Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КіцманьNews
Añadido 14 jul. 2024

КіцманьNews

@kitsman_news
Número de suscriptores: 1 536
Fotos: 1,460
Videos: 45
Enlaces: 11
Descripción:
🇺🇦 Всі новини міста тут 🤫
Fuente

КіцманьNews | Що нам відомо по Булезі на даний момент — він у Києві, і це вже добре....

Logotipo de la comunidad de telegram - КіцманьNews КіцманьNews @kitsman_news
691 Vistas/Alcance 2025-10-05 13:23 Mensaje №14209
Що нам відомо по Булезі на даний момент — він у Києві, і це вже добре. Мабуть, дослухався до наших порад і готує собі там запасний «аеродром», розуміючи, що в Кіцмані йому вже нічого не світить.Понастворював пан Булега зі своєю командою «ботів» купу сторінок, з яких тепер бомбить усіх підряд! Уже й фото йому не такі, і публікації не ті. Коли його фотографували на кожному кроці — раком, боком і спереду — усе було «потужно» й «гарно», а як тільки в кадрі Марусяк, Семенюк чи Антонюк — то вже «піар» і «все погано».Булега, мабуть, не розуміє одного: що вже при будь-яких політичних розкладах у місті він за бортом політичних процесів. І смішно спостерігати, як він намагається «приліпитися» до різних людей, видати, що хтось там десь відновився на посаді завдяки його «зусиллям». Усе це виглядає надзвичайно жалюгідно.Пане ексмер, залишайтеся собі з Богом у Києві, у своїх апартаментах, збудованих за рахунок платників податків. Їздіть на позашляховику «3800», купленому за відкати, і заспокойтеся вже нарешті.