Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Король Данило
Añadido 14 jul. 2024

Король Данило

@kingdanulo
Número de suscriptores: 148
Fotos: 913
Videos: 80
Enlaces: 192
Descripción:
Цікаве і важливе зі Львова, Львівщини і трохи від сусідів

👥 Número de suscriptores

148
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

67
Promedio/Día:: 71
Promedio/Tiempo:: 70
ERR: 45.27%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 102 25-01-20 22:15
СБУ та ДБР затримали генералів, відповідальних за невдалу оборону Харківщини під час наступу рашистів у 2024 роціСлужба безпеки та ДБР за сприяння міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ задокументували злочини 3-х посадовців Збройних сил України, які не забезпечили належний захист Харківщини під час наступу ворога у травні 2024 року.За матеріалами справи, фігурантами є бригадний генерал, який обіймав посаду командувача оперативно-тактичного угруповання (ОТУ) «Харків», генерал-лейтенант, який був командиром 125-ї окремої бригади Тероборони ЗСУ та полковник, який раніше очолював 415-й батальйон цього з’єднання.Як встановило розслідування, посадовці не підготували оборону прикордонних районів Харківщини і втратили управління боєм під час повторного наступу рашистів на обласний центр.Серед іншого, фігуранти порушили вимоги бойових статутів при підготовці оборонних рубежів у зоні відповідальності військових з’єднань та підрозділів ОТУ.Крім того, у ході бою посадовці не використали весь арсенал можливих заходів для відбиття та зупинення наступу агресора.Це призвело до захоплення частини території східного регіону України, де наразі тривають запеклі бої.Ініційовані правоохоронцями спеціалізовані експертизи підтвердили факти злочинної діяльності фігурантів.На підставі зібраних доказів їх затримано і буде повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах воєнного стану); ст. 429 (організація самовільного залишення поля бою).Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі.Триває слідство для притягнення до відповідальності всіх винних осіб.Комплексні заходи проводила військова контррозвідка СБУ спільно з ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👁 44 25-01-12 12:45
119 років тому у передмісті Бучача народився майбутній отець Йосиф Кладочний - священик, про якого ми нині, на жаль, дуже мало хто згадає. А дарма, адже отець Йосиф був сповідником Степана Бандери, приятелював із Шухевичем, виконував таємну місію Митрополита Шептицького до Ватикана.Нагадаю основні віхи бурхливої біографії отця.Йосиф Кладочний (майбутній ієромонах Єфрем) народився 11 січня 1906 року. Навчався у Варшавському університеті, на теологічному факультеті, продовжив навчання у Римі. На священика його рукоположив Андрей Шептицький. З вересня 1934 р. Йосиф Кладочний стає капеланом польського концтабору Береза Картузька, а в 1939-му і сам стає його в'язнем.22 грудня 1939 митрополит Андрей доручив йому нелегально поїхати до Риму з пакетом документів, аби Папа Пій XII дозволив висвятити на єпископа Йосифа Сліпого, з правом наступництва. Під час Другої світової війни служить капеланом дивізії «Галичина», тісно співпрацює з ОУН, виконує доручення Романа Шухевича та стає сповідником Степана Бандери. Йосиф Кладочний так згадував про Провідника: «Від него била сила волі і стремління поставити на свойому. Якщо є надлюдина, то він власне був з такої рідкісної породи. І він був тим, який ставив Україну понад усе».У 1944 р. отець Йосиф отримує важке поранення у битві під Бродами, але одужує і продовжує підпільну діяльність священика. Від 17 травня 1947-го до 1 серпня 1956-го відбуває ув'язнення у ГУЛАГу. Після звільнення, з 1959 року працює вантажником на швейній фабриці. У 1980 році вступає до чину Студитів і належить до церкви св. Михаїла у Львові.Помер видатний отець і патріот 14 вересня 1994 року. Похований на Янівському цвинтарі у Львові. Пам'ятаємо кожного, хто боронив нашу Землю і нашу Віру!
