Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kloch | я живииий
Añadido 14 jul. 2024

Kloch | я живииий

@kkklochechka
Número de suscriptores: 1 238
Fotos: 1,310
Videos: 103
Enlaces: 243
Descripción:
І мотивація то є сильна Філософія, психологія... https://klochechka.carrd.co російська категорично заборонена. Контакт: @Klochechka

👥 Número de suscriptores

1 238
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -3

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 303 26-06-22 17:19
дуже обожнюю вашу творчість (⁠人⁠*⁠´⁠∀⁠`⁠)⁠。⁠*゚⁠+ Вкотре просто скажу, що максимально захоплююсь вашими роботами. Ви неймовірна художниця 🫶🏻✨️ Уввуууу дуже дякую 🥺😭🖤*ніяковіє*///Коли у психоцвіті всі будуть вітатись знову 👁👁 Жах, давно не було привітань, треба виправлятись /жЧи це натяк на коли новий розділ? ПхпхРозкажи які комікси тебе найбільше зацікавили/надихнули і чим. Може, якісь навіть дали свій поштовх змінити щось в своєму? З останнього що справило на мене враження і дуже сподобалося це Леді Механіка (вона досі полює на шостий том памажіть вхахха).Мені дуже сподобалась візуальна складова і було дуже цікаво також порозглядати як робиться розкадровка фреймів, в цілому візуально було дуже цікаво та корисно поглянути та проаналізувати для себе технічні і не тільки моменти. Вона ж і в певній мірі мене надихнула переглянути свій підхід до мальопису, хоч це й історія зовсім іншого жанру та антуражу. Взагалі в цілому я відносно поблизу себе надибала коміксний магаз(там я і знайшла вперше цей комікс), до якого тепер періодично заглядую щоб потрогать і понюхать пороздивлятись фізичні комікси. Бо онлайн то одне, а офлайн то вже зовсім інші враження, які, як виявилося, мені дуже подобаються.Я хочу від тебе арт хтивку... Я не вмію🫠
👁 324 26-05-30 16:32
🕺ЛОТЕРЕЯ🕺ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР на 2х EcoFlow для 93омбр Холодний ЯрЧим більше квиточків тим краще. Після кожних 100 квитків ми будемо додавати нові призи. Кількість призів залежить саме від вас!УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків - більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- заряжений потужною енергією шеврон мінометників 93 ОМБр 2 - Великий запаяний блайндбокс 3 - Набір манги4 - Рандомна БЖД лялька5 - книга з підписом авторки6 - Запаяний артбук 7 - Оригінальна фігурка 8 - Прапор9 - ?ЗА КОЖНІ 100 КВИТКІВ ДОДАЄМО НОВИЙ ПРИЗ. Тобто чим більшу суму зберемо тим більше буде призових місць.🎁Переможці обираються рандомно. Кожен переможець може отримати лише 1 приз, щоб подарунки отримало більше учасників. 🩷БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!🐈 ЗВІТИ🐈 офіційне волонтерство#розіграш#лотерея
👁 477 25-12-28 11:19
Колекція "Птахів" нарешті завершена та отримала свій новий дім! Наша друга колекція, що складається з 12 карток, присвячена підкорювачам небес. Кожна картка проілюстрована окремим митцем і містить арт з оригінальним персонажем автора та коротенький факт про зображеного птаха на звороті. Існує лише 73 копії кожної картки. Птаховідьма задоволена результатами та дякує тим, хто підтримав цей проєкт копійкою. Дуже скоро всі зібрані кошти підуть на підтримку птахів, чекайте звітів! 🦉Наша команда також безмежна вдячна @tschlv, @depression_Fausts_religion та @thyinumgalaxies, що приєдналися до нас у створені цих карток. Побачити ваш талант серед нас було дуже надихаюче!Якщо ви пропустили передзамовлення на всю цю красу, то не хвилюйтесь, ще трішечки наборів у нашому гніздечку лишилося, як і декілька карток, які ви зможете дістати у самих творців 👀 Як завжди — уважно слідкуйте за каналом!І наостанок — команда Шабашу вітає вас з минулим Різдвом і прийдешнім Новим роком! Побачимося у 2026 #Друк_пером
