Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon
Añadido 06 dic. 2025

kinopodgon

@kinopodgon1
Número de suscriptores: 1 635
Fotos: 819
Videos: 228
Enlaces: 422
Descripción:
🎬 максимально просто, ну може чучуть емоційно, про кіно, серіали і всьо на світі. ⛔️ граматично не ідеальний. ⛔️ матюкаюсь. сильно і часто. 🎬 залітай 🎈@b4usmile - йа
Fuente

kinopodgon | перед тим як розказати про наступні фільми, хочу подякувати за єбєйший...

Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon kinopodgon @kinopodgon1
469 Vistas/Alcance 2025-12-21 18:23 Mensaje №1483
перед тим як розказати про наступні фільми, хочу подякувати за єбєйший фідбек, і нереальну активність, я чуть не здурів.1. "Чорний кролик"допоки джуда лоу не кансельнули остаточно (бо не всі ше знають, шо він грає в фільмі путіна, хоча я не єбу за шо засуджувати актора) то хочу сказати шо "чорний кролик" ахуєнний серіал.звичайно є до чого доєбатись, звичайно можна було його зробити на 4 серії по годині і можливо так би було краще, але навіть без оцього всього це кльовий серіал, який можна хуйнути за вихідні з привеликим задоволенням.бо дорого, якісно, круті актори, класна гра, і присутній сюжет.2. "Мікі 17"2 бали за картинку.2 бали едварду калєну.2 бали за ідею.основний мінус фільму заключається шо ось цю ахуєнну ідею, за яку я накинув 2 бали повністю пройобано в другій половині фільму.в мене всьо.3. "Юнацтво"в даному серіалі зісраний, знову ж таки на мій погляд, фінал, але все інше дуже і дуже ахуєнне.як гра малого, як гра старого, як задумка, як те шо все знято з ефектом одного кадру, так і дуже потужна технічна сторона це теж плюс.всі нагороди, які отримав серіал - заслужені, оплески в їх сторону теж, відповідна і оцінка.4. "відділ нерозкритих справ"я не міняв оцінку, але зараз поставив би 3 або 4.дуже невїбенний детектив, який хоче на екрані здаватись ше більш невїбенним, дуже дахуя кліше.шерлок плюс доктор хаус. кароче, бачив таке сто разів. ввс клєпають такі серіали кожного року, а тут нетфлікс підкинув бабок і на коліні хуйнули то шо хуйнули.за англійський гумор (місцями), гарну картинку, і наявність сюжету подякував, все інше - нічого особливого.якшо будете вибирати, який детективний серіал глянути - вибирайте краще "людвіґа".5. "Носферату"майже рік пройшов з перегляду.кароче, десь там в наступних списках буде "Франкенштейн" оце всьо шо там то і є тут, просто тут крапаль всьо темніше.ніколи в житті його передивлятись не буду. на разок норм.в дочки деппа, дуже тупе лице.6. "Зброя"ахуєл.дуже мені зайшло. зрозумів, шо оцей такий новий популярний жанр місцями страшного кіно - моя тєма.дуже круті актори, ахуєнна історія, місцями можна сикнути в штани від страху, ну або від сміху.були піздєц крінжові моменти, шо я аж вголос угарнув, але я всьо пробачаю.мені дуже і дуже сподобалось, хоть фільм далеко не ідеальний.7. "Земля ґанстерів"почну з кінця.ахуєнний фінал, хоч яксно шо буде ше не один сезон.класні всі актори. абсолютно всі, навіть малалєтка, який пізда як дратує, такий собі джофрі, хороша акторська гра.пірс броснан дуже гарний старий тіп.ми всі, без винятку, скучали за таким томом харді.ну зробили з нього трохи не реалістично сильного тіпа - пробачаєм.було дивитись весело і цікаво.бабка заєбісь тоже.думаю меншу оцінку було б ставити не логічно.п.с. хто дочитав аж сюди-молодець, і, звичайно, я жартував в першому речені цього поста, ніхуя я нікому не дякую.