👁 58 24-10-29 11:16
СБУ та Нацполіція ліквідували ще 6 «схем для ухилянтів»: серед фігурантів – лікар з паспортом рф та бойовою гранатоюСлужба безпеки та Національна поліція ліквідували ще 6 схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призивного віку.За результатами комплексних заходів у Закарпатській, Львівській та Черкаській областях затримано організаторів оборудок. Серед них – лікарі-посадовці ВЛК та лікарсько-консультативних комісій (ЛКК).За гроші вони допомагали військовозобов’язаним уникнути призову на підставі підроблених медичних документів або ж втекти за кордон в обхід пунктів пропуску.Вартість таких «послуг» становила від 2 до 10 тис. американських доларів, залежно від терміновості виїзду та різновиду «схеми».🔹 Так, на Львівщині: військова контррозвідка СБУ затримала завідувачку відділення обласної психіатричної лікарні, яка продавала ухилянтам меддовідки про непридатність до служби за станом здоров’я.Фігурантку затримали «на гарячому» під час передачі нової суми хабаря. При обшуках у її спільника, представника ЛКК, лікаря-психіатра, виявлено російський паспорт та бойову гранату Ф-1.Крім цього, у Львові викрито очільницю відділення місцевої лікарні та затримано заступника керівника одного з військових медцентрів, які порізно підробляли діагнози для «списання» з військового обліку.Також затримано посадовця однієї з військових частин регіону, який за гроші обіцяв ухилянтам бронювання через особисті зв’язки в ТЦК.🔹 На Черкащині: підозру отримав ще один член ВЛК – лікар-психіатр однієї з місцевих лікарень. Посадовець брав хабарі за фіктивну постановку потенційних призовників на психоблік для уникнення мобілізації.🔹 На Закарпатті:затримано інспектора прикордонного загону, який продавав ухилянтам «маршрути» втечі до сусідньої країни поза пунктами пропуску.Затриманим повідомлено про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за такими статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України); ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою); ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом).Тривають розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудок. Зловмисникам загрожує від 8 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Закарпатській, Львівській та Черкаській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Львівської та Закарпатської спеціалізованих прокуратур у сфері оборони Західного регіону, Львівської та Черкаської обласних прокуратур.
👁 43 24-10-24 08:37
Діячі культури чи агенти впливу Кремля на Львів? До чого тут культурна експансія Росії і «патріарший совєт» Кіріла Гундяєва? Пропоную розібратися.Отож, група осіб підписала відозву до ЮНЕСКО на захист пам’ятника Пушкіну в Одесі. Якби ж то тільки про нього йшлося. «Група небайдужих» обурюється перейменуванням вулиць, названих на честь російських діячів і навіть на честь сталінського маршала Маліновського.Зрештою, ніхто б не звернув на це уваги, якби в товариство ностальгуючих за імперією не затесалося кілька людей, який дехто вже встиг охрестити «львівськими діячами культури». Скажу з повною відповідальністю, що «львівські діячі культури» такі «львівські діячі культури», як ваш покірний слуга – тренер збірної Екваторіальної Гвінеї з гірськолижного спорту. Навіть прив’язка до Львова є не у кожного з них.