Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вмикач Київ | Світло💡
Añadido 14 jul. 2024

Вмикач Київ | Світло💡

@kiev_svet
Número de suscriptores: 242 961
Fotos: 2,360
Videos: 386
Enlaces: 8,070
Descripción:
Інформаційний канал про відключення електроенергії та води в місті Києві та Київській області Замовити рекламу: @manager_levogo Звʼязок: @Possvitbot
Fuente

Вмикач Київ | Світло💡 | Після ворожих ракетно-дронових атак країни-терориста на Київщину енерг...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вмикач Київ | Світло💡 Вмикач Київ | Світло💡 @kiev_svet
24 800 Vistas/Alcance 2025-12-28 14:48 Mensaje №7222
Після ворожих ракетно-дронових атак країни-терориста на Київщину енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі працювали без зупинки у складних умовах, аби якомога швидше відновити електропостачання для людей.Завдяки їхній роботі електроживлення вже відновлено для 347 тисяч родин Київщини. Це сотні тисяч домівок, у які знову прийшли світло та сила.Разом із тим, близько 10 тисяч клієнтів Вишгородського району наразі ще залишаються знеживленими. Роботи з усунення пошкоджень тривають, фахівці роблять усе можливе, щоб заживити кожну адресу, але потрібно ще трохи часу.Стабілізували ситуацію в Бориспільській та Броварській громадах, хоча наразі лишається найскладнішою — через значні пошкодження звичні графіки наразі не діють. Сьогодні планується подача електроенергії з орієнтовними інтервалами: 3 години зі світлом, 6 — без. У частині населених пунктів люди зараз вже з напругою. У решті громад області діють стабілізаційні відключення згідно з графіками.Окремо хочу відзначити злагоджену роботу з мобільними операторами. Мобільний зв’язок по області вдалося налаштувати так, що він працює навіть під час тривалих відключень електроенергії. Швидкість інтернету місцями може бути нижчою через підвищене навантаження, але зв’язок стабільний — зокрема й у громадах із довготривалими відключеннями. Прошу всіх максимально економно користуватися електроенергією — це важливо для стабільної роботи енергосистеми та швидшого відновлення для тих, хто ще без світла.Дякую кожному жителю Київщини за витримку, терпіння та розуміння.Окрема вдячність нашим енергетикам — за сталь у характері й відданість своїй справі.@Mykola_Kalashnyk