірошниченко доповів, що фіксують ворожі удари, коли працює техніка лісівників. Ризик дуже високий і я вдячний людям, які зараз роблять все можливе, щоб вогонь не поширився далі. Дякую місцевій владі, яка також багато допомагає.
❗️Росіяни з початку тижня збільшили кількість ударів і тих дронів, які вони запускають безпосередньо по Чернігову. Протягом лише чотирьох днів - із понеділка і до сьогодні - повітряну тривогу тільки в Чернігові і районі оголошували 23 рази. Тривала вона більше 50 годин. Це дві доби. Знову від самого ранку над Черніговом були ворожі дрони. Були влучання уночі. Десятки російських БпЛА атакували місто. Всю ніч працювала наша ППО. Є збиття - дякую захисникам. Але, на жаль, є прильоти по обʼєктах критичної інфраструктури - це енергетика і промисловість. Знеструмлені близько 6 тисяч абонентів. На одному з місць влучань - масштабна пожежа. Залучені всі необхідні служби та аварійні бригади. Протягом минулої доби агресор 58 разів обстріляв Чернігівщину. Було 92 вибухи. «Молнія» атакувала адмінбудівлю в Семенівці - пошкоджене приміщення міської ради, яке фактично вже було зруйнованим. У селі в передмісті Чернігова «герань» вибухнула на приватному подвірʼї. Пошкоджений фасад будинку і легковик. ☝️Коли триває повітряна тривога - завжди працює наша ППО. Зважайте на це і будьте обережні.
У межах засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України сьогодні з делегацією Чернігівщини долучились до «Діалогу громад з урядом».У фокусі уваги – стійкість. З Прем’єр-міністеркою Юлією Свириденко,  Першим віце-прем’єром Денисом Шмигалем, Віце-прем’єром з відновлення Олексієм Кулебою, очільником Агентства відновлення Сергієм Сухомлином говорили про реалізацію Планів стійкості регіонів.Уряд вже виділив 22 млрд грн з резервного фонду державного бюджету для фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури. Майже 500 мільйонів буде використано на Чернігівщині. Плани стійкості передбачають як фізичний захист «критички», так і розвиток розподіленої генерації, забезпечення безперебійної роботи водопостачання і водовідведення та розбудову децентралізованої теплогенерації.Це перехід від точкового «гасіння пожеж» і ліквідації наслідків до системного плану підтримки, захисту і резервування критичної інфраструктури.Над всім цим працюємо на Чернігівщині. Фізичний захист – першочергове завдання, тут маємо прогрес. На низці об’єктів роботи вже завершуються.Тривають поставки обладнання для розподіленої генерації – тут співпрацюємо з європейськими партнерами. У планах збудувати ще додаткові потужності. Те саме стосується теплової генерації: розраховуємо віднайти ресурси для встановлення додаткових децентралізованих потужностей. Мова – про блочно-модульні котельні, подібні до тих, якими у цей опалювальний сезон Чернігівщину посилили наші партнери з бельгійського агентства EnabelВажливо було почути, що прифронтові регіони залишаються у пріоритеті уряду. Спільно з центральною владою та нашими громадами працюємо над реалізацією нашого плану стійкості – часу втрачати тут не можна.
☝️ Цієї неділі Великдень святкуватимуть християни західного обряду. За тиждень це свято відзначать християни східного обряду – більшість релігійних громад Чернігівщини. Сьогодні на майданчику обласної Ради Церков обговорювали питання безпеки. Ворог, з яким маємо справу, – підступний та жорстокий. Тож мусимо бути готові до будь-якого розвитку подій – і максимально убезпечити людей.У разі оголошення повітряної тривоги під час Великодніх богослужінь так само важливо дотримуватися правил поведінки та перебувати у безпечному місці.Комендантська година продовжує діяти в області: з 00.00 до 04.00. Служби у храмах варто спланувати так, щоб прихожани встигли повернутися додому до півночі і зранку прийти на освячення, не порушуючи обмежень. Мій заступник Іван Ващенко проговорив це з керівниками релігійних організацій.🤝 Говорили також про міжконфесійне розуміння. Хочу подякувати представниками усіх конфесій, що діють у нас на Чернігівщині, – за виваженість, взаєморозуміння та духовну опіку.У цей складний час і воїни, і цивільні, які сповідують ту чи іншу релігію, потребують підтримки та душпастирської опіки. Вдячний, що саме на цьому зосереджена увага наших релігійних організацій.
