Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - кухонний синефіл
Añadido 06 dic. 2025

кухонний синефіл

@kithencinephile
Número de suscriptores: 589
Fotos: 396
Videos: 9
Enlaces: 178
Descripción:
кінощоденник аліка @alikdarman фото — титр фільму наталії ільчук «плинність» інст @alikdarman летербокс https://boxd.it/2WKIj кіноклуб на спаській https://t.me/filmclubspaska_street
Fuente

кухонний синефіл | не те щоб я був фанатом підбивання року та списків кращих фільмів, але...

Logotipo de la comunidad de telegram - кухонний синефіл кухонний синефіл @kithencinephile
568 Vistas/Alcance 2026-01-05 14:23 Mensaje №887
не те щоб я був фанатом підбивання року та списків кращих фільмів, але здається, в минулих роках я робив щось таке. в цьому ж році я вагався між текстом про головні українські короткометражки року та невеличким постом про найважливіші українські кінофестивалі року.рік був справді гівняний, що відчутно і в кіно. з таким настроєм мені важко щось писати, але поки їду дві години в маршрутці, захотілося все ж сказати про кінофестивалі. бо 2025 рік був нетиповим для фестивального простору. спочатку я хотів робити топ-3, де були б омкф, сані бані та, певно, молодість. але навіщо? не так і багато фестів, щоб, як у школі, по зросту виставляти на фізрі.важливо відзначити, що кінофестиваль сані бані за три роки свого існування неймовірно виріс. я був хейтером сані бані, мені страшенно не сподобалась перша едиція в 2023 році, що я навіть накатав текст. але я вклоняюсь перед командою за те, як фестиваль розвивається. сані бані відкривав фестивальний сезон у минулому році та зробив це дуже достойно. одеський кінофестиваль всі роки повномасштабної війни шукає собі місце — від чернівців до будинку кіно та тц гулівер, прости господи. у 2025-му все ж зупинився на кінотеатрі жовтень, вдало зайнявши слот між кісфф та ктк і, чесно, мене вразив. я ніколи не думав, що назву фестиваль зі спонсорськими захмарно дорогими тачками на вході до кінотеатру демократичним. але в підході до програми він саме такий: там було кіно на будь-який смак, абсолютно. я сподіваюсь, що і надалі омкф буде з сильною різнобарвною програмою. проте зрозуміє свої недоліки і попрацює над ними. бо це один з небагатьох українських кінофестивалів, у яких справді є ресурс. омкф дуже не вистачає душі. справа не в тачках чи червоних доріжках, а в людях та індустрійних подіях.закривала рік молодість, яка досі намагається бути молодою, але все важче і важче. через переїзд омкф з літа на осінь вийшло так, що останні сили спільноти були віддані ктк, а молодість втратила / не добрала свого глядача. це був сильний контраст з тижнем критики, який пройшов ну дууже успішно, хоча в мене було достатньо питань.власне, я не буду критикувати цьогорічну едицію молодості не тому, що я брав участь у кінофестивалі, а тому що молодість все ще неймовірний кінофестиваль, який може здивувати, а команда робить все можливе для цього. проте молодість ніби увібрала в себе всю тяжкість року, а може й не тільки цього. дивно, як мало сил залишається на останній фестиваль у сезоні, але саме з цією втомою в мене асоціюється молодість-2025.я б дуже хотів, щоб цей список / не список доповнила п’ята ювілейна едиція кінофестивалю 4:3 у франику, але, на жаль, у минулому році вона не сталась. я думаю, не треба пояснювати, наскільки важко робити маленький зумерський кінофестиваль у провінції. а про шикарний 4:3 у 2024-му я вже тут розповідав. і я б дуже хотів написати про наступний 4:3, на який я впевнений ще буде змога з’їздити. дуже хочеться вже в цьому році.привіт, 2026! чекаємо фестивалі, побачимось в кіно)