👁 583 25-11-07 10:13
Соу...Перший том Психоцвіту, який я планувала випустити до нового року вже очевидно не вийде до нього, бо видавництво, через яке я планувала випускати том ще на початку-середині осені загрузло у не сильно відомих мені проблемах (все було повідомлено дуже спонтанно і поверхнево) і припиняє свою діяльність друку.Тож буду робити все своїми силами, але через ще один масштабний проєкт – Ботанічний Сад авжеж доведеться трохи це все відкласти... Гадаю коли розберемося з версткою, пробним друком і оформленням передзамовлень Ботанічного я одразу сяду за верстку мальопису і постараюсь також з цим не затримувати, наскільки це можливо в моїх силах. Або ж робитиму паралельно, це теж можливий варіант.Поки не знаю як про це повідомити на основі, бо мені здається треба більш структурніше підібрати слова або ж може пізніше я просто перепощу цей допис на канал.Чи можу я дати нові орієнтовні рамки коли буде друкований том? Я хочу орієнтуватися на запуск передзамовлень у січні. Як воно буде – час покаже. Я постараюсь тримати в курсі.
👁 327 25-10-29 10:40
🐱ЛОТЕРЕЯ🐱ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!- На комплектуючі для антен для 93 ОМБрЧим більше квиточків тим краще. Після кожних 100 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше. Кількість призів залежить саме від вас!УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків - більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Набір з 3х томів манги (2 і 3 запаяні)2 - Оригінальна фігурка з Японії 23см.3 - 2 томи коміксуЗА КОЖНІ 100 КВИТКІВ ДОДАЄМО НОВИЙ ПРИЗ. Тобто чим більшу суму зберемо тим більше буде призових мість.😁Переможці обираються рандомно. Кожен переможець може отримати лише 1 приз, щоб подарунки отримало більше учасників. 🐈‍⬛БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!🐈 ЗВІТИ🐈 офіційне волонтерство#розіграш#лотерея
👁 535 25-09-17 10:01
Як ви вже знаєте, в скорому часі я планую закінчити 2 розділ мальопису і сподіваюся реально до кінця осені то зробити. Минулого разу я вкладала деякі плюшки до 1 друкованого розділу, але це забирає певний час та сили теж.Тож я вирішила щоб і вас якось розважити і собі спростити задачу, дати вам можливість намалювати стікер та колекційну карточку! Правила:• Малювати Ісаеля (галерея) або Мелькіора (галерея). • Приймаються ферал та хуманоідний вигляди. Ви можете намалювати їх як окремо так і разом. Кількість робіт на конкурс не обмежена. Можна бути в двух категоріях, але перемога буде на одну.• Категорії:Стікер. Обов'язково щоб роздільна здатність була 300 dpi та збережено в форматі tiff/tif (для друку) і png (для інета). Якщо у стікера є підкладка фону, то зберігайте стікер та фон окремими шарами. Формат зображення (квадрат, прямокутник, тощо) на ваш розсуд. Кидати мені в пп @carota17.Карточка. По цьому посиланню шаблон на картку. Вся інформація як їм користуватися буде в шаблоні, але якщо все ще буде не зрозуміло, то сміливо питайте мене. Малювати треба тільки передню сторону, задню я оформлю сама. • Будь ласка не темніть свою роботу. Да я знаю, що в мене Ісаель дуже чорний, але намагайтеся зберігати його насиченість більше як з мальописа, бо друк його зробить ще темніше від того що на екрані. Умови участі:• Бути підписаним на канал мальопису, або мій основний • Репостнути цей допис на свій канал та залишити скрін в коментарях• Опублікувати свою роботу з тегом #Ісаель або #Мелькіор, і щоб я не проґавила пост, тицьнути мене будь де🖤 Призи:Я оберу по одному переможцю з кожної категорії чиї роботи підуть в друк та будуть вкладені до мальопису. В свою ж чергу переможці отримають друкований мальопис та надруковані 5 шт копій своєї роботи.Відправка за мій рахунок тільки по УкраїніКомерційні питання:• Чи буду я (Карота) в подальшому друкувати стікер та картку на продаж?— Ні. Вони будуть надруковані тільки для мальопису.• Чи можна буде митцям свої роботи друкувати на продаж? — Так, можна, але я єдине прошу вас, робити це після конкурсу та позначити мене як власника персонажів.1 листопада 2025 року будуть обиратися переможці
