Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon
Añadido 06 dic. 2025

kinopodgon

@kinopodgon1
Número de suscriptores: 1 635
Fotos: 819
Videos: 228
Enlaces: 422
Descripción:
🎬 максимально просто, ну може чучуть емоційно, про кіно, серіали і всьо на світі. ⛔️ граматично не ідеальний. ⛔️ матюкаюсь. сильно і часто. 🎬 залітай 🎈@b4usmile - йа
Fuente

kinopodgon | з різдвяними святами всіх вас!получилась така собі підбірка, але вже м...

Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon kinopodgon @kinopodgon1
437 Vistas/Alcance 2025-12-27 18:18 Mensaje №1496
з різдвяними святами всіх вас!получилась така собі підбірка, але вже маєм, те шо маєм.матюків буде багато.1. "Гра в кальмара" хуй його знає, як можна так проєбати доволі ніхуйовий, і дуже популярний серіал.в сценаристів абсолютно немає поваги до глядача.і оця канцова з кейт бланшет, зі затравкою на американську версію, яку зніматиме фінчер, та ну його нахуй.стаканчик теплого "арсенал міцне" краще за цей сезон.тут навіть не 1 оцінка, а 0!2. "Декстер. Воскресіння"блять, шо там після воскресіння? вознеміння і друге пришествіє йобанаврот.вже висосали всьо шо тільки могли, спінофи хуйофи, нічого новго, понабирали топових акторів, запросили старих - в мому випадку не врятувало ніхуя, ібо то брєдятіна.але найбільше бісять оцінки на імдб, там просто зашкалює, хз, всі ми різні, але дуже дивно, шо прям всім так зайшло.хуйня рідкісна, не цікава, дивився, аби додивитись.3. "Резидеенція"єбааааать. ше один дорогий висер від нетфлікса.ну я прям дуже нервувався.в цьому серіалі занєхуй могли знятись ірма вітовська і цей тіп шо веде "зрадники", ібо там якраз по їхньому профілю - перегравати наше всьо.ну, тут вже пішла субєктивщина, але якшо декстер ше мав шанс сподобатись багатьом, то оця хуйня могла сподобатись тільки людям в яких смак АБСОЛЮТЛІ відсутній.4. "Дім Гіннесів".я думав буде серіал про моє улюблене пивко.нахуярили гамасятіни.картинка гарна. за неї і така оцінка.я очікував побачити зовсім інше. тому нікого окрім себе не звинувачую.нетфлікс ше раз доводять, шо вони хуйня. і це не звинувачування, це факт.5. "Ущелина"дивився давно, памятаю шо сподобалось.там по сценарію і реалізації чуть слабенько, але на акторів приємно втикати, бо шо Аня, шо Майлз (базарю ніби то мої однокласники) ахуєнні.легенький бойовичок, гарно знятий, з красивими акторами, без скали і кевіна харта і на тому дякую.6. "Перехоплений літак".якшо ви хоч один раз літали літаком, ви десь всередині серіалу (а дехто на початку), яка це неправдоподібна залупа.неправдоподібна залупа - хороша фраза.так само як «літали літаком».7. "Студія".укуриш Сет Роган якось молоднув яблучну платформу і та йому виділила нормально бабок, він дав свободу фантазіі і получився один із серіалів року.тут прекрасно всьо.якшо вии любите і цікавитесь кіноіндустрією, то вам дуже зайде.якшо ви простіше до цього відноситесь, то вам теж зайде, бо тут всьо створено так, аби ви ті 30-40 хвилин, поки йде епізод, відпочили і поугарали.8. "Світ Юрського періоду: Відродження".ой блять, яке впізду відродження.позапрошували знаменитостей, нахуярили не логічних динозаврів, заєбенили нульовий сюжет - відродження.не вникав чи є Спілберг в продюсерах, але якшо є то йому має бути соромно, а якшо нема, то його має боліти, шо з легендарного фільму штампують от такі, хоч і кольорові но дуже хуйові ксерокопії.9. "Готель із привидами"хух це було дуже класно, весело, продумано, гарно намальовано і ідеально озвучено, дивився декілька серій з субтитрами, а потім включив дубляж і дуже по-доброму охуїв, як круто наші адаптували і озвучили.хоч воно і виглядає по-дитячому, насправді, дуже якісна історія, яка зовсім не розрахована на дітей.дуже рекомендую.я прям дивився почучуть, аби довше кайфанути.чірс.