Fuente
✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ | Про погане.Говорив сьогодні з одним з профільних офіцерів СБУ, до думк...
6 700 Vistas/Alcance
2025-04-18 22:07
Mensaje №1393
Про погане.Говорив сьогодні з одним з профільних офіцерів СБУ, до думки якого я завжди прислухаюся.Прислухаюся, бо він є одним з тих фанатиків своєї справи, через яких СБУ все ще до кінця не перетворилась на наповнювача общака партії влади, а час від часу реально опікується безпекою держави.Короче, він вважає, що інсталяція Трампа на пост Президента Сполучених Штатів є хрестоматійним прикладом спеціальної «глибинної операції» і страшенним провалом контррозвідувальних органів США, які, - як і свого часу профільні підрозділи СБУ, - не наважились ліквідувати популярного політика.У випадку СБУ мова йде звісно про Януковича.При цьому, Трамп, - як і свого часу Янукович - це просто «торпеди». Реальними агентами впливу мають бути кілька людей з його оточення, які, працюючи спільно, «задають тон» всій команді.Каже, «культивування торпед» без їх офіційного оформлення сексотами було визнано перспективним напрямком роботи з агентурою в СРСР ще у 80-х і на цю тему було написано досить багато спеціальної літератури.В процесі розмови було зроблено ще кілька неприємних прогнозів, але я їх тут озвучувати не буду.Щось мені і так херово.