🔑 Шукаєш квартиру в конкретному ЖК Києва, але на OLX та Dim.ria неадекватні ціні, суцільні фейки та застарілі оголошення?🏠В один клік обирай свій ЖК, дивись актуальні варіанти під власний бюджет та одразу роби запис на перегляд 👇➡️Печерськ:ЖК Taryan TowersЖК Французький квартал 2ЖК Французький квартал 1ЖК Новопечерські ЛипкиЖК ТрінітіЖК Бульвар ФонтанівЖК Svitlo ParkЖК SALUTЖК Jack HouseЖК Royal TowerЖК SIGNATUREЖК CHICAGOЖК New YorkЖК PecherSKY➡️Шевченківський:ЖК Тетріс ХоллЖК Смарт Плаза ПолітехЖК Менхетен СітіЖК UNIT.Home➡️Поділ:ЖК Діброва ПаркЖК Варшавський 1ЖК Варшавський 2ЖК Варшавський 3ЖК Варшавський ПлюсЖК Рибальський➡️Святошино:ЖК Файна ТаунЖК Нивки ПаркЖК Crystal ParkЖК Lucky Land➡️Оболонь:ЖК Смарт Плаза ОболоньЖК Паркове МістоЖК БережанськийЖК Obolon Residences➡️Голосієво:ЖК РеспублікаЖК White LinesЖК Нова АнгліяЖК ПарклендЖК МетрополісЖК Парк АвенюЖК Софія РезіденсЖК Софія СітіЖК Кришталеві Джерела➡️Лівий берег:ЖК GREATЖК Комфорт ТаунЖК Славутич ЖК Славутич 2ЖК Зарічний ЖК Новий Автограф🔑 Залишилось вільних місць для входу в канал 478/1250
❗️Увага, Київ та Київщина — РФ фактично завершила підготовку до нової масованої атаки. Удар може відбутися вже протягом найближчих 1–2 діб, а основною ціллю ворога є столиця та область, — монітори📍Основним напрямком атаки може стати Київ та область. Серед можливих цілей — підприємства ОПК, а також промислові, логістичні, виробничі та адміністративні об'єкти.📍Під загрозою можуть перебувати окремі аеродроми, місця базування авіації та об'єкти транспортної інфраструктури.📍Особлива увага мешканцям західних, південно-західних і південних районів Києва, а також передмість столиці.📍У готовності щонайменше 6 Ту-95МС із потенційним залпом до 20 ракет Х-101.📍У морі перебувають два носії «Калібрів» із загальним залпом до 12 ракет.📍У Брянській області підготовлено до 20 балістичних ракет «Іскандер-М».📍Близько 750 БпЛА перебувають у готовності до застосування.📍Також у готовності перебувають Ту-22М3, які напередодні пройшли спорядження.Слідкуйте за новинами та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.👉 ПІДПИСАТИСЬ
❗️Ворог планує сильний удар по Києву та Україні: столицю вперше може атакувати "Орєшнік", який ми збити не можемо, — монітори Русня планує застосувати: 📍До 700х БпЛА різних типів, а саме: Ударні "Герань-2", "Гарпія-А1"; Імітаційно-розвідувальні: "Гербера" та інші мало відомі типи Реактивні: "Герань-3", "Герань-5".📍30х КР "Х-101/Калібр" (стратегічні бомбардувальники Ту-95мс, Ту-160 із аеродромів "Українка", "Оленья" та йм."Енгельс-2").📍20х БР/ПКР "Іскандер-М", "Циркон" (Брянська, Курська, Воронезька, Ростовська області та т.о Крим).📍До 5х АРБ "Кинджал" (може бути залучено 5х винищувачів МіГ-31К із ае "Саваслейка").📍1-2х БРСД "Орєшнік" (Запуск може відбутись із полігону "Капустин Яр", Астраханська область).📍Ворог буде наносити комбіновані удари по військово-промисловим, військовим, цивільним об'єктам. Попередньо ворог буде цілитись по Центральним областям України (Сумська, Чернігівська, Полтавська, Київська (+м.Київ), Черкаська, Житомирська області). Інші області — теж під загрозою.Не забуваємо, що у нас дефіцит ракет до систем "Петріот", і збивати балістику нам буде важко.👉 ПІДПИСАТИСЬ
❗️Обстріл може бути дуже страшним — Путін щойно анонсував «невідворотне покарання» за «кривавий теракт у Старобільську». Ймовірно, РФ готує один із наймасштабніших ударів за весь час — під ударом можуть опинитися житлові будинки, готелі та університетиЩо відомо станом на зараз:📍РФ закликала США терміново евакуювати своїх громадян і дипломатів із Києва. 📍У Москві заявили, що починають завдавати ударів по «центрах прийняття рішень» та підприємствах українського ВПК.📍Також російське МЗС рекомендувало іноземцям залишити Київ.📍Росіяни провели масштабну розвідку Києва, Київщини та низки інших областей. Головними цілями стануть Київ і Львів.📍Головні цілі в Києві — житлові будинки, готелі, об'єкти водопостачання, підстанції, залізниця, держустанови та військові об'єкти.