Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - кіт, підрубай
Añadido 06 ene. 2025

кіт, підрубай

@kitpidrub
Número de suscriptores: 269
Fotos: 765
Videos: 240
Enlaces: 250
Descripción:
кіт, підрубай кіт, почитай кіт, подивись
Fuente

кіт, підрубай | Згадав історію. В дитинстві ми кілька разів переїздили від маминих бат...

Logotipo de la comunidad de telegram - кіт, підрубай кіт, підрубай @kitpidrub
308 Vistas/Alcance 2025-05-09 09:27 Mensaje №1274
Згадав історію. В дитинстві ми кілька разів переїздили від маминих батьків до татових батьків і навпаки. Це були два різні міста, обидва в Сумській області. І от, в перший клас я пішов на батьківщині мого батька. Кожного дня ми з братом пішки йшли до школи. Туди було дві дороги: довга, через центральну дорогу і коротка, через маленьку вуличку і кладовище. В 90% випадків ми ходили через кладовище і це було ок, ніхто навіть не думав, що це якось неприкольно, або ще щось. Ну кладовище і кладовище. АЛЕ. Була там одна могилка з портретом дуже старого діда, який виглядав ну чисто бл*дь як Носферату. Чорно-біле фото і дуже світлі очі, які дивились прямо в душу. Я його дуже боявся. І завжди намагався не дивитись, але ця могилка було просто скраю, над стежкою. І я завжди помічав її, ще за 30-40 метрів звідти. І ховав погляд. Але якийсь демонічний магнетизм все рівно змушував мене в останню секунду зиркнути на той пам'ятник і обісратись.І от, одного разу, брат сказав мені, щоб я просто закривав очі і йшов вперед, а він скаже, коли можна буде відкривати. Так і зробив. Йшов тихенько з закритими очима і типу "ну шо там? можна вже"? І так кілька разів. І тут Юра каже мені, щоб я зупинився, що все вже ок, могила позаду, можна відкривати. Я відкрив і цей дід був прямо в 50 см від мене. Старший казьол вирішив таким чином затролірувати мене. Досі мурахи по жопі, як згадаю того діда.