Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кореспондент.net
Añadido 14 jul. 2024

Кореспондент.net

@korrespondentnet
Número de suscriptores: 13 366
Fotos: 6,940
Videos: 94
Enlaces: 42,500
Descripción:
Новинний інтернет-ресурс №1 в Україні Кореспондент.net 02091, м. Київ, Харківське шосе, 172-Б, оф. 208/1 044-205-43-00 mailto:[email protected] Ідентифікатор медіа R40-06921
Fuente

Кореспондент.net | Підсумки 04.02: Старт Абу-Дабі і удар по ДружківціДелегація України по...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кореспондент.net Кореспондент.net @korrespondentnet
1 850 Vistas/Alcance 2026-02-05 05:00 Mensaje №42076
Підсумки 04.02: Старт Абу-Дабі і удар по ДружківціДелегація України почала переговори в Абу-ДабіПереговори в Абу-Дабі стартували у тристоронньому форматі – Україна, США та Росія. Далі планується робота в окремих групах, після чого запланована повторна спільна синхронізація позицій.По завершенню першого дня переговорів в Абу-Дабі секретар РНБО Рустем Умєров повідомив, що робота делегації була "змістовною та продуктивною", з орієнтацією "на конкретні кроки і практичні рішення". Росіяни атакували ринок у Дружківці, багато жертвРосійська армія вдарила по місту Дружківка в Донецькій області. Наразі відомо про сімох загиблих і вісьмох поранених, інформує начальник місцевої ОВА Вадим Філашкін. Окрім того, ворог ще й скинув на Дружківку дві авіабомби. Пошкоджено промзону, три багатоповерхівки та три приватні будинки.Атаковано енергооб'єкти у шести областях УкраїниУ ніч на середу російські агресори атакували енергетичну інфраструктуру в шести областях України. Про це повідомили Міненерго і Укренерго. Вказно, що через ворожі удари є знеструмлені споживачі у Чернігівській, Сумській, Донецькій, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях. Також через складні погодні умови повністю або частково залишались знеструмленими 16 населених пунктів на Одещині.Графіки відключень можуть погіршуватися на тлі останнього удару ворога й того, що дефіцит генерації в енергосистемі залишається значним. Ба більше - росіяни готуються до нових ударів. Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.