Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - △ Конотоп LIVE 🔴 Сумщина
Añadido 14 jul. 2024

△ Конотоп LIVE 🔴 Сумщина

@konotop_live
Número de suscriptores: 49 021
Fotos: 9,670
Videos: 2,660
Enlaces: 23,700
Descripción:
Новини міста Конотоп та Сумщини. Зв’язок з адміном @LiveKonotop

👥 Número de suscriptores

49 021
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -14
Promedio/Mes:: +798

👁️ Vistas promedio por mensaje

12 345
Promedio/Día:: 11,600
Promedio/Tiempo:: 14,357
ERR: 25.18%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de nombre

△ Конотоп LIVE 🔴 Сумщина 2024-08-08
Конотоп LIVE 🔴 Сумщина 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Всім доброго зимового дня!Є хороші новини для мешканців Залізничного мікрорайону!Вранці на прийом до мене прийшли люди, помешкання яких отримують воду від «Залізничників» (доречі тариф на водопостачання у них значно вищий ніж в місті) і розповіли, що в їх будинках практично відсутнє водопостачання після кацапських ударів по інфраструктурі УЗ.Після цього я зателефонував особисто Генеральному Директору Укрзалізниці Олександру Перцовському і розповів йому про це.Сказати, що він був шокований від цієї ситуації - не сказати нічого!Реакція його була миттєвою! Він повідомив, що УЗ має власні генератори а також має в достатній кількості паливо для них.Також він додав, що бере дане питання на особистий контроль!Особи, які допустили це неподобство будуть притягнені до відповідальності. (Ці особи на мене навіть листа не написали з проханням про допомогу…)Після цього зі мною менше ніж за хвилину часу звʼязався начальник Південно-Західної Залізниці і повідомив, що роботи з налагодження водопостачання вже розпочинають і найближчим часом все буде стабілізовано.Паралельно в обленерго мають відкоригувати графіки ГПВ. За що дякую Павлу Дудку, який також пообіцяв на це вплинути.Тож беремо трохи часу на очікування виконання відповідних робіт і сподіваємося все буде гаразд.Щира вдячність Олександру Перцовському, Генеральному Директору УЗ, за людяність і оперативність. Дякую від всіх людей за це!!!Дяка також всім, хто долучився.👉 Артем Семеніхін
Стосовно опалення:Ми готові дати тепло на всі 100%!Там де ми зробили твердопаливні котли (дякую команді Теплогаранту🤝) - ще з пʼятниці тепло. Зокрема в лікарнях.Там де стоять ще газові котли (це більша частина міста) - питання в газі…Одним словом - кацапи є тварі.Робиться ними це все навмисно, щоби люди почали тиснути на Президента, щоби він вимушений був погодитися по-суті на капітуляцію…Ми повинні триматися і бути єдиними!Ми повинні підтримувати один одного і Президента, хоча комусь, можливо, він і не подобається.Раніше я просив подумати про альтернативу квартирам, щоб не допустити в результаті - перемогу кацапів над нами, адже за що тоді гинули і гинуть хлопці? Невже ми дарма всі боремося, підтримуємо ЗСУ?!Невже, виявляється, кацапам нас так легко перемогти знищивши нашу енергосистему і систему подачі тепла?!Невже ви, ті хто пише в інтернетах «де світло», «де тепло» зможете потім спокійно пройти повз міську раду, де стоять портрети наших ВЖЕ МЕРТВИХ (!!!!!!) найкращих земляків?! Невже їхня смерть була для того, щоби ви здалися? Здалися сидячі в тилу, а не в окопах, де постійно або пекельна жара, або пекельний холод?!!Невже?!!!!!!!Не вірю!!!Тримаймо стрій!Москва впаде!👉 Артем Семеніхін