📍Головні цілі у Львові — університети, енергетика, залізниця, держустанови, аеродромна та військова інфраструктура.📍Також під загрозою можуть бути об'єкти на Дніпропетровщині, Рівненщині, Хмельниччині, Івано-Франківщині та Житомирщині.📍РФ планує застосувати понад 1000 засобів повітряного нападу: за попередньою інформацією, це може бути понад 900 БПЛА, до 48 ракет Х-101, до 40 балістичних ракет, до 24 ракет «Калібр», до 6 ракет «Кинджал» та до 4 гіперзвукових ракет «Циркон»📍Чи буде обстріл, стане відомо пізніше, але вже зафіксовані пуски БПЛА щонайменше з 7 локацій — запуск триває навіть зараз. Навіть якщо атаки не буде сьогодні, це не означає, що загроза зникла.Краще перестрахуйтеся та заздалегідь перейдіть у безпечне місце, щоб перебути там сьогоднішню ніч.👉 ПІДПИСАТИСЬ
❗️Будуть страшні дні, рф планує вдарити по житловим будинкам, готелям, університетам та енергетиці Києва та Львова, — монітори 📍На зараз вважається що ворог зацікавлений кількома напрямками. Ворог повністю провів розвідку м. Києва, західних та північних його околись (сектор Вишгорода та сектор Вишневе), кількох районних центрів правобережжя Київщини. 📍Ворог має точки інтересу на сході (Дніпропетровщина: Дніпровський, Павлоградський, Криворізький райони). Та ворог провів обширну розвідку точок інтересу на заході. 📍На заході першочергово комплексно Львів (по різноманіттю цілей подібно до Києва) та по району Рівненщини, Хмельниччини, Франківщини, Житомирщини.📍Першочергово в цілі для удару по Києву противник міг вибрати цивільні житлові та нежитлові будинки, житлову інфраструктуру ВНЗ (вищого навчального закладу), інфраструктуру водовідведення та аерації (водне забезпечення частини столиці), підстанції високої напруги, готелі, залізниця/логістика, військові цілі. 📍Далі в цілях значна кількість ОПК та будівель держустанов. Згідно інтересів противника, саме житлова інфраструктура скупчена в Святошинському районі (Святошин та північна, центральна частини Борщагівки переважно). 📍Загалом в Києві розподіл переважної кількості цілей різного типу — Святошинський, Солом'янський/Голосіївський, Шевченківський/Подільський, Печерський, Дарницький райони.📍У Львові це ВНЗ, генеруюча та розподільча енергетична інфраструктура, залізниця, ОПК, аеродромна інфраструктура, Держустанови, історично-культурна інфраструктура та військові цілі. У Львові в зонах інтересу противника кожен район опиняється наразі.📍По інших областях переважно ОПК, аеродромна, військова інфр.👉 ПІДПИСАТИСЬ
❗️Страшний і кривавий обстріл Києва буде вже завтра, знову полетить «Орешнік»? Після заяви глави дипломатії ЄС Каллас ситуація виглядає максимально дивноТобто: «Також учора ми почули від України, що всі посольства залишилися, окрім одного. І це теж потребує мужності від цих посольств. Але так, усі європейські держави залишилися, а Америка — поїхала».📍І тут починається найцікавіше. Бо щойно радник Зеленського підтвердив, що американські дипломати справді виїжджали з Києва, але перед масованим ударом рф у ніч на неділю. 📍Проте проблема в тому, що Каллас говорила про це саме зараз. І якщо скласти її слова зі словами Литвина — картина виходить дуже тривожна. 📍Бо американські дипломати вже виїжджали з Києва перед минулим масованим ударом. І тепер, схоже, вони знову поїхали...📍Наразі жодної інформації про новий масований обстріл немає. І якщо якесь попередження буде — його опублікують ближче до вечора.📍І ще важливий момент — у нас зараз дуже мало ракет для ППО. Настільки, що Зеленський навіть звертався до Трампа з проханням допомогти із захистом неба. 📍Тому якщо рф справді готує новий масований удар — він може бути дуже руйнівним і кривавим.Тому найближчі дні реально максимально серйозно реагувати на тривоги. Бо ця історія дуже сильно пахне чимось поганим!👉 ПІДПИСАТИСЬ
