Fuente
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Під час пленарного засідання 63 позачергової сесії Ладижинської місько...
663 Vistas/Alcance
2026-02-18 14:53
Mensaje №6139
Під час пленарного засідання 63 позачергової сесії Ладижинської міської ради депутати одноголосно підтримали звернення до Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталі Заболотної щодо надання КП «Ладижинська міська лікарня» статусу кластерної багатопрофільної лікарні.У зверненні наголошується, що громада послідовно та системно розвиває медичну інфраструктуру, вкладаючи значні ресурси у модернізацію закладу, розширення спектру медичних послуг та підвищення їх якості.За останні роки у лікарні: ✔️ створено нові відділення, зокрема паліативної допомоги, реабілітації, інсультне та терапевтичне; ✔️ суттєво розширено хірургічне відділення; ✔️ збільшено кількість корпусів та загальну площу медичних приміщень; ✔️ впроваджено програми підтримки медичних працівників та залучено нових фахівців; ✔️ забезпечено стабільне зростання обсягів і якості медичних послуг.Особливу увагу приділено розвитку реабілітаційного напрямку, що є надзвичайно важливим в умовах воєнного стану — послуги надаються як військовим, так і цивільному населенню.Надходження від НСЗУ у 2025 році склали 73,2 млн грн, що майже в 2 рази більше рівня 2021 року. А в планах на 2026 рік - збільшити надходження до 87 млн грн. Зважаючи на досягнуті результати та потенціал закладу, депутати міської ради звернулися з проханням розглянути можливість зміни статусу лікарні на кластерну у межах спроможної мережі закладів охорони здоров’я.Ладижинська міська рада розраховує на підтримку цього важливого для громади рішення, яке дозволить і надалі підвищувати рівень медичних послуг та доступність якісної допомоги для жителів громади і регіону.