Зустрівся з головою Ради ветеранів при ОВА Сергієм Локтем - головним сержантом 119 бригади, оборонцем Чернігова. Вважаю, що будь-які рішення щодо ветеранів мають ухвалюватися разом із ними. Це стосується реабілітації, працевлаштування, соцзахисту й будь-яких інших ініціатив. Саме такий формат співпраці найбільш результативний: влада пліч-о-пліч із ветеранами. Подякував Сергію за роботу🤝Сьогодні є важливе рішення. До складу Ради ветеранів війни за незалежність України при профільному міністерстві обрали кандидата від Чернігівщини. На регіональних зборах більшістю голосів затвердили кандидатуру Дениса Мостовича з Корюківки. Голосували військові - учасники бойових дій та люди з інвалідністю унаслідок війни. Денис ніс службу під час АТО, ООС. Був поранений під Вуглегірськом. Повернувся до цивільного життя. Відкрив кузню завдяки Українському ветеранському фонду. Виготовляє ножі та ексклюзивні речі з дамаської сталі. А ще Денис проводить тренінги з надання першої домедичної допомоги - і не тільки для цивільних. Готовий лобіювати ветеранське підприємництво в країні. Привітав Дениса з обранням до складу Ради. Це відповідальна місія.
💰Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду на першочергові роботи для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону. Зима була складною для нашої прикордонної області. Мішенню для росіян стали наші енергооб’єкти, котельні. До такого сценарію завчасно готувалися усі служби, за що їм вдячний. Із того, що нам також вдалося зробити – у максимально стислий термін значно підсилити ППО в регіоні. Цієї зими захисники збили майже 1800 ударних дронів. Ці безпілотники не досягли своїх цілей. Дякую оборонцям! ☝️Поруч із тим маємо багато руйнувань об’єктів критичної інфраструктури. Їхнє відновлення і захист – першочергове завдання на новий опалювальний сезон. Також – розбудова децентралізованої генерації, нарощення резервів. Прагнемо до енергонезалежності, бо маємо досвід минулої зими. Усе це прописано в нашому Плані стійкості. Деталі обговорили минулого тижня під час візиту Юлії Свириденко на Чернігівщину. Сьогодні маємо перший результат – 487,2 млн грн. 🤝Дякую уряду за оперативне рішення.
Провів селектор із очільниками громад Чернігівщини і керівниками ключових служб, які забезпечують нормальне життя людей.На порядку денному - світло, тепло, водопостачання, звʼязок і ситуація на дорогах. Критично з енергетикою. Досі нелегка ситуація на півночі, зокрема, у Холминській ТГ - там, де були прямі влучання в обʼєкт електромереж. Заслухав усі громади. Почув потреби. Були питання по звʼязку. Також є зауваження по стану доріг. Так, сьогодні працюють 20 одиниць спецтранспорту й комунальна техніка громад - шляхи посипають протиожеледними сумішами. Доручив дорожникам перевірити і зафіксувати якість цих робіт.Керівники профільних служб мають акумулювати ресурси й швидко реагувати на виклики. Цього очікують люди. І саме цього вимагаю я. Відповідальності й оперативності. Поточний стан справ - на контролі. Працюємо в координації з начальниками РВА, по ситуації в районах доповідають регулярно. Там, де треба допомога - включаємося. Дякую за роботу енергетикам, тепловикам і комунальникам. Цієї зими в них надзвичайно багато задач. Принагідно хочу подякувати бізнесу: чимало закладів харчування зараз пригощають комунальників гарячою кавою і чаєм безкоштовно. Така підтримка дуже цінна в морозну погоду. Вдячний керівникам громад, які в складних умовах стали опорою для жителів.