За один раз ми не розберемося, ким насправді є «львівські діячі культури» і чого б це їм, ні сіло, ні впало, вставляти свої п’ять копійок в історію одеських «пушкіних-маліновських». Тому почну з найгучніших імен, але далеко не найскандальніших в контексті шкоди іміджу Львова.Отож, «цидулу» з поміж інших підписали диригентка Оксана Линів і її чоловік Андрій Мерза. Про «маму львівського Моцарта» і шанувальницю Чайковського говорити не буду. Про її диригентський талант теж не сперечатимуся. Але мушу сказати, що уродженку Бродів зі Львовом єднають хіба роки навчання. Фактично серйозна кар’єра Линів розпочалася в Одесі у 2008 році і тривали до 2013 року, поки її не примітив російський диригент Кірілл Пєтров, не зробив із собою до Німеччини і не зробив своїм музичним асистентом.Тобто, розуміємо, що Одеса Линів не байдужа. Але ще більше вона небайдужа її чоловікові, «львівському діячеві культури», одеському скрипалю Андрію Мурзі. Стосунок одесита Мурзи до Львова визначається хіба участю у фестивалі LvivMozartArt, продюсованого його дружиною.А тепер найцікавіше. Андрій Мурза – стипендіат Фонду Владіміра Співакова. А за умовами, «постоянные учасники концертных программ Фонда могут стать его стипендиантами». Простою мовою, це означає, що скрипаль Мурза перебуває чи, принаймні, перебував «на довольствії» Владіміра Співакова.Начебто, якось десь можна зрозуміти. Співаков – визнаний у світі скрипаль, керівник знаменитого оркестру «Віртуози Москви» і меценат мистецтва, підтримує молодих українських виконавців, які, очевидно, стають йому «винні». Одне «але». Співаков є «членом Совета при Президенте РФ по культуре искусству», а з 2010 року – «членом Патриаршего совета по культуре». Останній очолює сам Кіріл Гундяєв, а відповідальним секретарем є духівник Путіна Тіхон Шевкунов.Тому не варто дивуватися, що у 2014 році Співаков підписав лист російських "діячів культури" на підтримку анексії Криму.Тож бачимо, що родина «львівськіх культурних діячів» була чи досі підв’язана на гроші «члена Патриаршего совета».Ну, а Фонд Співакова, до речі, в часи мерства Андрія Садового, таки розпустив свої щупальця в культурному середовищі Львова. Як то кажуть, не одним джазом Фрідмана мер просвічував некультурних львів’ян. Але це вже інша історія.Далі, обіцяю, буде цікавіше. Поговоримо про інших підписантів, про сприяня їм львівської влади і про їхні стосунки з Росією.
👁 37 24-10-21 16:24
Вихідними Садовий бідкався, що 25-ти поверхівка на Липинського таки може постати через рішення суду. Забив на сполох, коли дійшло вже до апеляції. Виявляється, ЛМР, яка, до речі і дала дозвіл забудовнику на оренду землі на Липинського, пошили в дурні. Не допускають до судового процесу, в якому «НЬЮ-ТРЕЙДІНГ ЛЬВІВ» позивається з Мінкультом. Чому тільки зараз у Ратуші забили на сполох? Чи ви не знали, що перша інстанція ще 15 липня скасувала історико-архітектурний опорний план міста, чим, по суті, дала зелене світло на спорудження 25-ти поверхівки? Чи в Ратуші, коли надавали забудовнику дозвіл на оренду землі, сподівались, що він там буде «коники ліпити»? Самі знаєте, з чого…25-ти поверхова житлова забудова в історичному ареалі, це, звичайно, крамола. Але крамолою є і от цей підхід як в дитячому віршику про «сороку-ворону», яка «тому дала, а тому не дала». Вважаю, вона би мала керуватись не підігрітими симпатіями, коли роздає забудовникам індульгенції, а бажанням зберегти і примножити унікальність міста.
