Fuente
Король Данило | Великий Львівський Жаб перетворює Львів у каламутне болото! Навіть поп...
64 Vistas/Alcance
2025-02-17 18:54
Mensaje №1276
Великий Львівський Жаб перетворює Львів у каламутне болото! Навіть попри те, що основні події, що визначають нашу долю, відбуваються нині на фронті та в кабінетах найвпливовіших людей планети, не помітити того, що стало ганебною традицією Львова Садового, вже не можливо. Малоголосківська, 700-річчя, Тютюнника, Панаса Мирного, Вороного, площа Міцкевича, проспект Свободи... Список можна продовжити не на одну вулицю, чи площу. І об'єднує їх, на жаль, така паскудна річ, як скандал.У нинішній час, як ніколи, потрібна єдність влади, бізнесу та кожного мешканця міста, бо тільки, діючи спільно, ми можемо ефективно допомагати війську. Натомість у Львові ледь не щотижня - новий скандал. Мешканці проти бізнесу. Бізнес проти влади. Влада проти всіх.Звісно, кожна ситуація має свою специфіку і потребує окремого вивчення, аби розібратися, хто правий, а хто не зовсім. Але першопричина львівського бардаку очевидна без глибинної аналітики. У місті відсутні правила гри, які були б однаковими для всіх, незалежно від амбіцій, статків і можливостей "порішати" в Ратуші.Львів функціонує в режимі ручного управління одною особою. Таке враження, що життя міста залежить від того, чи мер Садовий добре виспиться. Бо в такому разі він їде собі в чергові лондони, і всі мають трохи спокою. Бо, як не дай Боже, снитимуться кошмари, чи встане не з тої ноги - чекайте біди. Почне знову змінювати концепцію, роздавати обіцянки одним і відбирати напрацьоване в інших. Відсутність правил гри у веденні бізнесу, дозволів/заборон на забудови та й у більшості інших галузей вигідно тільки тому, хто одноосібно управляє містом. Бо в такому разі воно перетворюється в каламутне болото, в якому дуже вигідно його головному жителю.От буквально проплив перед очима образ лукавого Великого Львівського Жаба 🐸, який всівся в каламуті, свинить там і пильнує, аби щось попри нього не пролетіло.