Fuente
Київ Графіки | Світло | У Міненерго обговорили напрямки поглиблення співпраці з Данією у межах...
3 100 Vistas/Alcance
2025-05-02 06:38
Mensaje №5050
У Міненерго обговорили напрямки поглиблення співпраці з Данією у межах Українсько-данського енергетичного партнерстваУ Міністерстві енергетики України відбулася зустріч з делегацією Данії у межах програми Українсько-данського енергетичного партнерства (УДЕПП), а також засідання Координаційного комітету УДЕПП.У заході взяли участь заступники міністра енергетики України Роман Андарак і Олександр Павліченко, Надзвичайний і повноважний посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен, представники Данського енергетичного агентства, Міністерства клімату, енергетики і комунальних послуг Данії, а також представники Міністерства розвитку громад та територій України, НКРЕКП, Держенергоефективності, НЕК «Укренерго», Оператора ГТС України.💬 «Ми вдячні за тісну співпрацю з данськими партнерами у підвищенні кваліфікації наших експертів, підтримці розвитку децентралізованої генерації, енергоефективності та переходу до відновлюваних джерел енергії. Ми високо цінуємо допомогу в розробленні та оновленні каталогу енергетичних технологій, підготовці зонування територій для розвитку ВДЕ, яке буде презентоване найближчим часом», - зазначив Роман Андарак під час засідання Координаційного комітету УДЕПП.🔸 Обговорили хід реалізації робочої програми УДЕПП на 2025 рік.🔸 У центрі уваги — зміцнення стійкості української енергосистеми в умовах російської агресії.🔸 Міненерго подякувало Данії за підтримку, зокрема у рамках ініціатив УДЕПП.🔸 Посол Данії відзначив стійкість української енергетики та запевнив у подальшій підтримці України.🔸 Окремо розглянули напрями співпраці у розвитку ринку біометану та вітроенергетики.🔸 Особливий акцент — євроінтеграція. Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️