👁 47 24-10-15 10:43
Знаєте, що це за відео?Це нібито закрита і опечатана Львівською міською радою парафія святой Троіци московського патріархату, що знаходиться на вул. Антоновича, 100 😳Сьогодні туди збіглися фанати московських попів, щоб посвяткувати Покрову за календарем, який в Україні більше не діє. "Богослужіння" за здравіє Кіріла проводив такий собі "священик" Дмітрій Бадира. А перед цим Володимир Шарабура освячував перед "церквою" чийсь Лексус.От тільки не було там:1⃣ представників Львівської міськради, яка дуже пафосно минулого року звітувала про розірвання угоди між московсько-православною громадою Львова та "безіменною" підприємицею, що здавала цій громаді своє приміщення для здійснення там "богослужінь",2⃣ представників поліції, які мали б про що потім звітуватись своєму начальству, а то, в свою чергу, своєму начальству в Києві.3⃣ представників ТЦК, які люблять влаштовувати піаракції в ТРЦ і ресторанах, але чомусь не присвячують достатньо уваги церквам, особливо тим, які тихенько моляться "за здравіє Кіріла".Чекаємо на реакцію всіх 🫤
👁 71 24-10-08 13:22
Спочатку дрони - потім виїбони, або Вересневий злидень Садового. У вересні цього року заступнику мера Львова з питань міжнародної співпраці Сергію Кіралю нарахували майже 6 тисяч доларів зарплатні!Якщо точніше, то 237 769,55 гривень. У цю суму, за інформацією ІА "Варіанти", увійшли такі виплати:– посадовий оклад – 11 468,81 грн;– доплата за ранг – 366,67 грн;– надбавка за вислугу років – 2 958,87 грн;– надбавка за високі досягнення у праці – 14 794,35 грн;– премія – 10 060,16 грн;– відпустка – 13 489,30 грн;– допомога на оздоровлення – 82 882,07 грн;– допомога для розв'язання соціально-побутових питань – 82 882,07 грн;- відпустка – 18 867,25 грн;З цих коштів Кіраль сплатив 46 365,06 грн податків та військового збору та отримав чистий дохід у 191 404,49 грн.Але чого тут дивуватися. Пан Кіраль безконечно товкся по закордонних відрядженнях, то мусив би і здоров'я підірвати, і хату занехаяти. То, очевидно, що по дві штуки баксів на рихтування одного й другого - цілком заслужена сатисфакція.
👁 83 24-09-30 06:55
Андрій Садовий зганьбив Львів. Інакше важко охарактеризувати скандал, який фактично призвів до призупинення будівництва у місті сміттєпереробного заводу.Причини озвучено. Коли завод був готовий майже на 70 відсотків, комунальне підприємство "Зелений Львів" зажадало від польських підрядників підписання нових додаткової угоди. Ті прогнозовано відмовилися, не второпавши раптових причин зміни "правил гри".Залишмо юридичні аспекти на розгляд суду, без якого конфлікт, швидше за все, не вирішать. Поговоримо про здоровий глузд. Ви вірите, що у справі на десятки мільйонів євро комунальне підприємство може вести свою політику без відома Садового? Як би не так.Більше того, складається враження, що львівський мер просто втікає від зустрічі з польськими партнерами, як шкідливий кіт, що надзюрив у тапки господарю. Як, скажіть, пояснити ситуацію, коли представники польської компанії Control Process S.A. приїздять на переговори, аби по-людськи владнати ситуацію, а мер якогось біса їде до Вашингтона, прихопивши з собою Москаленка з Кіралем, які з огляду на свої посади теоретично могли б вести розмову з поляками.Що маємо на зараз. 15,6 млн євро вкладених у будівництво, невіддані кредити і відсутність заводу у найближчій перспективі. Ото господара маємо в місті! Ото газдує!Але в дурості Садового теж не звинуватиш. Очевидно, щось гризе і муляє бургомістра. Ми ж пам'ятаємо, як не лежала мерська душа до сміттєпереробного заводу ні 5 років тому, ні 10, ні 15. Чому? Про це окрема тема. Просто знаючі люди кажуть, що "сміття - це бізнес мерів", а поява заводу з відповідним обліком дещо виводить цей бізнес із тіні. Кому ж таке треба!Мені особисто історія з відтягуванням побудови заводу дуже нагадує історію з так званим електронним квитком, який досі по-людськи так і не запрацював, попри мільйонні інвестиції у проєкт його запуску. Щось два стратегічно важливих для міста і його мешканців питання викликають у мера з кипучою натурою перманентні напади апатії і бездіяльності.