Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kito San news
Añadido 06 dic. 2025

Kito San news

@kito_news
Número de suscriptores: 1 985
Fotos: 529
Videos: 195
Enlaces: 135
Descripción:
Паблік про те що мені цікаво, тобто про науку, фантастику та програмування. Але зараз війна, я в армії, тому й пишу про війну. Назва каналу - похідна від позивного.
Fuente

Kito San news | Як не дивно, але хочу сказати пару слів на захист поліцейских.Тобто во...

Logotipo de la comunidad de telegram - Kito San news Kito San news @kito_news
1 730 Vistas/Alcance 2026-04-23 11:50 Mensaje №2137
Як не дивно, але хочу сказати пару слів на захист поліцейских.Тобто вони вчинили так як чинити не можна, тут ні про що сперечатися. І їх за це порвуть, бо іншого суспільство не прийме.З іншого боку поведінка людини під вогнем це така штука, що не прогнозується. Я якось бачив як здоровий дядько сіл посеред вулиці і почав маму кликать. Важко дуже сказати як воно буде, якщо не був.Але зараз не про це. Щоб не сталося конфуза в критичній ситуації, розумні люди придумали такі штуки як Стандартні Операційні Процедури (SOP), тобто алгоритми дій, яким потрібно слідувати в тій чи іншій ситуації. І ці алгоритми мають відпрацьовуватися на тренуваннях. Коли виникає "ситуація", то оцінюють саме чи діяв співробітник відповідно до SOP чи ні. Не прояв його героїзму, а слідування процедурі. І тут у мене питання. А якій процедурі слідували ці патрульні? На який виклик вони приїхали? На неправильну парковку чи перевищення шивдкості? Бо на відео дівчина-поліцейська бігає з планшетом в руках, а напарник каже "йди за аптечкою, вона в машині". На них немає засобів індивідуального захисту. Вони не захопили аптечку, зате взяли планшет. Вони взагалі не контролюють перериметр, а бігають по двору як два сайгака. Що це було взагалі? Якщо це був виклик саме на стрільбу, то чому патрульні, а не спецназ? Якщо виклик на стрільбу, то чого вони не вдягнули броню, не взяли аптечки і взагалі не дивились навкруги? Таке враження, що вони там поряд швидкість перевіряли і на місці події взагалі опинились випадково. Ну і питання, чому їх там вчать? Ще раз.Патрільні вчинили негідно і мають відповідати. Але дуже багато питань і до їх начальників.