Fuente
Вмикач Київ | Світло💡 | ️Ситуація в енергосистемі на ранок 25 лютого Станом на 25 лютого систе...
72 700 Vistas/Alcance
2026-02-25 10:57
Mensaje №8960
❗️Ситуація в енергосистемі на ранок 25 лютого Станом на 25 лютого система частково пошкоджена внаслідок атак, до 23:59 діють ГПВ та ГОП.Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Станом на 9:30 його рівень був на 1,6% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Причина – менший обсяг застосованих заходів обмеження у частині регіонів.Триває активна підготовка обладнання до періодів підвищеного навантаження в міжсезоння. Внаслідок ворожих атак на енергооб’єкти, а також обстрілів мереж вздовж лінії фронту на ранок є нові знеструмлення у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій і Херсонській областях. По всій території України використовуються заходи обмеження споживання. В окремих постраждалих регіонах – аварійні відключення. Інформації щодо знеструмлених населених пунктів внаслідок несприятливих погодних умов не надано.Енергетики активно працюють над стабілізацією ситуації в енергетиці. На поточну добу обсяги імпорту невідомі.
ㅤㅤ➡️Дивитись графік ➡️Підписатись @kiev_svet