Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗРАДНИКИ НК,Каховка,Берислав.
Añadido 06 dic. 2025

ЗРАДНИКИ НК,Каховка,Берислав.

@koloborantNK
Número de suscriptores: 16 001
Fotos: 4,080
Videos: 942
Enlaces: 492
Descripción:
Знаєте зрадника ? Пишіть сюди - @koloborantNKbot Надаєте таку інформацію : Група з якої взято/скрін/нік/фото/Інші данні. Анонімність гарантуємо( тільки тим хто надає достовірну інформацію)🤫 Слава Україні 🇺🇦
Fuente

ЗРАДНИКИ НК,Каховка,Берислав. | Шановні. Що хочу сказати:Нажаль ми не перемогли, но і на щастя не прог...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЗРАДНИКИ НК,Каховка,Берислав. ЗРАДНИКИ НК,Каховка,Берислав. @koloborantNK
8 720 Vistas/Alcance 2025-12-31 17:52 Mensaje №6225
Шановні. Що хочу сказати:Нажаль ми не перемогли, но і на щастя не програли. Нажаль Оркостан не лежить в руїнах, но і на щастя ми не зникли з карти світу. Цей рік був самим тяжким за весь час повномаштабного вторгнення. Но ми живі, не всі но здорові, живемо життя гідно та й надалі боримося за своє існування! Я дуже радий що ви як і раніше згуртовані та незламні, сталеві та міцні! Гордість за вас та мотивація для всім хто боронить нашу землю від тупого м'яса країни 404.Ми переживаємо зараз те що ніхто ще в цьому світі не переживав з часів другої світової війни. Но ми не здамося ніколи. І обов'язково настане час коли вся русня буде жити в гівні а ми будемо їздити до них як в зоопарк щоб подивитись як вони гниють на своїх болотах.Всіх з наступаючим новим роком. Миру вам, злагоди вашим родинам, успіхів кожному у всіх ваших починаннях та душевного спокою. Обов'язково повернемось всі додому( можливо не для життя а для відчуття рідного дому).Всім хто зараз в СОУ, витримки та здоров'я. Русні тільки смерть. Слава Україні