👁 350 25-08-15 10:39
🐱ЗБІР⌨️Друзі, якомога швидше треба назбирати на Автомобільний РЕБ для взводу ПТРК 93 ОМБр!Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 200 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше.🫶БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЯ🫶УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків — більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Заряжений потужною енергією шеврон мінометників 93 ОМБр 🦅2 - Харківський журнал СьогодНЯ! про аніме та аніме-фандом. Містить підпис від редактора.3 - Оригінальна фігурка в коробці 4 - 2 томи манги (завершена серія)5 - Шеврон який нам надали BARRACUDAS GROUP 🤩6 - Книга7 - Жабокиць 8- Настільна гра 9,10 - ?Треба зібрати 200 квиточків (5000 грн). Якщо буде більше 200 квитків то ми додаємо додаткові 2 призи і нову ціль. 😁Переможці обираються рандомно.БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!#розіграш#лотерея
👁 308 25-07-19 18:01
💜Перший DTIYS від Ivy!💜👾 Умови участі:- Бути підписаними на Ivy- Зробити репост цього допису до свого ТГК та надіслати скріншот під цим дописом. Якщо у вас немає каналу, надсилайте цей допис 2 або більше друзям- Не вести соц.мережі російською та не мати нічого пов'язаного з росією чи їх мовою🎨 Що можна змінювати?Ви можете спростити чи взагалі прибрати оточення, можна також додати елементи, які вам здаються підходящими. Головне - збереження дизайну персонажки та мотиву літньої спеки з перспективи художника!Надсилайте роботи у вказаний нижче допис! Використайте хештег #IvyDTIYS_2025 та залиште посилання на свої соц.мережі, щоб ми могли вас репостнути!🏆 Призи:Буде обрано 3 переможця серед усіх робіт! 1 місце:- Мистецький посібник- Артбук або фігурка (на вибір)- Секретний особливий приз від нашої команди2 місце:- Мистецький посібник- Артбук або фігурка (на вибір)3 місце:- Мистецький посібник- Артбук або фігурка (на вибір)Сам список призів, з яких можна вибрати, буде в пості нижче!Коли кінець?Дедлайн надсилання робіт - 20.08 о 23:59. Переможців буде об'явлено в іншу дату, щоб ми могли детально роздивитися всі роботи!💜Із нетерпінням чекаємо ваші роботи і заздалегідь дякуємо всім учасницям та учасникам!Слідкувати за Ivy
👁 797 25-06-09 13:02
Трошки хотілося поділитися деякими новинами, бо останнім часом я часто пропадаю і думала варто б проговорити це.По-перше, про мальопис. Зараз його створення перебуває на невеликій паузі через брак часу та зосередженість на інших проєктах. Однак 7 розділ точно вийде влітку. Якого саме місяця обіцяти не можу, але можу натякнути, що щось цікаве готується до осені.🫡По-друге, самвидавний проєкт! Нещодавно робили невеличкий преданонс "Ботанічного саду", тож ми вже готуємося до його старту! Незабаром завіса буде відкриватися, тож готуйте лапки до заповнення заявок вже на початку липня.🌻По-третє. У більш загальних рисах. Трохи зараз загрузла в комішках, тому контенту по осам стало малувато. Сподіваюсь в липні повернутись до своїх дітей, але артбук+мальопис будуть диктувати свої правила, тож можу лише сподіватись.А так взагалі я сиджу активніше в основному в щітпості, тож якщо є бажання, можете заглянути. Але там часто може відбуватися треш.Дякую всім, хто залишається зі мною, маєте сталеве терпіння.💪😔