Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - кіт, підрубай
Añadido 06 ene. 2025

кіт, підрубай

@kitpidrub
Número de suscriptores: 269
Fotos: 765
Videos: 240
Enlaces: 250
Descripción:
кіт, підрубай кіт, почитай кіт, подивись
Fuente

кіт, підрубай | Пост не про пісню і не при виконавців. Пост про наших чудових людей.Кі...

Logotipo de la comunidad de telegram - кіт, підрубай кіт, підрубай @kitpidrub
363 Vistas/Alcance 2025-11-11 06:56 Mensaje №1458
Пост не про пісню і не при виконавців. Пост про наших чудових людей.Кілька днів тому стрічка вибухає купою записів з концерту. Співачка анонсує нову пісню, на початку співає ансамбль. Круто, красиво, подобається ВСІМ. Але. В коментарях починається просто гамняний Гольфстрім. Людоньки недовольні, шо якась півічка посміла шось там співати після такого хору / ансамблю (пофігу, що це її пісня). НЕХАЙ ВСЮ ПІСНЮ ВИКОНУЄ ХОР. ЗАТКНИСЬ ПІВІЧКА! Ти не вмієш співати. Дайте повну версію з хором!На хвилі гамна і хайпу дівчата з ансамлю вирішують, що це їхній шанс засвітитись. Бо всім подобається. Всі хочуть. Свіжа сторінка, солістка вривається з виконання цієї самої пісні. Відмічає авторку, дякує їй за те, що її нова пісня так підживила інтерес. А люди шо?а люди: ЧОМУ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ ПРО ДРУГУ ДІВЧИНУ??? ВОНА ОЧЕВИДНО КРАЩЕ СПІВАЄ! НЕХАЙ СПІВАЄ ДРУГА ДІВЧИНА! ЦЯ ПРОСТО ВАЛУЄ! А ОТ ДРУГА ДА, ДАВАЙ.І це просто яскравий і помітний приклад. Всім завжди все не так. Десь там завжди краще. Хтось інший зробив би краще. Раньше було луччє. При Кучмі такого не було.