Fuente
кіт, підрубай | Пост не про пісню і не при виконавців. Пост про наших чудових людей.Кі...
363 Vistas/Alcance
2025-11-11 06:56
Mensaje №1458
Пост не про пісню і не при виконавців. Пост про наших чудових людей.Кілька днів тому стрічка вибухає купою записів з концерту. Співачка анонсує нову пісню, на початку співає ансамбль. Круто, красиво, подобається ВСІМ. Але. В коментарях починається просто гамняний Гольфстрім. Людоньки недовольні, шо якась півічка посміла шось там співати після такого хору / ансамблю (пофігу, що це її пісня). НЕХАЙ ВСЮ ПІСНЮ ВИКОНУЄ ХОР. ЗАТКНИСЬ ПІВІЧКА! Ти не вмієш співати. Дайте повну версію з хором!На хвилі гамна і хайпу дівчата з ансамлю вирішують, що це їхній шанс засвітитись. Бо всім подобається. Всі хочуть. Свіжа сторінка, солістка вривається з виконання цієї самої пісні. Відмічає авторку, дякує їй за те, що її нова пісня так підживила інтерес. А люди шо?а люди: ЧОМУ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ ПРО ДРУГУ ДІВЧИНУ??? ВОНА ОЧЕВИДНО КРАЩЕ СПІВАЄ! НЕХАЙ СПІВАЄ ДРУГА ДІВЧИНА! ЦЯ ПРОСТО ВАЛУЄ! А ОТ ДРУГА ДА, ДАВАЙ.І це просто яскравий і помітний приклад. Всім завжди все не так. Десь там завжди краще. Хтось інший зробив би краще. Раньше було луччє. При Кучмі такого не було.