Fuente
Kito San news | Сходив вчора на Книжкову країну. Круто, як завжди. Люблю такі заходи.А...
2 070 Vistas/Alcance
2026-04-26 20:49
Mensaje №2142
Сходив вчора на Книжкову країну. Круто, як завжди. Люблю такі заходи.Але є але.Багато перекладів фантастики, причому нових і унікальних, а не калька з російської. Це топ.Класика та сучасна проза- завждт актуально.Скажу може непопулярну думку, але чи потрібно нам СТІЛЬКИ літератури про те що капаци підари та обсмоктування всіх деталей того що було в УНР? Ні, я розумію, що на цьому багато в чому будувалася українська ідентичність і це важливо (хоча мені і не цікаво), але історія твориться тут і зараз! Скільки у нас є книг про Героїв Крут? А скільки проте як ми бились на Бахмут? І головне. Україна стає дуже потужним гравцем а ринку мілтеку. Мілтек - це не тільки збирання ФПВ за схемою від Вікрорі Дронс. Мілтек - це складна інженерія, це фізика і математика. Скільки було представлено книжок по цім темам (просто книжок, не стендів). Я не бачив жодної (може вони й були, але так мало, що я не знайшов).Так, треба читати в оригіналі, погоджуюсь. Але якщо так, то можна взагалі нічого не перекладати?Є мабуть десяток дуже крутих класичних західних книг, які було б круто перекласти. Сподіваюсь що хтось це зробить.