❗️❗️❗️РФ розпочала знищення водної інфраструктури Києва: пошкоджено Бортницьку станцію аерації — єдиний об’єкт, через який проходять майже всі стічні води багатомільйонної столиці 📍Саме через неї проходить майже вся каналізаційна система Києва та частини населених пунктів області.📍Бортницька станція щодня очищує мільйони кубометрів стоків, без яких нормальне функціонування столиці фактично неможливе.📍Ураження або знищення цього об’єкта може спричинити катастрофічні наслідки як для мільйонів мешканців столиці, так і для довкілля.Запас води вдома може стати актуальним як ніколи:📍Мінімальний резерв на людину: 3–5 літрів питної води на добу — бажано мати запас хоча б на 3–7 днів.📍Для сім’ї з 3 людей це вже — від 30 до 100+ літрів води.📍Окремо рекомендують мати технічну воду: для туалету, гігієни, приготування їжі, базових побутових потреб.📍Фахівці радять уже зараз підготувати: великі бутлі, каністри, ванну або резервуари для технічної води, фільтри та таблетки для очищення води.👉 ПІДПИСАТИСЬ
❗️Світ знову трясе: ціни на пальне скоро злетять, а на Близькому Сході знову буде пекло — США та Ізраїль готуються до нових масованих ударів по Ірану вже найближчими днями, — NYT
📍США та Ізраїль ведуть «інтенсивну підготовку» до нового етапу війни проти Ірану — найбільшу з моменту припинення вогню.📍Пентагон уже стягнув у регіон величезні сили: близько 50 тисяч військових, щонайменше 2 авіаносні ударні групи, десятки F-22, F-15 та стратегічних бомбардувальників. 📍Також перекинули великі сили дозаправників і морських ударних систем.📍Переговори фактично зайшли в глухий кут через ядерну програму Ірану. США та Ізраїль вимагають повного контролю над ядерними об’єктами та зупинки збагачення урану.📍Іранські чиновники вже прямо згадують Україну як приклад того, що відмова від ядерної зброї та гарантії Заходу не гарантують країні безпеки.📍США та Ізраїль хочуть бути повністю готовими до поновлення війни вже цього тижня, якщо дипломатія остаточно провалиться.
На Близькому Сході вже пахне великою війною 🤯
❗️Світ накриває енергетична криза, світло вимикатимуть майже по всій планеті: країни вводять обмеження через зростання цін на паливо — Bloomberg📍У Єгипті вже введено графіки обмеження електроенергії та скорочено роботу бізнесу. Подібні кроки вживають і в інших регіонах світу.📍У Шрі-Ланці влада оголосила так звані «енергетичні канікули» — середи стали неробочими днями для зменшення споживання палива. У Пакистані частину державних службовців перевели на дистанційну роботу, а школи тимчасово закрили.📍У Таїланді уряд закликає громадян економити електроенергію, зокрема працювати з дому та обмежувати використання ліфтів у держустановах.📍Китай, як найбільший імпортер нафти у світі, доручив нафтопереробним підприємствам призупинити експорт дизельного пального та бензину, щоб забезпечити внутрішні потреби.📍У М’янмі запроваджено обмеження на використання пального для приватного транспорту. Тим часом Куба переживає масштабну енергетичну кризу з регулярними відключеннями електроенергії, що вже призвело до протестів.Причина — війна США проти Ірану.Детальніше ЧИТАЙТЕ ТУТ 👈Посилання на канал➡️ https://t.me/+m88Y2qw3Pyc3M2M6 (натисни)
❗️ЕВАКУАЦІЯ ПІД ЗАГРОЗОЮ
❗️Друзі, маємо критичну потребу!
Наші побратими з 33 ОМБр щодня працюють під вогнем. Стара автівка вийшла з ладу, а без «коліс» на фронті — як без рук. Поранені бійці стікаючи кров'ю, чекають на допомогу. Кожна хвилина — це межа між «повернувся живим» та «назавжди в списках 200».
Благаємо вас, долучіться, не проходьте повз! Кожна гривня важлива!➕ Приватбанк: 4149497500937893Донат в один клік, тисни
◀️➕ Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/4XmRPDfZuC
➕ Номер картки банки: 4874100023495172
➕PayPal: [email protected]🕊 Платіж за реквізитами організації:ГО НАШОГО РОДУ СИЛАКод: 44835812Рахунок iBAN: UA453052990000026009000126546Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
❗️Ми не маємо права допустити, щоб наші герої помирали просто тому, що їм не було чим виїхати з-під обстрілу!
Ціна питання — життя бійця. Твій донат сьогодні — це броня, яка вивезе пораненого з пекла. Твій репост — це шанс, що допомога встигне вчасно.
Не проходь повз. Не роби вигляд, що тебе це не стосується. Бо завтра нас може не бути, якщо сьогодні ми не підставимо плече тим, хто нас захищає.
Врятуй життя сьогодні 🙏🇺🇦