Fuente
Вікторія Кохановська. Жіноча Сила України | У вересні до відділення поліції №1 Вознесенського райуправління поліці...
1 200 Vistas/Alcance
2024-10-04 13:07
Mensaje №4533
У вересні до відділення поліції №1 Вознесенського райуправління поліції надійшло повідомлення від священника Свято-Миколаївського храму селища Братське про те, що невідомий чоловік у стані сп’яніння у храмі висловлювався нецензурною лайкою та пошкодив церковне майно.Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Миколаївської області.https://mk.npu.gov.ua/news/vchynyv-khulihanski-dii-u-tserkvi-ta-oskvernyv-relihiinu-sviatyniu-slidchi-politsii-povidomyly-pro-pidozru-meshkantsiu-voznesenskoho-raionuПід час досудового розслідування поліцейські встановили, що 50-річний мешканець Братського у стані сп’яніння зайшов у храм, в якому перебували прихожани. Там чоловік почав поводитися зухвало та нецензурно висловлюватися на адресу присутніх. У подальшому зловмисник скинув на підлогу вази з квітами, які розбилися, та підсвічники з церковними свічками і лампадками.На зауваження присутніх чоловік не покинув будівлю та у подальшому скинув на підлогу ікону, внаслідок чого розбилося скло та кіот (рама).Слідчі поліції повідомили зловмиснику про підозру у скоєні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю» та ст. 179 Кримінального кодексу України «Осквернення релігійних святинь». За скоєне фігуранту загрожує до трьох років ув’язнення.Досудове розслідування триває.